NOON rūgštinis veido odos pilingas

NOON rūgštinis veido odos pilingas

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

NOON rūgštinis veido odos pilingas sumažina mimikos ir gilesnes raukšleles, saulės paveiktos odos požymius bei hiperpigmentaciją. Padeda sumažinti odos netolygumus, riebios/probleminės odos atveju, atgaivina ir atjaunina pavargusią ir suglebusią odą, mažina pigmentaciją.

Ar aš tinkamas kandidatas?

NOON rūgštinio veido pilingo procedūra yra taikoma elastingumą ir stangrumą praradusiai odai, siekiant stabdyti odos senėjimo procesus, sumažinti smulkiąsias raukšleles, atkurti odos skaistumą. Taip pat, procedūra padeda mažinti pigmentaciją bei gydo odos bėrimus, sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

Procedūra neatliekama nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei yra bėrimai ar kiti odos pažeidimai, jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nėra. Konsultacijos metu odos specialistė supažindins jus su procedūra, jos eiga ir galimais rezultatais.

Procedūros metu

Procedūros metu yra veikiami epidermis ir derma, atskiriamos epidermio paviršinės ląstelės – korneocitai, taip oda yra apsaugoma nuo paviršinio odos sluoksnio sustorėjimo. Veido odos procedūra su NOON rūgštiniu pilingu gerai eksfoliuoja odą ir stimuliuoja dermoje kolageno, elastino ir glikozaminglikanų sintezę.

Pilingo sudėtyje naudojama iš nanodalelių sudaryta neorganinė matrica, kuri suformuoja gelinės konsistencijos medžiagą, ant odos tampančia skysta. Nanodalelių dėka pasiekiami ženkliai geresni pilingo efektai, leidžiantys naudoti mažesnes veikliųjų medžiagų koncentracijas.

Po procedūros

Procedūros rezultatus pastebėsite iš karto – oda taps glotni ir švytinti, o ilgainiui, odai regeneruojantis, jos būklė tik gerės. Iš karto po procedūros oda gali būti paraudusi, tačiau 1-2 val. bėgyje paraudimas nurims. Kelias dienas po procedūros galite jausti odos tempimą ir sausumą, oda gali pleiskanoti – tai reiškia, kad oda atsinaujina. Pirmieji odos pokyčiai išryškės jau pirmosiomis dienomis, tačiau tikrieji rezultatai atsiskleis kelių savaičių bėgyje. Po procedūros 14 dienų rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, nesilankyti soliariume, pirtyse ir kitose garinėse patalpose. Vasaros metu būtina naudoti priemones su SPF apsauga.

Kainos

Noriu registruotis:
NOON rūgštinis veido odos pilingas

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel