PRP (Plazmoliftingas)

PRP (Plazmoliftingas)

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

PRP – aukštos trombocitų koncentracijos sistema praturtintos plazmos terapija, skirta odos ląstelių biostimuliacijai bei senėjimo prevencijai. Gydymas trombocitais praturtinta plazma padeda sumažinti giliąsias bei paakių raukšles, didina odos elastingumą, paspartina gijimo procesus, tolygina spalvą ir suteikia skaistumą. PRP terapija galvos odai gydo vyrų ir moterų plikimą, plaukų slinkimą, skatina naujų sveikų ir stiprių plaukų augimą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

PRP terapija itin efektyviai taikoma siekiant atjauninti odą, paskatinti spartesnį jos atsinaujinimą. Kadangi trombocitais praturtinta plazma pasižymi uždegimą mažinančiomis savybėmis, gydymas PRP padeda mažinti randus, pigmentaciją, lygina raukšles, vienodina odos spalvą ir tekstūrą, suteikia liftingo efektą.

Procedūra neatliekama moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu, esant kraujo krešėjimo sutrikimams, sergant kraujo ar lėtinėmis ligomis. Taip pat, procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei injekcijos vietoje yra bėrimai, infekcijos ar kiti odos pažeidimai.

Prieš procedūrą

Prieš PRP procedūrą jums bus paimta nuo 10 iki 20 ml kraujo, kuris dideliu greičiu bus centrifuguojamas tam, kad kraujo plazma būtų atskirta nuo kitų kraujo komponentų.

Procedūros metu

PRP – tai saugi ir efektyvi trombocitais praturtintos plazmos terapija skirta odos atjauninimui. Procedūros metu iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris yra centrifuguojamas, tokiu būdu atskiriame plazmą ir trombocitus, kurie itin plona adata yra suleidžiami į odą. Trombocitai odoje išleidžia augimo faktorius, taip suaktyvindami už odos elastingumą atsakingą kolageno ir elastino sintezę bei skatina spartesnį odos ląstelių atsinaujinimą. PRP (Trombocitais praturtinta plazma) gali būti naudojama gryna arba su hialurono rūgšties preparatu.

Po procedūros

Kadangi PRP terapijos metu plazma ir trombocitai yra išgaunami natūraliu būdu, šalutinis poveikis pasireiškia labai retai, tačiau po procedūros gali atsirasti paraudimas, kraujosrūvos, nežymus patinimas, pranyksiantys per 1 dieną. Taip pat, po procedūros galite jausti tempimo pojūtį, kuris paprastai išnyksta po 2-3 dienų. Po PRP terapijos 14 dienų venkite tiesioginės saulės spindulių, nesideginkite soliariume, nesilankykite pirtyse ir kitose garinėse patalpose. Vasaros metu po procedūros būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Teigiamas procedūros poveikis pastebimas jau po pirmųjų savaičių, tačiau siekiant geriausių rezultatų rekomenduojama atlikti procedūrų kursą, kurį jums rekomenduos specialistas. Dažniausiai rekomenduojama atlikti 3 PRP terapijos procedūras kas mėnesį.

Kainos

Veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos 60 - 90 min. 250 € - 350 €
Procedūra galvos odai 60 min. 250 €

Noriu registruotis:
PRP (Plazmoliftingas)

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel