Xela Rederm procedūra su gintaro rūgštimi

„Xela Rederm“ procedūra su gintaro rūgštimi

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Redermalizavimas yra naujas revoliucinis gydymas, kurio metu naudojami šveicariški injekciniai „Xela Rederm“ preparatai, sukurti naudojant unikalią hialurono ir gintaro rūgščių derinio formulę, kuri veiksmingai kovoja su odos senėjimu, atgaivina ir maitina visų tipų odą, tolygina odos atspalvį, mažina raukšles ir pigmentaciją, taip pat, efektyviai gydo post aknės randelius ir dėmeles. Kadangi hialurono ir gintaro rūgštys natūraliai gaminasi žmogaus organizme, procedūra tinka visų tipų odai, o ypatingai naudinga turintiems sausą, jautrią ir labai jautrią odą, nes preparatas nealergizuoja odos.

Gintaro rūgštis yra labai vertinama dermatologijos srityje dėl jos regeneracinių ir raminamųjų savybių. Gintaro rūgštis skatina odos ląstelių regeneraciją ir atstato sveikoms ląstelėms būdingą metabolizmą, atkuria ląstelių funkcijas, aktyvuoja fibroblastus ir gerina mikrocirkuliaciją. Taip pat slopina priešuždegiminius procesus ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, todėl sulėtina senėjimo procesą ir gerina odos tonusą bei būklę.

Hialurono rūgštis yra komponentas, veikiantis mūsų odą iš vidaus, sujungdamas vandens molekules, gerina audinių mechanines savybes, suteikia odai drėgmės ir tonusą, todėl sumažėja arba visiškai išlyginamos nasobialinės ir mimikos raukšlės, raukšlės aplink lūpas ir odai suteikiamas ilgalaikis drėkinimas.

Gintaro ir hialurono rūgštys papildo viena kitą, todėl jų kompleksas, palyginus rezultataus, kai naudojama tik hialurono rūgštis, suteikia trigubai geresnį efektą.

Po procedūros oda pastebimai tampa skaistesnė, elastingesnė ir lygesnė, sumažėja ar visiškai išlyginamos raukšlės, pagerėja bėrimų pažeistos odos išvaizda ir sulėtėja odos fotosenėjimo procesai.

Noriu registruotis:
„Xela Rederm“ procedūra su gintaro rūgštimi

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūra rekomenduojama atlikti įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, norintiems atgaivinti odą, pagerinti jos būklę, sumažinti smulkiąsiais raukšleles, pagerinti odos tekstūrą. Redermalizacija mažina pigmentaciją, po aknės likusias dėmeles ir randelius, gerina rozacėjos paveiktą odos būklę. Tinkama itin jautriai, sausai ar streso nualintai odai.

Procedūra nėra atliekama nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Pasireiškus alergijai procedūros metu naudojamiems preparatams. Procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei  yra bėrimai ar kiti odos pažeidimai, jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą vyksta išsami  konsultacija, kurios metu įvertinu odos būklę, bei atsižvelgus į individualius kliento odos poreikius parenkamas tinkamiausias  redermalizantas.

Oda yra paruošiama procedūrai, patepama jautrumą sumažinančiu kremu, kuris leidžia visiškai nejusti injekcijų.

 

Procedūros metu

Procedūros metu, naudojant papulių techniką, į odą – tarp epidermio ir dermos (1-2 mm gylyje) yra injekuojamas gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties derinio preparatas. Redermalizacija suaktyvina spartesnę odos regeneraciją, todėl pastebmai mažėja raukšlelės, gerėja odos tekstūra. Procedūra mažina postaknės randelius ir dėmeles, ją saugu atlikti netgi geriant antibiotikus. Hialurono ir gintaro rūgštys po oda sudaro iškilimus (papules), kurie per 1-2 d. pasiskirstydami po oda skatina jos atsinaujinimą.

Po procedūros

Po procedūros oda gali būti paraudusi. Galite jausti kaitinimą, tačiau kelių valandų bėgyje oda turėtų nurimti ir šie pojūčiai praeiti. Pastebimai gerėjančią odos būklę pastebėsite jau pirmomis dienomis, po 2-3 dienų bus matomas odos patempimo efektas, per savaitę oda prisipildys drėgmės, o maždaug po 21-28 dienos odos kokybė bus akivaizdžiai geresnė. Procedūrų kursas sudaromas individualiai, atsižvelgiant į odos būklę, bet paprastai reikia bent jau 2 procedūrų, kurias rekomenduojama atlikti kas 3-4 savaites.

Po procedūros 14 dienų rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, nesideginti soliariume, nesilankyti pirtyse ir kitose garinėse patalpose. Vasarą būtinai naudoti priemones su SPF apsauga.

Kainos

XELA REDERM procedūra su gintaro rūgštimi60 min. 160 € - 290 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup