ENDYMED PRO 3DEEP RF KŪNO APIMČIŲ MAŽINIMAS / RIEBALŲ ŠALINIMAS / CELIULITO NAIKINIMAS

ENDYMED PRO 3DEEP RF KŪNO APIMČIŲ MAŽINIMAS / RIEBALŲ ŠALINIMAS / CELIULITO NAIKINIMAS

Apie procedūrą

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Revoliucinis estetinės dermatologijos išradimas – jau mūsų klinikoje. Visiems, kas jaučiasi pasiruošę odos atjauninimo ir kūno linijų tobulinimo procedūroms, bet nesiryžta baimindamiesi poprocedūrinių pėdsakų, ilgo atsistatymo laikotarpio, skausmo, pašalinių poveikių ar mažo efektyvumo, turime fantastiškų žinių! ENDYMED PRO įrenginys su  3DEEP radijo dažnių skleidimu paremta technologija  įgalina mėgautis chirurginių intervencijų būdu pasiekiamais rezultatais po keleto neinvazinių procedūrų. Šiuo aparatu atliekamos procedūros visiškai saugios, malonios pacientui, po jų galima grįžti tiesiai į savo gyvenimą su akivaizdžiais ilgalaikiais rezultatais. Skamba neįtikėtinai? Leiskite supažindinti, pristatyti ir pakviesti išmėginti.

ENDYMED PRO, kas tai?

Tai inovatyvi saugių ir efektyvių veido bei viso kūno odos būklės gerinimo, stangrinimo ir apimčių mažinimo procedūrų platforma, paremta analogų neturinčia radijo dažnių skleidimo technologija 3DEEP. Procedūros tinkamos visiems odos tipams, jos kompleksiškos, parenkamos individualiai pagal poreikį. Vienu aparatu galima atlikti odos stangrinimo, kontūravimo, frakcinio atjauninimo ir mikroadatinės terapijos procedūras, tad tobulam rezultatui pasiekti reikės mažiau apsilankymų klinikoje, po jų nejusite jokių pašalinių poveikių, neliks nepageidaujamų pojūčių ar pėdsakų.

Kaip ir kodėl tai veikia?

Radijo dažnių technologija estetinėje medicinoje naudojama jau kurį laiką, tačiau ENDYMED užpatentuota pažangi 3DEEP radijo dažnių technologija veikia kitaip, nei jos pirmtakai. ENDYMED PRO platformoje radijo dažnius skleidžia net 6 elektrodai,  o tai leidžia bangoms prasiskverbti giliau į poodinį sluoksnį, visiškai nežaloja išorinio sluoksnio, yra neskausminga ir daug tiksliau kontroliuojama. Aparate esantys sensoriai itin jautriai reaguoja į odos atsaką ir pagal tai moduliuoja išskiriamos energijos kiekį, kad rezultatas būtų kuo efektyvesnis. Radijo dažnių bangavimas poodiniame sluoksnyje sukelia 52-55 laipsnių temperatūrą, nors odos paviršiuje jaučiama maloni 42 laipsnių temperatūra.  Šis tiksliai nukreiptas, jautriai sureguliuotas ir optimaliame gylyje vystantis šilumos sukėlimas stimuliuoja kolageno atsinaujinimą, mažina riebalų ląsteles bei greitina medžiagų apykaitą, todėl rezultatus pamatysite iš karto ir galėsite jais džiaugtis ilgą laiką.

Kokie procedūrų rezultatai?

Pritaikę skirtingus ENDYMED PRO platformos procedūrų antgalius „Skincell“ profesionalai padės pasiekti šių akivaizdžių pokyčių:

  • grakštesnės kūno linijos;
  • mažesnės probleminių kūno vietų apimtys;
  • stangresnė veido ir kūno oda;
  • mažiau raukšlių;
  • jaunatviškesnis žvilgsnis be nuovargio požymių;
  • aknės ir jos randų eliminavimas;
  • potrauminių randų panaikinimas;
  • strijų panaikinimas;
  • celiulito mažinimas.

 


YouTube player

Noriu registruotis:
ENDYMED PRO 3DEEP RF KŪNO APIMČIŲ MAŽINIMAS / RIEBALŲ ŠALINIMAS / CELIULITO NAIKINIMAS

Po procedūros

Endymed pro 3deep rf kūno apimčių mažinimas riebalų šalinimas prieš-po Endymed pro 3deep rf kūno apimčių mažinimas riebalų šalinimas prieš-po

 

Kainos

Šlaunų priekinė pusėAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai30 min 79 Eur 39,5 Eur
Šlaunų vidinė pusėAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai30 min 79 Eur 39,5 Eur
Šlaunų nugarinė pusėAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai30 min 79 Eur 39,5 Eur
SėdmenysAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai30 min 79 Eur 39,5 Eur
PilvasAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai30 min 79 Eur 39,5 Eur
Pilvo šonaiAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai20 min 55 Eur 27,5 Eur
Nugaros šonaiAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai20 min 55 Eur 27,5 Eur
RankosAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai30 min 79 Eur 39,5 Eur
KeliaiAKCIJA ! - 50 % pirmai procedūrai20 min 55 Eur 27,5 Eur
🔝 PASIŪLYMAS 🔝 Pirmai procedūrai -50% NUOLAIDA !
* Šiuo metu kūno procedūroms taikoma - 30 % NUOLAIDA įsigyjant 3 procedūrų kursą.
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel