Vienos apklausos duomenimis, moterys visą gyvenimą skutasi kojas vidutiniškai 72 dienas arba daugiau nei 10 savaičių per savo gyvenimą.

Jau nekalbant apie daugybę skutimosi įpjovimų ir įbrėžimų, kurie išlieka ilgai po skutimosi. Vaškavimas, kita įprasta plaukų šalinimo procedūra, yra skausminga ir gali atsirasti įaugusių plaukų ant rankų, kojų ar net viso kūno.

Laikas atsisakyti skustuvo ir vaškavimo, bei pamiršti sukeliamą skausmą Vietoj to, apsvarstykite plaukų šalinimą lazeriu, kad gautumėte nuolatinį ir ilgai išliekantį rezultatą. Nešvaistykite dar vienos savo gyvenimo minutės bandydami pašalinti nepageidaujamus plaukus, kurie vėl ataugs.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip pasiruošti plaukų šalinimui lazeriu prieš pirmąjį susitikimą.

Kas yra plaukų šalinimas lazeriu?

Plaukų šalinimas lazeriu yra nuolatinis plaukų šalinimo sprendimas, kuris sprendžia problemą iš pagrindų. Naudojant tikslinius lazerius, procedūra žudo plaukų folikulus, nepažeidžiant odos.

Lazeryje yra tikslinis šviesos spindulys, kurį sugeria plaukuose esantis pigmentas arba kitaip dar žinomas kaip melaninas. Tada šviesa žudo plauko svogūnėlį ir neleidžia plaukams toliau augti.

Kadangi melaninas sugeria lazerio spindulius plaukuose, gydymas turi būti atliekamas tose vietose, kuriose yra tamsūs plaukai. Šviesūs, raudoni ar balti plaukai negali būti efektyviai pašalinti plaukų šalinimo lazeriu būdu, kadangi juose trūksta pigmento melanino.

Kai kurios bendros sritys, kuriose galite gauti plaukų šalinimo lazeriu paslaugą, yra šios:

  • Pažastų zona
  • Bikini zona
  • Kojos
  • Nugara
  • Smakras
  • Viršutinė lūpa

Nors yra plaukų šalinimo lazeriu produktų, kuriuos galite naudoti namuose, jie paprastai nėra tokie veiksmingi, kaip profesionalus gydymas ar plaukelių šalinimas lazeriu. Priemonės, kurios naudojamos namuose plaukeliams šalinti, taip pat gali kelti pavojų kai kuriems žmonėms dėl savo sudėties.

Ko tikėtis plaukų šalinimo lazeriu procedūros metu?

Nors pastebėsite mažesnį plaukų augimą vos po trijų susitikimų su specialistu, žmonėms paprastai reikia 6–10 procedūrų, kad intensyviai sumažėtų plaukų augimas.

Visas lazerio procedūrų ciklas užtruks apie 6 mėnesius ar ilgiau. Taip yra dėl plaukų augimo laikotarpio, o tai reiškia, kad tarp susitikimų su specialistu, turėsite palikti tam tikro laiko tarpą, kuris gali būti 4–6 savaites, kitoms procedūroms laikotarpis yra 8–10 savaičių, kadangi plaukai turi ataugti.

Tačiau pats susitikimas su specialistu ir procedūra praeina greitai. Didesniems plotams, pvz. nugarai padengti gali prireikti net 60 minučių. Jei lazerio pagalba norite pašalinti plaukelius esančius virš viršutinės lūpos, tikėkitės labai trumpo susitikimo.

Atvykus į susitikimą, jums bus duodami apsauginiai akiniai. Jums taip pat gali būti pasiūlytas šaldomasis kremas, padedantis atsikratyti nemalonių pojūčių.

Galvojimas apie lazerius gali sukurti nemalonius, su kaitra ir ugnimi susijusius vaizdus, ​​tačiau nereikia jaudintis, ši procedūra patikima ir tinkama plaukų šalinimui. Plaukų šalinimo lazeriai yra skirti plaukų folikulams ir nedegins jūsų odos. Dauguma žmonių apibūdina šią procedūrą kaip nepatogią su dilgčiojimo pojūčiu, kuris greitai baigiasi, o rezultatai stebina.

Svarbiausia, kad po plaukelių šalinimo lazeriu procedūros galite tikėtis pastebimų rezultatų. Plaukų šalinimas lazeriu yra veiksmingas 90% žmonių, tai reiškia, kad dauguma žmonių plaukų sumažėjimą pastebi per tris ar šešias sesijas.

Tačiau svarbu paminėti, kad rezultatai gali būti matomi ne iš karto. Neretai gydymo pradžioje žmonėms pasireiškia padidėjęs plaukų augimas ir tai yra visiškai normalu. Būkite kantrūs ir netrukus pamatysite rezultatus, kurių tikitės.

Kaip pasiruošti plaukų šalinimui lazeriu?

Prieš pereidami prie internetinės paieškos „plaukų šalinimas lazeriu šalia manęs“, skirkite šiek tiek laiko ir perskaitykite šias gaires, kurios padės pasiruošti. Šios gairės padės jums kuo geriau pasiruošti plaukų šalinimui lazeriu.

 

Laikykis atokiau nuo saulės

Gydymas lazeriu negali būti atliekamas nudegusiai ar neseniai saulės spinduliais lepintai odai, todėl prieš vizitą būtinai pailsėkite bent dvi savaites nuo saulės.

Po procedūros jūsų oda bus ypač jautri, todėl tarp susitikimų su specialistu tepkite SPF ir venkite saulės.

Būkite atsargūs su odos priežiūros produktais

Kai kurie įprasti kūno priežiūros produktai padidina odos jautrumą šviesai. Kadangi plaukų šalinimui lazeriu naudojama šviesa, nukreipta į plaukų folikulus, padidėjęs jautrumas šviesai gali padidinti odos nudegimo riziką.

Vengtinos sudedamosios dalys yra benzoilo peroksidas, salicilo rūgštis ir retinolis. Nustokite naudoti produktus su šiais ingredientais likus 2–3 dienoms iki gydymo ir palaukite dar 2–3 dienas po gydymo, tuomet vėl galėsite pradėti juos naudoti.

Nuskuskite sritį, kurioje bus atliekamas plaukelių šalinimas

Prieš procedūrą lazeriu turėsite nusiskusti  24 valandų laikotarpyje. Turite atvykti be jokių plaukelių.

Kalbant apie bikinio zoną, nelaukite paskutinės minutės skutimuisi. Šios srities oda yra ypač jautri (tai yra viena iš priežasčių, kodėl puiki mintis atsisakyti skustuvų!), todėl galbūt norėsite palikti šiek tiek laiko, kad praeitų odos dirginimas.

Nepešiokite plaukelių pincetu ir nenaudokite vaško

Tai ypač svarbus priminimas, kurį turėtumėte žinoti tarp plaukelių šalinimo procedūrų. Lazeris nukreipiamas į plaukuose esantį pigmentą, taigi, jei pažeisite folikulą pincetu ar vašku, gydymas neveiks.

Jei naudosite pincetą ar vašką pamatysite, kaip atauga plaukai, kuriuos pašalinote. Prieš pradėdami depiliaciją lazeriu, palaukite mažiausiai 4 savaites.

 

Pasirinkite tinkamą aprangą

Plaukų šalinimo lazeriu dieną turėtumėte pagalvoti, kaip išsirinkti tinkamą aprangą. Po plaukų šalinimo lazeriu procedūros gali atsirasti tam tikras dirginimas.

Kad išvengtumėte drabužių dirginimo po procedūros, rinkitės laisvus ir odai leidžiančius kvėpuoti drabužius. Jei lazerio pagalba šalinote plaukelius bikinio zonoje, rinkitės medvilninius apatinius drabužius ir laisvas kelnes.

Atvykite su švaria oda, geriausia po dušo

Atvykite į susitikimą su švaria oda. Nenaudokite kremo, aliejaus, apsaugos nuo saulės, dezodoranto ar makiažo. Jei tikrai negalite išvengti šių produktų, atvykę paprašykite servetėlės, kad galėtumėte nuvalyti odą prieš procedūrą.

Taip pat dvi savaites iki susitikimo turėsite nustoti naudoti savaiminio įdegio procedūras. Prieš procedūrą būtinai kruopščiai nušveiskite odą, kad pašalintumėte visus savaiminio įdegio likučius, jei naudojate savaiminio įdegio priemones.

Geriausia vieta plaukų šalinimui lazeriu

Nesvarbu, ar planuojate vasarą be skutimosi, ar tiesiog pavargote nuo nuolatinio skutimosi, plaukų šalinimo lazeriu paslauga gali būti jūsų sprendimas.

Dabar, kaip žinote, kaip pasiruošti plaukų šalinimui lazeriu, jums tikriausiai kyla klausimas: „kur galiu rasti plaukų šalinimą lazeriu šalia?“ Laimei, profesionalai pasiruošę padėti.

Užsisakykite susitikimą ar nemokamą konsultaciją šiandien, kad gautumėte geriausią plaukų šalinimą lazeriu.

Noriu užsisakyti