ICOONE LASER MED KŪNO MODELIAVIMAS / LIMFODRENAŽAS / CELIULITO IR STRIJŲ MAŽINIMAS

ICOONE® LASER MED KŪNO MODELIAVIMAS / LIMFODRENAŽAS / CELIULITO IR STRIJŲ MAŽINIMAS

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Mūsų kūnas – stebūklui prilygstančios bioinžinerinės kūrybos vaisius, kuris, deja, pasiekęs savo vystymosi piką po truputėlį pradeda lėtinti natūralius atsinaujinimo procesus. Milžiniškos žmonijos pastangos, dedamos į mokslą, siekiantį pilnai suprasti ir atkurti gyvų organizmų sandarą, kol kas, deja, yra bergždžios.

Tačiau vieniems sumaniausių estetinės medicinos inovatorių, italų kompanijos „i-Tech Industries®“ išradėjams, pavyko sukurti išties stulbinančią savo veiksmingumu veido ir kūno odos atsinaujinimą stimuliuojančią technologiją. Galingą jos poveikį SKINCÉLL  pacientams siūlome patirti atlikdami procedūras su „Icoone Laser Med“ aparatu.

Šios neinvazinės, visiškai neskausmingos, jokio atstatomojo periodo nereikalaujančios ir labai efektyvios procedūros:

 

 • atjaunins jūsų odą bei suteiks jai stangrumo ir lygumo;
 • sumažins kūno apimtis ir riebalų sankaupas dietomis ir sportu neįveikiamose zonose;
 • pašalins celiulitą;
 • padės išvengti bei daug greičiau pakoreguoti nepageidaujamus nėštumo padarinius;
 • pašalins raumenų įtampą;
 • pagerins laikyseną;
 • suaktyvins ir sureguliuos žarnyno peristaltiką;
 • pagreitins reabilitaciją po traumų ar operacijų.

 

„Icoone Laser Med“ tai daro pačiu natūraliausiu būdų – švelniai bet veiksmingai stimuliuodamas biologinius jūsų kūno procesus. Leiskite mokslui aukščiausios kvalifikacijos „SKINCÉLL“ specialistų rankomis maloniai priminti jūsų kūnui, kaip būti gražiam.

 

Kaip ir kodėl tai veikia?

Apibūdinant poveikio mechanizmą vienu sakiniu – tai yra pažangiausios mikrovakuuminio masažo technikos derinimas su 915 nanometrų ilgio bangų lazerio ir 650 nanometrų LED spindulių poveikiu. O žvelgiant kiek plačiau, tenka atsigręžti iki pat senovės Kinijos, kurioje jau buvo žinomas terapinis vakuumo poveikis. Odos paviršiaus išvaizdai gerinti vakuuminis masažas naudojamas nuo 1970-tųjų, ir iki pat šiol estetinės medicinos profesionalų yra laikomas vienu efektyviausių neinvazinių metodų mažinant apimtis ir celiulitą.

Tačiau „Icoone Laser Med“ aparatu atliekamas ne klasikinis vakuuminis masažas, dažnai siejamas su nemaloniais pojūčiais ir mėlynėmis, o šviesmečiais į priekį pažengusi multimikroalveolinė stimuliacija (MMAS), unikalios užpatentuotos „Roboderm“ technologijos pavadinimu. „Icoone“ procedūroms skirtų antgalių volelių formos 2-juose mikrostimuliatoriuose gausu mažyčių skylučių, pro kurias vyksta odos įsiurbimas. Švelniai judinami odos paviršiumi įvairiomis kryptimis jie tiksliai pasiekia visas reikiamas zonas, į kurias pasiunčiama net iki 21 600 mikrostimuliacijų per minutę.

Antgalio dizainas su 2 voleliais ir tarpu, arba vadinamąja kamera, tarp jų leidžia vienu metu stimuliuoti odą net trimis kryptimis:

• Varikliuko atskirai judinami voleliai pakaitomis veikia tuos pačius kūno plotus tonizuodami odos audinį;

• Tarp mikrostimuliatorių susidaranti vakuumo kamera veikia giliau esančias riebalų sankaupas.

Ši triguba stimuliacija veikia odą daug giliau ir efektyviau nei įmanoma pasiekti analogiškomis priemonėmis rinkoje. Be to, procedūras atliekančiam specialistui tenka daug mažesnis fizinis krūvis, nes antgalio nereikia spausti, tad galima atlikti masažą abiem rankomis iškart suteikiant pacientui dar malonesnę ir natūralesnę patirtį.

 

Optimaliai stimuliuojamas odos audinys patiria šiuos poveikius:

 1. Skysčių pertekliaus pašalinimas, nes suaktyvinama simpatinė nervų sistema, kapiliarų tinklas, limfos nutekėjimas ir tarpląsteliniuose tarpuose susikaupusio skysčio drenažas;
 2. Odos stangrinimas, nes stimuliuojant mechanoreceptorius ir fibroblastus aktyvuojama odos stangrumą palaikančių elastino ir kolageno sekrecija;
 3. Kūno apimčių mažėjimas per lipolizės arba riebalų deginimo suaktyvinimą.

Antrasis technologinės inovacijos komponentas „Icoone Laser Med“ aparate, leidžiantis pasiekti neįtikėtinų estetinių ir reabilitacinių rezultatų, yra LED ir lazerio šviesos bangų terapija, dar vadinama fotobiostimuliacija.

Kaip ji veikia?

 • Lazeris yra prietaisas, išskiriantis į spindulį sukoncentruotą šviesą. 915 nanometrų ilgio lazerio bangų poveikis akivaizdžiausias energiją gaminančiose ląstelių organelėse mitochondrijose, kurių suaktyvinimas pagerina ląstelių aprūpinimą deguonimi, stimuliuoja perteklinių skysčių pasišalinimą ir lipolizę. Lazeris taip pat turi skausmą ir uždegimą mažinančių savybių, stimuliuoja biologinius procesus ląsteliniu ir molekuliniu lygmenimis, skatina regeneracinius procesus. Šio ilgio bangos pasiekia iki 1 cm gylį poodyje, tad efektyviai naikina didesnes riebalų sankaupas.
 • LED arba šviesos diodų, skleidžiančių 650 nanometrų ilgio šviesos bangas, terapija savo veikimo laikotarpiu pagerina riebalų ląstelių arba adipocitų membranų pralaidumą jų nepažeisdama, tačiau padėdama iš jų pasišalinti riebalams. LED šviesa taip pat aktyvuoja fibroblastus, gaminančius odai stangrumo suteikiančius tarpląstelinio užpildo komponentus – kolagena, elastiną, glikproteinus ir glikozaminoglikanus.

Sujungus multimikroalveolinės ir fotobiostimuliacijos galias į vieną įrenginį gaunamas paralelių neturintis odos jauninimo ir kūno formų remodeliavimo poveikis. Gausybę teigiamų „Icoone Laser Med“ aparatinių procedūrų rezultatų galima suskirstyti į 3 pagrindines kategorijas:

 • Pagydoma jungiamojo audinio struktūros disfunkcija, dėl ko išnyksta daugybė estetinių nusiskundimų ir funkcinių negalavimų;
 • Sumažėja lokalizuota adipozė (riebalų sluoksnis), dėl ko pagerėja kūno sudėties kokybė;
 • Aktyvuojamas kūno ląstelių metabolizmas, ženkliai gerinantis biocheminį atsaką.
YouTube player

Noriu registruotis:
ICOONE® LASER MED KŪNO MODELIAVIMAS / LIMFODRENAŽAS / CELIULITO IR STRIJŲ MAŽINIMAS

Ar aš tinkamas kandidatas?

Aparatinės “Icoone Laser Med” procedūros atliekamos bet kokio amžiaus, kūno svorio ir lyties suaugusiesiems, turintiems šių nusiskundimų:

 • Celiulitas;
 • Padidėjusios kūno apimtys;
 • Stangrumą ir jaunatviškumą praradusi oda;
 • Odos pakėlimo reikalaujantis veidas, krūtys ir dekoltė zona;
 • Raukšlės ir strijos;
 • Kojų sunkumas, atsiradęs dėl pablogėjusios kraujotakos;
 • Toksinų kaupimasis organizme dėl suprastėjusios limfotakos ir audinių aprūpinimo deguonimi;
 • Sulėtėjęs imuninės sistemos aktyvumas;
 • Nuolatinis nuovargis ir stresas;
 • Įvairios kilmės randai ir fibrozė;
 • Pooperaciniai negalavimai, susiję su audinių gijimu ir operuotų vietų skausmu; procedūros rekomenduojamos ir besiruošiantiems operuotis, nes operacijos pernešamos daug lengviau, kai iš audinių pašalinti pertekliniai skysčiai, suaktyvintos jų biologinės funkcijos;
 • Nusiskundimai dėl odos, atsiradę po krūtų ligų;
 • Kojų tinimas ir mobilumo sumažėjimas, atsiradęs dėl venų nepakankamumo;
 • Nėštumo sukeltos funkcinės ir estetinės problemos. “Icoone Laser Med” procedūros gali būti atliekamos nėščiosioms nuo antro nėštumo trimestro neliečiant antgaliais pilvo srities ir yra puiki strijų, trūkinėjančių kapiliarų, skysčių kaupimosi organizme, pasunkėjusių kojų, celiulito ir kitų nepageidaujamų nėštumo padarinių prevencija;
 • Chroniškas ir ūmus raumenų skausmas bei uždegimas;
 • Sausgyslių skausmas ir uždegimas.

Būtinai praneškite “SKINCÉLL“ specialistams, jei esate nėščia, jei kenčiate skausmus, kurių priežastis nenustatyta, jei prieš tai jums buvo atlikta invazinė procedūra ar operacija, jei sergate infekcinėmis ligomis, vėžiu ar flebitu.

Procedūros metu

Dėl “Icoone Laser Med” universalumo procedūros trukmė ir intensyvumas yra individualūs, tačiau ji netrunka ilgiau nei 90 minučių. Konkreti vienos procedūros trukmė ir pageidaujamam rezultatui pasiekti reikalingas bendras procedūrų skaičius paaiškės konsultacijos metu, “SKINCÉLL“ specialistams įvertinus problemą ir paskyrus gydymą. Dažniausiai skiriamas 10 procedūrų ciklas. Dauguma pacientų procedūros pojūtį įvardina kaip malonų, tad be terapinio poveikio jos taip pat nuima įtampą bei pašalina stresą. Kai kurioms problemoms pašalinti skiriamoms procedūroms reikalingas specialus kostiumas, kurį galėsite išsinuomoti ar įsigyti mūsų klinikoje.

 

 

Po procedūros

Jokio atstatomojo laikotarpio ar papildomo poilsio po procedūrų nereikia, pasimėgavus „Icoone Laser Med“ aparatinėmis procedūromis galima iškart grįžti prie įprastinės veiklos. Procedūros poveikis matyti iškart, tačiau galutiniai rezultatai pilnai išryškėja pabaigus visą paskirtų procedūrų ciklą.

 

Kainos

Anticeliulitinė kūno procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Kūno formavimo procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Stangrinanti kūno procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Strijų ir raukšlių mažinimo procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Kraujotaką aktyvinanti procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Limfodrenažinio masažo procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Individualios procedūros nėštukėms60 / 90 min 79€ / 95€
Kūno raumenis atpalaiduojanti procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Veido atjauninimo "Anti-aging" procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
Veido,krūtinės ir dekoltė zonos stangrinimo procedūra60 / 90 min 79€ / 95€
* ICOONE® procedūroms reikalingas specialus kostiumas, jį galėsite išsinuomoti ( 3 Eur ) arba įsigyti ( 20 Eur ) mūsų klinikoje.
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel