“NOON” – tai antikos laikų filosofiniai principai, besiremiantys ,,pirminių vandenų’’ teorija. Tai tikėjimas, kad vanduo yra viso pasaulio egzistavimo ir potencialaus gėrio viskame šaltinis. Šis įsitikinimas yra NOON Aesthetics verslo branduolys, atspindintis šios kompanijos produktus, technologijas, procesus, partnerius ir kita.

NOON Aesthetics tiki, kad kokybė, meistriškumas ir profesionalumas, sujungti su naujosiomis technologijomis, padeda pasiekti įspūdingų rezultatų sveikos ir gražios odos link. Turėdami tai omenyje, NOON Aesthetics sėkmingai kuria ir gamina unikalius bei efektyvius grožio ir estetikos produktus odos priežiūrai – užtikrindami aukščiausią kokybę viso gamybos proceso metu. NOON Aesthetics siūlo tik geriausius rezultatus teikiančias priemones profesionalams ir jų klientams.

Galimybė pasiekti efektyviausių rezultatų su mažesne šalutinių efektų tikimybe, tokių, kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, išskiria NOON Aesthetics priemones iš kitų. Tai pasiekti galima dėl produktuose naudojamos “DermShield” technologijos.

Šios technologijos dėka NOON Aesthetics gamina dermatologines odos priežiūros priemones su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. Inovatyvių sprendimų dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai sprendžiant įvairias odos problemas – odos senėjimą, hiperpigmentaciją, pažeidimus dėl saulės, elastingumo sumažėjimą, seborėją ir kitas – be šalutinių poveikių. Sertifikuoti aukščiausios kokybės ingredientai ir nepriekaištingai parinktos jų koncentracijos leidžia klientams mėgautis įspūdingiausiais rezultatais, kokius tik galima pasiekti odos priežiūros srityje šiomis dienomis.

Noon Aesthetics priemones galite įsigyti tik su profesionalaus kosmetologo ar dermatologo konsultacija SKINCÉLL klinikoje .

Noon Aesthetics priemones galite įsigyti tik su profesionalaus kosmetologo ar dermatologo konsultacija SKINCÉLL klinikoje.

Noriu užsisakyti