Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Prakaitavimo gydymas botulino toksinu – tai vienas efektyviausių ir pažangiausių metodų, padedantis gydyti padidėjusį prakaitavimą.

Hiperhidrozė (padidėjęs prakaitavimas) neretai tampa nemaloniu reiškiniu, sukeliančiu ir estetines problemas. Pagausėjęs prakaitavimas – tai medicininė ir socialinė problema, kurios metu padidėja prakaito sekrecija ir jį reguliuojančios sistemos (sudomotorinės) aktyvumas. Hiperhidrozė pasireiškia nepriklausomai nuo sezono, kūno temperatūros ar aplinkos oro ir turi neigiamą poveikį sveikatai

SkinCéll estetinės medicinos klinikoje atliekama procedūra visiškai saugi, kadangi botulino toksinas sudėtyje neturi kancerogenų, skirtingai nei įvairūs antipersperantai jis nekemša porų ir prakaito liaukų, todėl yra pripažintas kaip vienas saugiausių ir efektyviausių gausaus prakaitavimo gydymo metodų. Taip pat jis neturi jokios įtakos kūno termoreguliacijai, nes į problemines vietas leidžiamas tik lokaliai ir labai mažomis dozėmis, tad kūnui tikrai negresia perkaitimas.

Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

Noriu registruotis:
Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

Ar aš tinkamas kandidatas?

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu gali būti taikomas tiek moterims, tiek vyrams, kurie kenčia nuo pagausėjusio delnų, pažastų ar pėdų prakaitavimo.

Prieš procedūrą

Pagausėjusio prakaitavimo gydymo procedūra nereikalauja specialaus pasiruošimo, o visą reikiamą informaciją suteiks jus gydantis gydytojas.

Procedūros metu

Prieš injekcijos suleidimą pagal poreikį ta vieta gali būti nuskausminama anestetine (nuskausminamąja) priemone. Procedūros metu itin plona adata odos paviršiuje mažomis dozėmis suleistas botulino toksinas laikinai blokuoja nervinio impulso signalus, stimuliuojančius prakaito liaukas, taip kuriam laikui sumažindamas ar net sustabdydamas prakaito išsiskyrimą.

Po procedūros

Po gydymo iš karto, be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholio, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

Pirmuosius rezultatus pastebėsite po 1-2 dienų, o labiausiai jie išryškės maždaug po 2 savaičių. Dažniausiai prakaito išsiskyrimas sumažėja net iki 85 procentų, o poveikis, atsižvelgiant į individualias charakteristikas, trunka apie 6-12 mėnesių.

Kainos

Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas 350 € - 550 €
* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel