Bėgantys metai žmogui duoda neapsakomai daug – patirties, išminties, begalę teigiamų emocijų. Bet tuo pačiu reikalauja už tai neįtikėtinai aukštos kainos – glemžiasi jaunatvišką grožį. Mūsų Žemės šildytoja ir maitintoja, Saulė, už savo dovanas taip pat negailestingai ima mokestį jai lengviausiai prieinamos mūsų kūno odos jaunystės pasisavinimu. Laimei, progresas estetinėje dermatologijoje pagaliau įgalina leistis į derybas su mūsų likimo šeimininkais. Norintiems su minimaliomis intervencijomis ir maksimaliais rezultatais sustabdyti tiksinčio amžiaus požymius ir pakoreguoti jau paliktus Saulės bei gyvenimo būdo pėdsakus nuoširdžiai siūlome išmėginti biorevitalizacijos procedūras.

Biorevitalizacija, kas tai?

Pažodinis ne visiems iš pirmo karto įveikiamo procedūros pavadinimo vertimas reiškia gyvybingumo sugrąžinimą natūraliomis priemonėmis. Biorevitalizacija akimirksniu atjaunina odą, suteikia jai elastingumo ir stangrumo, išlygina senėjimo bei mimikos raukšleles, suvienodina atspalvio ir reljefo netolygumus, suteikia tūrio, sveiko skaistumo. Šie pokyčiai ilgalaikiai, progresuojantys, jų saugumą bei efektyvumą gali patvirtinti milijonai viso pasaulio moterų, biorevitalizacijos procedūromis besinaudojančių nuo 2001 metų.

Svarbiausias šios revoliucinės technologijos komponentas – hialurono rūgštis, apie kurią nieko negirdėjo tik visiškai nuo grožio pasaulio atitrūkę atsiskyrėliai. Magiška jos savybė milžiniškais kiekiais sugerti vandenį ir subalansuoti jo kiekį aplinkiniuose audiniuose pelnė šiai medžiagai neįtikėtiną populiarumą kosmetikos produktų gamyboje. Visdėlto efektyviausiai hialuronas veikia odą iš vidaus. Ieškant analogiškų procesų gamtoje, hialurono rūgšties poveikį odai galima sulyginti su gausiai laistoma dykuma. Pakeitus vieną vienintelį faktorių – gausiai drėkinant, nyki dykuma virsta vešlia ir gyvybinga oaze.

Po hialurono injekcijų tas pat nutinka odai – gyvybės nešėjas vanduo prisodrina juo ląsteles, pristato joms atsinaujinimui būtinų medžiagų, greičiau pašalina toksinį poveikį turinčius medžiagų apykaitos produktus, stimuliuoja augimą bei jaunatvišką išvaizdą suteikiančių skaidulų sintezę.

Kaip ir kodėl tai veikia?

Biorevitalizacijos metu į poodį suleidžiama išgryninta bakterijų fermentacijos metodu išgauta hialurono rūgštis. Ji natūraliai gaminasi mūsų kūne, todėl alerginės reakcijos į naudojamus preparatus išskirtinai retos.  Be daugybės kitų svarbių funkcijų hialuronas yra pagrindinis drėgmės balanso išlaikytojas mūsų odoje. Daugiausiai jo sutinkama tarpląsteliniame audinyje, kuris elastino ir kolageno pagalba išlaiko mūsų odos struktūrą. 

odos struktūra

Šį audinį galima įsivaizduoti lyg plieninę armatūrą, leidžiančią kilti betoniniams dangoraižiams iki debesų ir nesuglebti net per žemės drebėjimus. Tačiau bėgant laikui, šis audinys netenka gyvybingumo, nes silpsta jos pagrindą sudarančių medžiagų sintezė, todėl oda pradeda glebti, raukšlėtis ir pilkėti, atsiranda nuovargio įspūdis. Šie procesai prasideda sulaukus 25-30 metų, tad efektyviausiai užkirsti jiems kelią su mažiausiu procedūrų kiekiu galima kaip tik šiame amžiuje. Visgi biorevitalizacija itin veiksminga visoms amžiaus grupėms, o vyresni klientai dažniausiai džiaugiasi net akivaizdesniu pagerėjimu.

Hialuronas, pagrindinis jungiamojo audinio aprūpintojas vandeniu, yra natūralus polimeras, sujungiantis į ilgą grandinę cukraus (tiesa, truputį kitokios atominės struktūros, bet chemiškai artimos geriausiam smaližių draugui) molekules. Tarpląsteliname užpilde esantis hialuronas, be prisotinimo vandeniu, taip pat sujungia ląsteles, padeda joms sąveikauti tarpusavyje bei keistis medžiagomis. 

Stambios hialurono rūgšties molekulės sugeria tūkstančius kartų daugiau vandens, nei sveria pačios (1 g kūne sutinkamo hialurono geba sugerti iki 6 l vandens), ir paskirsto jį odoje taip, kad ši tiesiog spinduliuoja sveikumu ir jaunyste. Išoriškai naudojama hialurono rūgštis dėl masyvios molekulinės struktūros sunkiai patenka į giliuosius odos sluoksnius, todėl net geriausių kremų ir serumų poveikis būna tik paviršutinis ir trumpalaikis. Mikroinjekcijomis “SkinCéll” dermatologai, pagal pageidaujamą poveikį nustatę įvedimo gylį ir užpildo tūrį, padės akimirksniu pasiekti net reikliausius lūkesčius pranokstančių akivaizdžių ir ilgalaikių pokyčių. 

Noriu užsisakyti