RADIESSE VEIDO KONTŪRAVIMO PROCEDŪRA

RADIESSE veido kontūravimo procedūra

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Veido kontūravimas RADIESSE (kalcio hidroksilapatito) injekcijomis yra skirtas žandikaulio, skruostikaulių formavimui ir raukšlių korekcijai. Kalcio hidroksilapatito sudėtyje turintis užpildas akimirksniu užpildo raukšles, skatina kolageno gamybą, suteikia 3D pakėlimo efektą ir padeda atkurti veido ovalą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo – tuomet šios procedūros atlikimas svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Ši procedūra tinka visiems vyrams ir moterims, norintiems veido ovalui suteikti simetrišką išvaizdą, išlyginti esamas raukšles.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll klinikoje prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet aptariamas būsimas rezultatas ir preparato kiekis. Procedūra atliekama su itin plona adata arba kaniule. Nedidelėmis dozėmis į paodį suleidžiamas užpildas, kuris turi dvejopą poveikį – ne tik akimirksniu užpildo raukšles, aktyviai stimuliuoja kolageno gamybą, bet ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. RADIESSE preparatas veido apimtį ir kontūrus sugrąžina tiksliai ten, kur jie ir buvo.

Po procedūros

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

Kainos

RADIESSE veido kontūravimo procedūra 60 min. nuo 450 €

Noriu registruotis:
RADIESSE veido kontūravimo procedūra

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel