Pagaliau įmanoma atgauti harmoningą siluetą ir sumažinti riebalų perteklių probleminėse zonose greitai, be chirurginių intervencijų ir su ilgai išliekančiu poveikiu.

Nepageidaujamos riebalų sankaupos juosmens šonuose, ant išorinių šlaunų pusių ir ant pilvo, kurios nemažėja nei laikantis dietos, nei sportuojant – tikras košmaras, kurį daugeliui norėtųsi pašalinti mostelėjus burtų lazdele, ir vėl džiaugtis puikiomis harmoningomis stangraus kūno formomis. Juk tobula kūno forma nėra tik „teisingas” skaičius svarstyklių ekrane, tačiau ir proporcingas kūno sudėjimas be riebalų, susikaupusių nepageidaujamose vietose.

Daugiausia dėmesio reikalaujančios kūno zonos

Jei pasisukę šonu veidrodyje matome atsikišusį pilvuką, kojų stangrinimo ir liekninimo pratimų harmoningoms viso kūno formoms pasiekti neužteks. Lygiai taip pat per maža bus ir sumažinti savo apimtis dydžiu ar dviem, jei ant sėdmenų ir šlaunų turite sunkiai įveikiamų poodinių riebalų sankaupų. Dietų ir sporto poveikiui nepavaldūs riebalai dažniausiai kaupiasi šiose kūno vietose:

⦁ riebalų kaupimasis ant pilvo yra labai dažnas, ypač po menopauzės, kai moteriškų hormonų poveikis visiškai nusilpsta. Dažnai net ir griežtos dietos ar pilvo preso pratimai nesuteikia pageidaujamų rezultatų;
šlaunys dažnai yra probleminė zona, nes pagal moterų kūno struktūrą dėl hormoninių ypatumų ten dažnai sandėliuojamos riebalų atsargos;
sėdmenys daugeliui moterų, net pasiekus idealų svorį, vis tik kelia susirūpinimą, nes ten taip pat kaupiasi negeidaujami riebalai.

Kūno formavimas, kaip jis vyksta?

icoone kūno formavimas

Apie kūno formavimą mažinant poodines riebalų sankaupas svajoja daugelis. Tačiau jie tuo pačiu baiminasi skalpelio, galimų pašalinių poveikių, anestezijos ir ilgo atstatomojo laikotarpio. Turime gerų žinių – jau yra sprendimas, leidžiantis koreguoti kūno formas veiksmingai visiškai neinvaziniu būdu – su Icoone aparatu.

Tai nechirurginis metodas su nauja Roboderm technologija, atliekančia multimikroalveolinę stimuliaciją, veikiančią giliausius odos ir poodžio sluoksnius, kuri gerina kraujotaką, pašalina susikaupusius skysčius bei mažina riebalų sankaupas.

Ši unikali patentuota technologija integruota į visus Icoone aparato antgalius, kuriuose esantys mikrostimuliatoriai, kaip tūkstančiai mažyčių rankų, masažuoja odą siųsdami į ją iki 21 600 mikrostimuliacijų per minutę. Su Icoone įmanoma atlikti masažą dviem rankomis simetriškai iškart abiejose kūno pusėse. Šis aparatas taip pat skleidžia LED ir lazerio spindulius, kuriuos galima naudoti kartu arba atskirai, siekiant sustiprinti riebalus mažinantį poveikį tose vietose, kuriose žymiai mažau efektyviai veikia sportas ir dietos. Šios procedūros mobilizuoja ir sumažina riebalų sankaupas bei formuoja figūrą tiksliai ten, kur to reikia be jokio skausmo. Tiesą sakant, dauguma pacientų procedūrų poveikį apibūdina kaip atpalaiduojančiai malonų. Dar vienas privalumas – galimybė adaptuoti procedūrų poveikį pagal paciento kūno ypatybes, ir siekti tik pilvo standinimo ar riebalų pašalinimo nuo išorinių šlaunų pusių.

Su Icoone rezultatų pasiekiama greitai, o jais džiaugtis galima labai ilgai. Akivaizdžius, apčiuopiamus pokyčius siūlome įvertinti mūsų pacientų „Prieš ir po” nuotraukose.

Noriu užsisakyti