AKNĖS GYDYMAS LAZERIU

Aknės gydymas lazeriu

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Spuogų, postaknės randelių ar dėmelių gydymo lazeriu tikslas – sunaikinti bakterijas – aknės sukelėjas, sumažinti postaknės randelius ir dėmeles. Prasiskverbdamai į giliuosius odos sluoksnius lazerio spinduliai pasiekia plaukų folikulus bei riebalines liaukas ir sunaikina Propionbacterium acne kolonijas (aknės sukelėjas). Lazerio spindulių skleidžiama šiluma veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai, ji sunaikina uždegimo židinyje esančias mikrocirkuliacijas, būdingas pūlinukams ir uždegiminiams bėrimams, bei riebalų liaukose susikaupusius bakterijų sienelių baltymus, todėl mažėja paraudimas ir yra paspartinamas gijimas bei mažinamas uždegimo susidarymas. Tuo pat metu spuogelių gydymas lazeriu skatina naujų odos ląstelių regeneraciją, stimuliuoja kolageno sintezę, kas padeda mažinti randelius ir pigmentaciją.

Aknės gydymas lazeriu Aknės gydymas lazeriu

Noriu registruotis:
Aknės gydymas lazeriu

Ar aš tinkamas kandidatas?

Aknės gydymas lazeriu atliekamas visiems vyrams ir moterims, kenčiantiems nuo aknės bėrimų, norintiems sumažinti postaknės randelius ir/ar dėmeles.

Lazerio procedūros neatliekamos nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Taip pat, jeigu turite herpio infekciją, sergate diabetu arba vilklige, turite randų, problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą vyksta išsami gydytojo konsultacija, kurios metu, atsižvelgdamas į odos būklę, gydytojas parenka lazerio terapijos intensyvumą bei aptaria gydymo eigą.

Likus 14 dienų iki procedūros venkite ultravioletinių spindulių.

Procedūros metu

Saugios ir neskausmingos procedūros metu galite jausti nežymų lazerio spindulių šviesos skleidžiamą dilgčiojimą. Kadangi lazeryje yra sumontuota šaldanti sistema, kuri suteikia anestetinį poveikį, todėl skausmas tikrai nėra jaučiamas.

Prasiskverbdama į giliuosius odos sluoksnius lazerio spinduliai pasiekia plaukų folikulus bei riebalines liaukas ir sunaikina Propionbacterium acne kolonijas (aknės sukelėjas), veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai.

Po procedūros

 

Aknės gydymas lazeriu prieš-po Aknės gydymas lazeriu prieš-po

Po lazerio procedūros oda gali parausti ir/ar patinti – dažniausiai tai praeina per 1 dieną. Gydymo metu venkite tiesioginių saulės spindulių, nesilankykite soliariume. Būtinai naudokite SPF apsaugą su kuo didesniu filtru. Gydytoje vietoje apie 24 val. nenaudokite jokios kosmetikos. Odos priežiūros priemones naudokite be alkoholio, kvapiklių, parabenų.

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

smakro sritis 60 €
skruostų sritis 80 €
kaktos sritis 70 €
visas veidas 140 €
*atliekant 5 procedūrų kursą, taikome -20% nuolaidą
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel