PRX T-33 Beadatinė biorevitalizacija

PRX T33 Beadatinė biorevitalizacija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

PRX-T33 beadatinė biorevitalizacija- tai inovatyvi TCA (trichloracto) rūgšties pilingo procedūra, stimuliuojanti odos regeneraciją. Ši procedūra idealiai tiks tiems, kurie nori atjauninti veido odą, išlyginti smulkias raukšleles, tačiau dar nėra pasiruošę invazinėms procedūroms. Procedūros metu išgaunamas odos skaistinimo efektas, todėl puikiai tiks tiek kovojantiems su pigmentacija, tiek su po aknės likusiais randeliais. Dėl savo unikalios sudėties, procedūros metu nepažeidžiamas apsauginis odos sluoksnis- epidermis. PRX-T33 sudaro 33% trichloroacto rūgštis, kuri prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius (dermą), ko pasekoje yra stimuliuojama fibroblastų gamyba. Itin žemos koncentracijos vandenilio peroksidas, kuris sustiprina odos receptorių jautrumą. Bei 5% kojinė rūgštis, kuri šviesina bei skaistina odą ir leidžia kontroliuoti použdegiminę hiperpigmentaciją. PRX-T33 terapijos kursas, tai 4-6 procedūros, arba kiekis paskiriamas pagal individualius poreikius. Sekanti procedūra atliekama po 7-10dienų.

PRX T-33 procedūra

Noriu registruotis:
PRX T33 Beadatinė biorevitalizacija

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūra – tinkama visiems odos tipams.

REKOMENDUOJAMA:

  • Esant suglebusiai/senstančiai odai,
  • Praradusiai tonusą bei turgorą,
  • Atsiradus pirmiesiems senėjimo požymiams,
  • Esant pigmentacijai,
  • Storai, riebiai, porėtai odai,
  • Atrofiniems randams,
  • Postaknei

KONTRAINDIKACIJOS:

  • Ūminėms virusinėms ir infekcinėms ligoms(herpes)
  • Esant dermatitui
  • Nėštumo atveju

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti kokias atlikote procedūras šį mėnesį. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai. Prieš atliekant PRX-T33 neturėtų būti naudojamos ypač stiprios regeneruojančios priemonės, tokios kaip retinolis.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje PRX-T33 procedūra yra atliekama be adatų ir invazijos, todėl yra neskausminga. Procedūros metu atliekamas odos demakiažas. Tuomet PRX-T33 preparato užtepimas ant odos sluoksnis po sluoksnio (nuo 3 iki 5 sluoksnių, pagal individualias odos reakcijas) intensyviais masažiniais judesiais. Procedūra užbaigiama kremu WiQo, kuris atstato odos hidrolipidą bei gerina lastelių atsinaujinimo funkciją. Greita procedūros eiga, ideali grožio terapija skubančioms. Po procedūros jau pirmąją dieną jaučiamas odos patempimo bei liftingo efektas, oda tampa skaisti ir švytinti, lyg vaškinė.

Po procedūros

PRX T-33 Beadatine biorevitalizacija prieš-po

PRX T-33 Beadatine biorevitalizacija prieš-po

Akimirksniu pasiekiamas liftingo efektas, smulkių raukšlelių sumažėjimas, odos stangrumas, reljefo išlyginimas ir porų sumažėjimas. Gali būti lengvas odos paraudimas, kuris netrukus išnyksta. Todėl galėsite iš karto sugrįžti į savo įprastas veiklas ar darbus. Po 2-3 dienų gali atsirasti lengvas odos pašerpetojimas jautriausiose zonose (aplink lūpas, nosį). Todėl labai svarbu po procedūros naudoti atstatančius, bei drėkinančius veido odos priežiūros produktus.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

PRX T33 beadatinė biorevitalizacija veidui45 min 99 Eur
PRX T33 beadatinė biorevitalizacija veidui + kaklas55 min 125 Eur
PRX T33 beadatinė biorevitalizacija veidas + kaklas + dekoltė60 min 135 Eur
PRX T33 beadatinė biorevitalizacija + JETPEEL60 min 110 Eur
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup