PROFHILO 5 Bioestetinių taškų injekcijos

PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Milžiniško populiarumo „Profhilo“ injekcijos susilaukė vos patekusios į grožio medicinos rinką 2016 metais. Tokią šlovę joms pelnė iki tol neregėtas gebėjimas atjauninti ir sudrėkinti odą nekeičiant veido struktūros. Vienintelis šių injekcijų komponentas – jaunystės eliksyru tituluojama hialurono rūgštis, tačiau „Profhilo“ kūrėjai suteikė jai išskirtinių savybių.

Grožio specialistų naudojamas leidžiamas hialuronas yra tirštas ir klampus, patekęs po oda lieka toje pačioje vietoje, o „Profhilo“ injekcijoms naudojama visiškai išgryninta stabilizuota didelės koncentracijos hialurono rūgtis yra skysta, todėl lengvai pasiskirto po dermą ir poodį 2 cm spinduliu aplink dūrio vietą. Lėtai besirezorbuodamas „Profhilo“ hialuronas neįtikėtinai sudrėkina odą iš vidaus bei stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, kol galiausiai, maždaug po 28 dienų, yra pilnai suskaidomas organizmo.

Po procedūros oda tampa stangresnė, elastingesnė, ženkliai pagerėja bendra jos būklė, ji tiesiog atjaunėja, išnyksta nuolatinio nuovargio žymės, atsiranda gaivus švytėjimas. Pirmuosius pagerėjimo požymius pastebėsite po 3-5 dienų nuo procedūros atlikimo, o galutiniai rezultatai išryškės maždaug per 8 savaites. „Profhilo“ injekcijomis jauninamas veidas, kaklas, dekoltė zona, rankos, keliai ir rankos.

Noriu registruotis:
PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau kelias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje PROFHILO procedūros metu nustatomi 5 bioestetiniai dūrio taškai abejose veido pusėse. Veidas dezinfekuojamas bei nuskausminamas vietine nejautra. Neskausmingos procedūros metu mažomis dozėmis itin plona adata abejose veido pusėse  suleidžiamos skirtingos koncentracijos hialurono rūgštys, lyginančios raukšles bei padedančios stabdyti veido odos senėjimą.

Po procedūros

Teigiamus odos pokyčius pastebėsite iš karto po procedūros. Oda tampa stangresnė ir lygesnė, įgauna natūralų spindesį bei jaučiamas odos patempimo efektas. Po PROFHILO odos jauninimo procedūros į darbus ar įprastas veiklas galite grįžti iš karto.

Kainos

PROFHILO® 5 Bioestetinių taškų injekcijos30 min. 220 € - 250 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel