Biorevitalizacija

Biorevitalizacija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Pažodinis ne visiems iš pirmo karto įveikiamo procedūros pavadinimo vertimas reiškia gyvybingumo sugrąžinimą natūraliomis priemonėmis. Biorevitalizacija akimirksniu atjaunina odą, suteikia jai elastingumo ir stangrumo, išlygina senėjimo bei mimikos raukšleles, suvienodina atspalvio ir reljefo netolygumus, suteikia tūrio, sveiko skaistumo. Šie pokyčiai ilgalaikiai, progresuojantys, jų saugumą bei efektyvumą gali patvirtinti milijonai viso pasaulio moterų, biorevitalizacijos procedūromis besinaudojančių nuo 2001 metų.

Procedūros metu aukščiausios kvalifikacijos “SkinCéll” klinikos dermatologai mikroadatėlėmis suleidžia hialurono rūgšties (kartais papilytos mineralais, vitaminais, amino rūgštimis) preparatą į atjauninimo reikalaujančios kūno vietos odą. Preparato tankį ir sudėtį, įvedimo gylį ir injekcijos vietą specialistai parenka konsultacijų metu. Procedūra dažniausiai neskausminga, bet jautresniems pacientams galime pasiūlyti prieš injekcijas patepti odą anestezuojančiu kremu. Į optimalų gylį suleistas preparatas akimirksniu pradeda veikti iš vidaus dėkindamas odą, skatindamas elastino ir kolageno sintezę bei stimuliuodamas fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių, gaminančių kolageną, elastines skaidulas ir pačios hialurono rūgšties komponentus) augimą. Tai reiškia, kad situacija akivaizdžiai pagerėja iškart po procedūros, bet maksimalų vis gerėjančios būklės rezultatą išvysite per keletą dienų ir galėsite juo džiaugtis bent 6 mėnesius.

 

Rezultatai

Po biorevitalizacijos procedūrų pacientai džiaugiasi šiais rezultatais:

  • Iš vidaus sudrėkinta oda;
  • Sumažėjusios poros;
  • Susinormalizavusi riebalinių liaukų veikla;
  • Atkurta odos struktūra;
  • Aktyvesnė kolageno ir elastino gamyba;
  • Lygesnė oda dėl išnykusių smulkių ir stambesnių raukšlių;
  • Pigmentacijos sumažėjimas;
  • Geresnė apsauga nuo odą žalojančių laisvųjų radikalų. 

Noriu registruotis:
Biorevitalizacija

Ar aš tinkamas kandidatas?

Biorevitalizacija atliekama esant:

Odos fotosenėjimui

Odos reljefo vientisumo pažeidimui (postaknė, randeliai)

Jaunai odai, senėjimo profilaktikai

Sausai, dehidratuotai odai

Odos elastingumo ir stangrumo sumažėjimui

Smulkioms raukšlelėms

Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams

Pasiruošimui prieš užpildų ir botulino toksino injekcijas

Papilkėjusiai, pavargusiai, rūkalių odai

Pogimdyminiu periodu

Po agresyvių odos procedūrų

Prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis – cheminiu šveitimu, dermobrazija, lazeriniu šlifavimu, plastinėmis operacijomis

Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų

 

Procedūros negalima atlikti esant individualiam hialurono rūgšties netoleravimui, uždegiminiams procesams, herpes infekcijai, autoimuninėms ligoms, jei yra polinkis hipertrofiniams ir keloidiniams randams bei nėštumo metu.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau kelias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje procedūros metu į dermos jungiamąjį audinį plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos hialurono rūgšties. Suleista vieta šiek tiek paburksta, suleidus į raukšlę ji atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrio. Prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Viso šio proceso rezultatas – pacientas labai greitai gali džiaugtis visapusiškai pagerėjusia odos būkle.

Po procedūros

Iš karto po biorevitalizacijos procedūros oda gali būti paraudusi, bet kelių valandų bėgyje oda nurimsta. Papulės, susidariusios injekcijų vietose, paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Tiesioginės saulės, soliariumo spindulių reikėtų vengti maždaug 14 dienų. Taip pat šiuo laikotarpiu nesilankykite pirtyse ir garinėse patalpose. Vasarą po procedūros būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2-jų iki 4-ių savaičių. Atsiranda „švytinčios odos“ efektas, t.y. atkuriama odos struktūra, palygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties oda stimuliuojama ir atsinaujina pati.

Kainos

Biorevitalizacija su JUVEDERM VOLITE®1 ml 260€
Biorevitalizacija su NEUVIA organic Hydro Deluxe2.5 ml 220€
Biorevitalizacija su AQUASHINE2 ml 170€
Biorevitalizacija su REDENSITY I1 ml 220€
Biorevitalizacija su BELOTERO Revive1 ml 250€
Grįžti atgal Registracija

Ką verta žinoti apie biorevitalizaciją?

Kokius nusiskundimus patiriantiems pacientams rekomenduojama biorevitalizacija?

Kada biorevitalizacijos atlikti negalima?

Ar biorevitalizacija gali pakenkti?

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel