RADIESSE veido kontūravimo procedūra

RADIESSE veido kontūravimo procedūra

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Mūsų grožis bėgant metams it smiltelės smėlio laikrodyje pamažu byra užmarštin. Ir jei tokius pėdsakus, kaip žilstelėję plaukai ar elastingumą prarandanti oda, galima paslėpti išorinėmis priemonėmis, žemės traukos nenumaldomai veikiamas žandikaulio linijos smukimas žemyn yra neužmaskuojamas amžiaus išdavikas. Bet šią problema galima labai efektyviai pašalinti be jokios chirurginės intervencijos su „Radiesse“ injekcijomis. 

Pagrindinė „Radiesse“ odos užpildų sudedamoji dalis – kalcio hidroksiapatitas. Tai yra sintetinė medžiaga, savo savybėmis identiška mūsų kaulams ir dantų emaliui. Suleistas į poodį užpildas veikia tarytum pastoliai – oda iškart įsitempia, atgauna struktūrą bei apimtį, išryškėja veido kontūrai bei išsilygina raukšlės. „Radiesse“ stimuliuoja natūralią jaunatviškai odos būklei būtinų kolageno ir elastino gamybą, kurie per laiką pakeičia organizmo skaidomą kalcio hidorksiapatitą ir ima patys palaikyti odos struktūrą. 

Vos 15-30 minučių trunkančios procedūros rezultatai akivaizdžiai matyti iškart, o dėl palaipsniui vykstančio natūralių atsistatymo procesų skatinimo odos būklė dar gerėja kurį laiką. Rezultatai ilgalaikiai, jais galima džiaugtis 1-2 metus. Procedūra minimaliai invazinė, tad nereikalauja atstatomojo periodo. Nepageidaujamų reakcijų pasitaiko itin retai ir jos dažniausiai kyla dėl atliekančio specialisto įgūdžių trūkumo, tad patikėję „Radiesse“ veido konkuravimą kvalifikuotiems „Skincell“ dermatologams galėsite ramiai mėgautis į veidą grįžtančia jaunyste.

Noriu registruotis:
RADIESSE veido kontūravimo procedūra

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo – tuomet šios procedūros atlikimas svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Ši procedūra tinka visiems vyrams ir moterims, norintiems veido ovalui suteikti simetrišką išvaizdą, išlyginti esamas raukšles.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll klinikoje prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet aptariamas būsimas rezultatas ir preparato kiekis. Procedūra atliekama su itin plona adata arba kaniule. Nedidelėmis dozėmis į paodį suleidžiamas užpildas, kuris turi dvejopą poveikį – ne tik akimirksniu užpildo raukšles, aktyviai stimuliuoja kolageno gamybą, bet ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. RADIESSE preparatas veido apimtį ir kontūrus sugrąžina tiksliai ten, kur jie ir buvo.

Po procedūros

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

Kainos

RADIESSE veido kontūravimo procedūra60 min. nuo 450 €
Grįžti atgal Registracija

Ką verta žinoti apie Radiesse procedūrą

Kiek laiko išlieka Radiesse procedūros rezultatai?

Ar Radiesse geriau nei Juvederm ?

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel