Plaukelių šalinimas lazeriu

Plaukelių šalinimas lazeriu

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Vargina greitai ataugantys, įauginėjantys plaukeliai ir skausmingas jų šalinimas? Norite visada džiaugtis švelnia tarsi šilkas oda? SkinCéll estetinės dermatologijos klinikos specialistai žino greitą, neskausmingą ir ilgalaikį nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdą.

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas diodiniu lazeriu – efektyvus, patogus ir greitas metodas.

Diodinis lazeris ne tik tiksliai sunaikina plauko svogūnėlį, tačiau ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga. Taip pasiekiamas ilgalaikis plaukelių pašalinimo efektas. Iš sunaikintų svogūnėlių plaukeliai neatauga.

Užtenka vos kelių procedūrų ir jūsų oda ilgam laikui taps švelni, glotni ir lygi.

Plaukelių šalinimas lazeriu

Noriu registruotis:
Plaukelių šalinimas lazeriu

Ar aš tinkamas kandidatas?

Plaukelių šalinimas diodiniu lazeriu tinka įvairaus tipo odai ir plaukams, išskyrus žilus plaukus, kurių diodinis lazeris nepašalina.

Prieš procedūrą

Maždaug 4 savaites iki procedūros nepešiokite plaukelių, nešalinkite vašku ar depiliaciniu kremu. Plaukelius galima tik skusti. Pasistenkite, kad prieš procedūrą oda nebūtų įdegusi. Procedūros dieną oda turi būti švari, be makiažo, be kremo ar kitų kosmetikos priemonių. Taip pat nenaudokite kvepalų. Likus vienai dienai iki procedūros, epiliuojamą vietą reikia nuskusti.

Procedūros metu

Plaukų šalinimas lazeriu – efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Diodinis lazeris generuoja intensyvios, koncentruotos šviesos spindulį, kuris nedideliu rankiniu davikliu nukreipiamas į reikiamą vietą. Plaukuose esantis pigmentas sugeria lazerio skleidžiamą energiją ir sunaikina jo svogūnėlį.

Kadangi lazerio spindulys veikia tik tuos plaukus, kurie tuo metu yra augimo stadijoje, būtina reguliariai kartoti plaukų šalinimo procedūras. Plaukai auga cikliškai, todėl vienos procedūros metu nepavyks pašalinti visų plaukelių, nes kai kurie iš jų bus pasyviojoje fazėje.

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikos specialistas procedūros metu numatys, kiek kartų procedūrą reikės kartoti.

Po procedūros

 

Plaukelių šalinimas lazeriu prieš-po

Po plaukelių šalinimo procedūros gali būti trumpalaikių pašalinių efektų, tokių kaip odos paraudimas ar patinimas, kurie išnyksta per keletą valandų. Labai retais atvejais atsiranda pūslelės.

Jau po pirmos procedūros išnyksta 15-30 % nepageidaujamų plaukų ir jie nebeatauga. O po kelių procedūrų visiškai išnyksta po skutimo peiliukais atsiradę juodi taškeliai ir įaugę plaukeliai. Oda tampa švelni tarsi šilkas.

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

Bikini dalinis 15 min. 69 €
Bikini pilnas 25 min. 89 €
Blauzdos ir keliai 30 min. 89 €
Pažastys 15 min. 69 €
Šlaunys priekinė pusė 25 min. 65 €
Šlaunys galinė pusė 25 min. 65 €
Kojos (pilnai) 60 min. 219 €
Viršūtinė lūpa 15 min. 35 €
Smakras 15 min. 45 €
Sprandas 20 min. 40 €
Skruostai 15 min. 60 €
Žąstai 30 min. 69 €
Dilbiai 30 min. 69 €
Krūtinė (vyrams) 35 min. 80 €
Pečių juosta 30 min. 80 €
Pilvas (moterims) 25 min. 39 €
Pilvas (vyrams) 40 min. 80 €
Nugara 45 min. 135 €
Spenelių sritis 15 min. 29 €
Sėdmenys 30 min. 50 €
* Įsigijus 3-jų procedūrų kursą ar atliekant 3-jų zonų plaukelių šalinimą lazeriu, viso kurso metu taikome -25% NUOLAIDA!
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel