Veido procedūra DERMAPEN aparatu

Veido procedūra DERMAPEN aparatu

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Mikroadatinės terapijos su dermapenu metu yra atliekami, giliuosius odos sluoksnius pasiekiantys, mikrodūriai, kurie skatina spartesnę kolageno ir elastino gamybą, odos regeneracijos ir atsinaujinimo procesus. Specialiai sukurtais mikrokanalėliais naudingosios medžiagos patenka į odą ir jų absorbacijos rezultatas išauga net iki 90%, kas leidžia pasiekti itin gerų odos gydymo rezultatų. Itin efektyviai mikroadatinė terapija yra taikoma gydant postaknės randelius ir dėmeles.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mikroadatinė terapija yra taikoma, norint sumažinti išorinius senėjimo požymius, smulkiąsias raukšleles, padidinti odos turgorą ir mažinti suglebimą. Procedūra atgaivina papilkėjusią ir skaistumą praradusią odą. Taip pat, terapija padeda mažinti poras. Itin veiksmingai yra taikoma postaknės randelių ir dėmelių gydyme.

Procedūra neatliekama nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei  yra bėrimai ar kiti odos pažeidimai, jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nėra. Konsultacijos metu specialistė supažindins jus su procedūra, papasakos apie jos eigą ir būsimus rezultatus.

Procedūros metu

Procedūros metu nėra jaučiamas joks diskomfortas ar skausmas, adatų gylis parenkamas, atsižvelgiant į odos būklę, kadangi yra atliekami mikrodūriai, adatų žymės nėra matomos. Mikroadatinė terapija, skirtingai nei dauguma kitų estetinių odos atnaujinimo procedūrų, nežaloja ir nepašalina odos raginio sluoksnio, tik jį subado (perforuoja). Taip pat, mikroadatinė terapija yra kombinuota procedūra, naudojama ne tik tiesioginei kolageno indukcijai, bet ir kaip priemonė pro odą iterpti vaistinius ar mezoterapinius preparatus, skirtus odos gydymui.

Po procedūros

Iš karto po procedūros oda gali būti paraudusi, tačiau 1-2 val. bėgyje paraudimas nurims. Kelias dienas po procedūros galite jausti odos tempimą ir sausumą, oda gali pleiskanoti – tai reiškia, kad oda atsinaujina. Pirmieji odos pokyčiai išryškės jau pirmosiomis dienomis, tačiau tikrieji rezultatai atsiskleis kelių savaičių bėgyje. Po procedūros 14 dienų rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, nesilankyti soliariume, pirtyse ir kitose garinėse patalpose. Vasaros metu būtina naudoti priemones su SPF apsauga.

Kainos

Veido procedūra DERMAPEN aparatu 60 min. 89 €

Noriu registruotis:
Veido procedūra DERMAPEN aparatu

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel