Veido procedūra DERMAPEN aparatu

Veido procedūra DERMAPEN aparatu

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Sužeisti, kad pagydyti. Šis logikai prieštaraujantis teiginys yra mikroadatinės odos paviršiaus atstatymo technikos pagrindas. Metodologiškai tradicinės kinų medicinos akupunktūros praktikai, taikomai jau nuo 6-to tūkstantmečio prieš mūsų erą, artima mikroadatų terapija mūsų dienomis yra neatsiejamai tapatinama su kompanija „Dermapen“, gaminančia viso pasaulio dermatologų ir jų klientų liaupsinamus šiai procedūrai skirtus aparatus. 

Rašiklį primenantis „Dermapen“ aparatas su mikroninių adatėlių galvute, vedžiojamas virš veido, ar kitos kūno dalies, kurios odos paviršiaus būklę pageidaujama pagerinti, labai greitai ir beveik nejuntamai subado odą. Specialios technologijos dėka per sekundę odoje atveriama daugiau nei 1000 pagal poreikį reguliuojamo gylio mikrokanalėlių. Šio proceso metu aktyvuojami tie patys biologiniai mechanizmai, kaip ir traumų bei sužeidimų metu – iššaukiamas atsistatymas bei skatinama gijimui reikalingų kolageno ir elastino gamyba. Natūralių organizmo procesų aktyvavimas ir jo paties resursų naudojimas užtikrina rezultatų saugumą ir efektyvumą. Odoje atvertais mikrokanalėliais į gilesnius odos sluoksnius geriau patenka veikliosios medžiagos, tad tinkamai parinktų priemonių poveikis netrukus po procedūros taip pat turės stulbinamą poveikį. 

„Dermapen“ apartu galima sėkmingai gydyti šias odos problemas:

  • Amžiaus ir saulės padaryta žala;
  • Smulkios ir vidutinio gilumo raukšlės;
  • Aknė;
  • Randai;
  • Pigmentacijos netolygumai;
  • Rožinė;
  • Padidėjusios poros;
  • Strijos;
  • Nepageidaujamos tatuiruotės;
  • Slenkantys plaukai. 

Priklausomai nuo gydomos problemos ir individualių charakteristikų maksimaliam rezultatui pasiekti reikia 3-6 procedūrų seansų tarp jų darant 2-8 savaičių tarpus.

Noriu registruotis:
Veido procedūra DERMAPEN aparatu

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mikroadatinė terapija yra taikoma, norint sumažinti išorinius senėjimo požymius, smulkiąsias raukšleles, padidinti odos turgorą ir mažinti suglebimą. Procedūra atgaivina papilkėjusią ir skaistumą praradusią odą. Taip pat, terapija padeda mažinti poras. Itin veiksmingai yra taikoma postaknės randelių ir dėmelių gydyme.

Procedūra neatliekama nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei  yra bėrimai ar kiti odos pažeidimai, jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nėra. Konsultacijos metu specialistė supažindins jus su procedūra, papasakos apie jos eigą ir būsimus rezultatus.

Procedūros metu

Procedūros metu nėra jaučiamas joks diskomfortas ar skausmas, adatų gylis parenkamas, atsižvelgiant į odos būklę, kadangi yra atliekami mikrodūriai, adatų žymės nėra matomos. Mikroadatinė terapija, skirtingai nei dauguma kitų estetinių odos atnaujinimo procedūrų, nežaloja ir nepašalina odos raginio sluoksnio, tik jį subado (perforuoja). Taip pat, mikroadatinė terapija yra kombinuota procedūra, naudojama ne tik tiesioginei kolageno indukcijai, bet ir kaip priemonė pro odą iterpti vaistinius ar mezoterapinius preparatus, skirtus odos gydymui.

Po procedūros

Iš karto po procedūros oda gali būti paraudusi, tačiau 1-2 val. bėgyje paraudimas nurims. Kelias dienas po procedūros galite jausti odos tempimą ir sausumą, oda gali pleiskanoti – tai reiškia, kad oda atsinaujina. Pirmieji odos pokyčiai išryškės jau pirmosiomis dienomis, tačiau tikrieji rezultatai atsiskleis kelių savaičių bėgyje. Po procedūros 14 dienų rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, nesilankyti soliariume, pirtyse ir kitose garinėse patalpose. Vasaros metu būtina naudoti priemones su SPF apsauga.

Kainos

Veido procedūra DERMAPEN aparatu60 min. 110 €
Grįžti atgal Registracija

Ką verta žinoti apie Dermapen procedūrą

Kiek laiko išlieka Dermapen rezultatai?

Ar Dermapen tinka nuo raukšlių?

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel