PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos

PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

PROFHILO procedūra – puiki išeitis moterims, kurios savo veide pastebėjusios odos senėjimo, tonuso praradimo požymius, tačiau nėra pasiryžusios rimtos injekcijoms, jaučiasi tam per jaunos ar bijo natūralių veido bruožų pokyčių.

5 taškų injekcijos PROFHILO – tai vienas unikaliausių ir inovatyviausių būdų įveikti odos senėjimo požymius bei atgauti odos gyvybingumą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau kelias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje PROFHILO procedūros metu nustatomi 5 bioestetiniai dūrio taškai abejose veido pusėse. Veidas dezinfekuojamas bei nuskausminamas vietine nejautra. Neskausmingos procedūros metu mažomis dozėmis itin plona adata abejose veido pusėse  suleidžiamos skirtingos koncentracijos hialurono rūgštys, lyginančios raukšles bei padedančios stabdyti veido odos senėjimą.

Po procedūros

Teigiamus odos pokyčius pastebėsite iš karto po procedūros. Oda tampa stangresnė ir lygesnė, įgauna natūralų spindesį bei jaučiamas odos patempimo efektas. Po PROFHILO odos jauninimo procedūros į darbus ar įprastas veiklas galite grįžti iš karto.

Kainos

PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos 30 min. 220 € - 250 €

Noriu registruotis:
PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel