PRP (Plazmoliftingas)

PRP (Plazmoliftingas)

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Kaip Žemei vanduo, taip žmogui kraujas yra pagrindinis gyvybės nešėjas, daugelyje kultūrų apipintas mitais ir apdovanotas magiškomis savybėmis. Vystantis mokslui bei mūsų supratimui apie žmogaus fiziologiją  tampa vis aiškiau, kokie dėsniai ir mechanizmai valdo šią sistemą, tačiau atsistebėti jos galiomis turbūt nebus įmanoma niekada. Viena iš tokių galių, gebėjimas atstatyti pažeistus audinius ir sugrąžinti jiems vystančią jaunystę, slypi mūsų kraujo trombocituose, kuriais prisotinta plazma (PRP) yra atliekamos plazmoliftingo procedūros.

Už kraujo krešumą atsakingi trombocitai ramybės būklėje primena suplotas kapsulytes, kuriose kruopščiai supakuotas visas spektras audinių regeneracijai reikalingų medžiagų, tarp kurių – net 7 augimo faktoriai. Jie yra būtini naujų ląstelių gamybai ir normaliam jų gyvavimo ciklui. Aktyvesnis augimo faktorių išskyrimas padeda atstatyti traumas patyrusių zonų kraujagysles, atkuria epitelio, kremzlinį, jungiamąjį, raumeninį ir nervinį audinius bei stabdo kraujavimą.

Procedūrai naudojama trombocitais prisotinta plazma išgaunama iš paties paciento kraujo, todėl nėra jokios rizikos patirti alergines ar kitokio pobūdžio imunines reakcijas. Specialia įranga iš kraujo atskiriama plazma su koncentruotais trombocitais sumaišoma su ypatingos formulės geliu, kuris plonytėmis adatėlėmis suleidžiamas į poodį. Čia jis ima regeneruoti odos paviršių, skatina kolageno gamybą, gerina bendrą odos būklę, mažina pigmentacijos nelygumus, lygina smulkias raukšleles, naikina randus, gydo rožinę, aknę ir kitas uždegimines būkles, greitina žaizdų gijimą, gali būti naudojamas kaip užpildas gilioms raukšlėms bei gydo vyriško tipo nuplikimą. Procedūra nėra skausminga, tačiau jautresniems pacientams pasiūlomas vietinio nuskausminimo kremas. Kursą sudaro 4 procedūros. Poveikis išlieka iki 2 metų, tačiau idealiam rezultatui pasiekti rekomenduojama karoti PRP (plazmoliftingą) 2 kartus į metus.

PRP (Plazmoliftingas)

Noriu registruotis:
PRP (Plazmoliftingas)

Ar aš tinkamas kandidatas?

PRP terapija itin efektyviai taikoma siekiant atjauninti odą, paskatinti spartesnį jos atsinaujinimą. Kadangi trombocitais praturtinta plazma pasižymi uždegimą mažinančiomis savybėmis, gydymas PRP padeda mažinti randus, pigmentaciją, lygina raukšles, vienodina odos spalvą ir tekstūrą, suteikia liftingo efektą.

Procedūra neatliekama moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu, esant kraujo krešėjimo sutrikimams, sergant kraujo ar lėtinėmis ligomis. Taip pat, procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei injekcijos vietoje yra bėrimai, infekcijos ar kiti odos pažeidimai.

Prieš procedūrą

Prieš PRP procedūrą jums bus paimta nuo 10 iki 20 ml kraujo, kuris dideliu greičiu bus centrifuguojamas tam, kad kraujo plazma būtų atskirta nuo kitų kraujo komponentų.

Procedūros metu

PRP – tai saugi ir efektyvi trombocitais praturtintos plazmos terapija skirta odos atjauninimui. Procedūros metu iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris yra centrifuguojamas, tokiu būdu atskiriame plazmą ir trombocitus, kurie itin plona adata yra suleidžiami į odą. Trombocitai odoje išleidžia augimo faktorius, taip suaktyvindami už odos elastingumą atsakingą kolageno ir elastino sintezę bei skatina spartesnį odos ląstelių atsinaujinimą. PRP (Trombocitais praturtinta plazma) gali būti naudojama gryna arba su hialurono rūgšties preparatu.

Po procedūros

Kadangi PRP terapijos metu plazma ir trombocitai yra išgaunami natūraliu būdu, šalutinis poveikis pasireiškia labai retai, tačiau po procedūros gali atsirasti paraudimas, kraujosrūvos, nežymus patinimas, pranyksiantys per 1 dieną. Taip pat, po procedūros galite jausti tempimo pojūtį, kuris paprastai išnyksta po 2-3 dienų. Po PRP terapijos 14 dienų venkite tiesioginės saulės spindulių, nesideginkite soliariume, nesilankykite pirtyse ir kitose garinėse patalpose. Vasaros metu po procedūros būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Teigiamas procedūros poveikis pastebimas jau po pirmųjų savaičių, tačiau siekiant geriausių rezultatų rekomenduojama atlikti procedūrų kursą, kurį jums rekomenduos specialistas. Dažniausiai rekomenduojama atlikti 3 PRP terapijos procedūras kas mėnesį.

Kainos

Veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos60 - 90 min. 250 € - 350 €
Procedūra galvos odai60 min. 250 €
Grįžti atgal Registracija

Ką verta žinoti apie PRP

Kuri procedūra veiksmingesnė PRP ar mezoterapija?

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel