Biorevitalizacija

Biorevitalizacija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Bėgantys metai žmogui duoda neapsakomai daug – patirties, išminties, begalę teigiamų emocijų. Bet tuo pačiu reikalauja už tai neįtikėtinai aukštos kainos – glemžiasi jaunatvišką grožį. Mūsų Žemės šildytoja ir maitintoja, Saulė, už savo dovanas taip pat negailestingai ima mokestį jai lengviausiai prieinamos mūsų kūno odos jaunystės pasisavinimu. Laimei, progresas estetinėje dermatologijoje pagaliau įgalina leistis į derybas su mūsų likimo šeimininkais. Norintiems su minimaliomis intervencijomis ir maksimaliais rezultatais sustabdyti tiksinčio amžiaus požymius ir pakoreguoti jau paliktus Saulės bei gyvenimo būdo pėdsakus nuoširdžiai siūlome išmėginti biorevitalizacijos procedūras.

Biorevitalizacija, kas tai?

Pažodinis ne visiems iš pirmo karto įveikiamo procedūros pavadinimo vertimas reiškia gyvybingumo sugrąžinimą natūraliomis priemonėmis. Biorevitalizacija akimirksniu atjaunina odą, suteikia jai elastingumo ir stangrumo, išlygina senėjimo bei mimikos raukšleles, suvienodina atspalvio ir reljefo netolygumus, suteikia tūrio, sveiko skaistumo. Šie pokyčiai ilgalaikiai, progresuojantys, jų saugumą bei efektyvumą gali patvirtinti milijonai viso pasaulio moterų, biorevitalizacijos procedūromis besinaudojančių nuo 2001 metų.

Svarbiausias šios revoliucinės technologijos komponentas – hialurono rūgštis, apie kurią nieko negirdėjo tik visiškai nuo grožio pasaulio atitrūkę atsiskyrėliai. Magiška jos savybė milžiniškais kiekiais sugerti vandenį ir subalansuoti jo kiekį aplinkiniuose audiniuose pelnė šiai medžiagai neįtikėtiną populiarumą kosmetikos produktų gamyboje. Visdėlto efektyviausiai hialuronas veikia odą iš vidaus. Ieškant analogiškų procesų gamtoje, hialurono rūgšties poveikį odai galima sulyginti su gausiai laistoma dykuma. Pakeitus vieną vienintelį faktorių – gausiai drėkinant, nyki dykuma virsta vešlia ir gyvybinga oaze.

Po hialurono injekcijų tas pat nutinka odai – gyvybės nešėjas vanduo prisodrina juo ląsteles, pristato joms atsinaujinimui būtinų medžiagų, greičiau pašalina toksinį poveikį turinčius medžiagų apykaitos produktus, stimuliuoja augimą bei jaunatvišką išvaizdą suteikiančių skaidulų sintezę.

Procedūros metu aukščiausios kvalifikacijos “SkinCéll” klinikos dermatologai mikroadatėlėmis suleidžia hialurono rūgšties (kartais papilytos mineralais, vitaminais, amino rūgštimis) preparatą į atjauninimo reikalaujančios kūno vietos odą. Preparato tankį ir sudėtį, įvedimo gylį ir injekcijos vietą specialistai parenka konsultacijų metu. Procedūra dažniausiai neskausminga, bet jautresniems pacientams galime pasiūlyti prieš injekcijas patepti odą anestezuojančiu kremu. Į optimalų gylį suleistas preparatas akimirksniu pradeda veikti iš vidaus dėkindamas odą, skatindamas elastino ir kolageno sintezę bei stimuliuodamas fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių, gaminančių kolageną, elastines skaidulas ir pačios hialurono rūgšties komponentus) augimą. Tai reiškia, kad situacija akivaizdžiai pagerėja iškart po procedūros, bet maksimalų vis gerėjančios būklės rezultatą išvysite per keletą dienų ir galėsite juo džiaugtis bent 6 mėnesius.

Kaip ir kodėl tai veikia?

Biorevitalizacijos metu į poodį suleidžiama išgryninta bakterijų fermentacijos metodu išgauta hialurono rūgštis. Ji natūraliai gaminasi mūsų kūne, todėl alerginės reakcijos į naudojamus preparatus išskirtinai retos.  Be daugybės kitų svarbių funkcijų hialuronas yra pagrindinis drėgmės balanso išlaikytojas mūsų odoje. Daugiausiai jo sutinkama tarpląsteliniame audinyje, kuris elastino ir kolageno pagalba išlaiko mūsų odos struktūrą. 

Odos struktūra

Šį audinį galima įsivaizduoti lyg plieninę armatūrą, leidžiančią kilti betoniniams dangoraižiams iki debesų ir nesuglebti net per žemės drebėjimus. Tačiau bėgant laikui, šis audinys netenka gyvybingumo, nes silpsta jos pagrindą sudarančių medžiagų sintezė, todėl oda pradeda glebti, raukšlėtis ir pilkėti, atsiranda nuovargio įspūdis. Šie procesai prasideda sulaukus 25-30 metų, tad efektyviausiai užkirsti jiems kelią su mažiausiu procedūrų kiekiu galima kaip tik šiame amžiuje. Visgi biorevitalizacija itin veiksminga visoms amžiaus grupėms, o vyresni klientai dažniausiai džiaugiasi net akivaizdesniu pagerėjimu.

Hialuronas, pagrindinis jungiamojo audinio aprūpintojas vandeniu, yra natūralus polimeras, sujungiantis į ilgą grandinę cukraus (tiesa, truputį kitokios atominės struktūros, bet chemiškai artimos geriausiam smaližių draugui) molekules. Tarpląsteliname užpilde esantis hialuronas, be prisotinimo vandeniu, taip pat sujungia ląsteles, padeda joms sąveikauti tarpusavyje bei keistis medžiagomis. 

Stambios hialurono rūgšties molekulės sugeria tūkstančius kartų daugiau vandens, nei sveria pačios (1 g kūne sutinkamo hialurono geba sugerti iki 6 l vandens), ir paskirsto jį odoje taip, kad ši tiesiog spinduliuoja sveikumu ir jaunyste. Išoriškai naudojama hialurono rūgštis dėl masyvios molekulinės struktūros sunkiai patenka į giliuosius odos sluoksnius, todėl net geriausių kremų ir serumų poveikis būna tik paviršutinis ir trumpalaikis. Mikroinjekcijomis “SkinCéll” dermatologa, pagal pageidaujamą poveikį nustatę įvedimo gylį ir užpildo tūrį, padės akimirksniu pasiekti net reikliausius lūkesčius pranokstančių akivaizdžių ir ilgalaikių pokyčių. 

Rezultatai

Po biorevitalizacijos procedūrų pacientai džiaugiasi šiais rezultatais:

  • Iš vidaus sudrėkinta oda;
  • Sumažėjusios poros;
  • Susinormalizavusi riebalinių liaukų veikla;
  • Atkurta odos struktūra;
  • Aktyvesnė kolageno ir elastino gamyba;
  • Lygesnė oda dėl išnykusių smulkių ir stambesnių raukšlių;
  • Pigmentacijos sumažėjimas;
  • Geresnė apsauga nuo odą žalojančių laisvųjų radikalų. 

Ar aš tinkamas kandidatas?

Biorevitalizacija atliekama esant:

Odos fotosenėjimui

Odos reljefo vientisumo pažeidimui (postaknė, randeliai)

Jaunai odai, senėjimo profilaktikai

Sausai, dehidratuotai odai

Odos elastingumo ir stangrumo sumažėjimui

Smulkioms raukšlelėms

Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams

Pasiruošimui prieš užpildų ir botulino toksino injekcijas

Papilkėjusiai, pavargusiai, rūkalių odai

Pogimdyminiu periodu

Po agresyvių odos procedūrų

Prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis – cheminiu šveitimu, dermobrazija, lazeriniu šlifavimu, plastinėmis operacijomis

Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų

 

Procedūros negalima atlikti esant individualiam hialurono rūgšties netoleravimui, uždegiminiams procesams, herpes infekcijai, autoimuninėms ligoms, jei yra polinkis hipertrofiniams ir keloidiniams randams bei nėštumo metu.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau kelias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje procedūros metu į dermos jungiamąjį audinį plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos hialurono rūgšties. Suleista vieta šiek tiek paburksta, suleidus į raukšlę ji atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrio. Prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Viso šio proceso rezultatas – pacientas labai greitai gali džiaugtis visapusiškai pagerėjusia odos būkle.

Po procedūros

Iš karto po biorevitalizacijos procedūros oda gali būti paraudusi, bet kelių valandų bėgyje oda nurimsta. Papulės, susidariusios injekcijų vietose, paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Tiesioginės saulės, soliariumo spindulių reikėtų vengti maždaug 14 dienų. Taip pat šiuo laikotarpiu nesilankykite pirtyse ir garinėse patalpose. Vasarą po procedūros būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2-jų iki 4-ių savaičių. Atsiranda „švytinčios odos“ efektas, t.y. atkuriama odos struktūra, palygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties oda stimuliuojama ir atsinaujina pati.

Kainos

Viso veido procedūra 30 - 60 min. 150 € - 220 €
Kitos odos sritys (kaklo, krūtinės, plaštakų ir kt.) 30 - 60 min. 150 € - 220 €
* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml)

Ką verta žinoti apie biorevitalizaciją?

Kokius nusiskundimus patiriantiems pacientams rekomenduojama biorevitalizacija?

Kada biorevitalizacijos atlikti negalima?

Ar biorevitalizacija gali pakenkti?

Noriu registruotis:
Biorevitalizacija

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel