Veido odos atjauninimas kolageno injekcijomis

Veido odos atjauninimas kolageno injekcijomis

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Kolagenas – natūraliai žmogaus organizme sintetinamas baltymas, atsakingas už odos stangrumą ir elastingumą. Maždaug nuo 20-ies metų amžiaus žmogaus organizme kolageno kasmet sumažėja apie 1,5%, todėl ima gilėti raukšlės, odoje jaučiamas tūrio praradimas, veikiama gravitacijos oda suglemba, praranda savo kontūrus.

„Neuvia Nythya“ preparatas yra naudojamas veido, kaklo ar dekoltė odai jaunint su didžiausiu grynojo kolageno kiekiu sudėtyje, kurį pavyko išgauti estetinėje medicinoje per pastaruosius 30 metų.

 

Noriu registruotis:
Veido odos atjauninimas kolageno injekcijomis

Ar aš tinkamas kandidatas?

Veido jauninimo procedūra su „Neuvia Nythya“ preparatu taikoma:

  • Mažinti smulkiąsias raukšles aplink akis, lūpas.
  • Jauninti odą ir stabdyti senėjimo procesus.
  • Gerinti odos tekstūrą.
  • Atstatyti veido kontūrus.
  • Stangrinti odą.
  • Jauninti kaklo ir dekoltė odą.
  • Po aknės likusiusių randelių mažinimui

„Nithya Collagen“ puikiai tinka odos paruošimui prieš rūgštinius pilingus, plastines veido operacijas ar greitam atsistatymui po jų.

Procedūra neatliekama nėštumo ir vaiko žindymo metu. Taip pat, jeigu turite herpio infekciją, sergate diabetu arba vilklige, turite randų, problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Pieš  procedūrą specialistas įvertina odos būklę, kartu su pacientu aptaria jo privalumus ir naudą.

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nėra, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekamos procedūros metu Neuvia Nythya kolageno preparatas yra suleidžiamas į giliuosius odos sluoksnius, taip fibrolstai yra sustimuliuojami gamini naujas III tipo kolageno skaidulas, kurios spartina odos regeneraciją, suteikia odai liftingo efektą, o audiniams tūrio, stabdo senėjimo procesus, lygina raukšles.

Procedūros metu naudojamo NYTHYA kolageno molekulės struktūra, fizinės ir cheminės savybės bei sudėtyje esančios amino rūgštys yra tokios pačios, kaip mūsų organizme esančio kolageno, todėl tai visiškai saugus ir nereikalaujantis jokių papildomų alerginių testų produktas.

Pirmieji pokyčiai odoje jau matomi praėjus 16 dienų po procedūros!

Rekomenduojama atlikti 3 procedūras kas 15 d., vėliau gydymą galima kartoti ( ne anksčiau, nei po 3 mėn).

Efektyviausias rezultatas matomas jau po 1,5 mėn.

Po procedūros

Iš karto po procedūros matysite papules, tačiau jau tą pačią dieną jų nebelieka. Gali susidaryti nežymios mėlynės ar hematomos, kurios kelių dienų bėgyje išnyksta. Galite jausti kaitimo, tempimo pojūtį – reiškia, kad odoje vyksta uždegiminiai procesai, skatinantys kolageno skaidulų gamybą. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos procedūros rezultatus pastebėsite iš karto – oda taps skaistesnė, sumažės smulkiosios raukšlelės, tačiau tikrieji odos pokyčiai išryškės kelių savaičių bėgyje – oda taps stangresnė ir elastingesnė, išryškės veido kontūrai bus atkurtas odos tūris, sumažės raukšlės.

Po procedūros rekomenduojama 14 dienų vengti tiesioginių saulės spindulių, nesideginti soliariume, nesilankyti pirtyse ar kitose garinėse patalpose. Vasaros metu naudoti priemones su SPF apsauga.

Kainos

Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel