Icoone procedūros padės įveikti visus, tiek smulkius, tiek ir esminius, nepageidaujamus nėštumo reiškinius, kad prieš savo stebuklo gimimą ir po jo galėtumėte mėgautis puikia sveikata ir švytinčiu grožiu.

Devyni nėštumo mėnesiai – tai magiškas laikas, kupinas laimės ir džiugaus laukimo. Tačiau, jei visiškai atvirai, šis laikotarpis turi ir ne tokią malonią pusę, apie kurią mažai kas ryžtasi kalbėti, tačiau ją patirti tenka daugeliui. Kūdikio laukimas nėra vien tik rožėmis klotas kelias, šiuo periodu reikia prisitaikyti ir prie daugybės ne itin malonių pokyčių, vykstančiu su naują gyvybę auginančiu kūnu.

Odos problemos nėštumo metu: nuo trūkinėjančių kapiliarų iki strijų

Kūdikio besilaukiančios moters kūnas patirią visišką perversmą. Tad ir didžiausiam kūno organui, mūsų odai, tenka patirti daugybę pokyčių, kuriuos sukelia medžiagų ir kraujo apykaitos bei hormoniniai pasikeitimai, vykstantys nėštumo metu. Daugelio moterų oda ir plaukai besilaukiant dėl stipraus hormoninio fono pasikeitimo sustiprėja ir įgauna švytėjimo, tačiau ne vienai tenka patirti ir du mažiau malonius reiškinius:

trūkinėjantys kapiliarai, kuriuos sukelia estrogeno sukeltas kraujagyslių elastingumo praradimas. Šią bėda dar labiau sustiprina svorio padidėjimas ir per ilgas sėdėjimas. Dažnai, ypač ant kojų, sutrūkinėję kapiliarai tampa gana gerai matomi odos paviršiuje.

nėštumo strijos, kurios dažniausiai atsiranda ant pilvo, klubų ir krūtų dėl greito kūno svorio ir dydžio pokyčio, ypač jei oda nėra labai elastinga.

Patinimas, apsunkusios kojos ir kitos skysčių apykaitos problemos nėštumo metu

Nėštumas visiškai sujaukia ne tik odos, tačiau kraujo apykaitos sistemos darbą, kuriai tenka daug didesnė apkrova, kai tenka maitinti dar ir augantį vaisių. Dėl to atsiranda šio tipo cirkuliacijos sutrikimų:

skysčių kaupimasis audiniuose ir pablogėjęs limfos nutekėjimas, nes vis didėjantis pilvukas spaudžia kraujagysles ir sumažina galimybę efektyviai varinėti audiniuose esančius skysčius. Skysčių užsilaikymas, ypač apatinėse galūnėse, yra problema, kuri vis didėja vystantis nėštumui, ir tampa rimta bėda trečiajame trimestre;

apsunkusios kojos – taip pat limfos užsistovėjimo pasekmė, nes skysčių perteklius kaupiasi kojose, todėl jos apsunksta ir tampa skausmingos;

celiulitas, kuris išryškėja net iki nėštumo šios problemos nevargintų laimingųjų. Taip nutinka dėl vis blogėjančio skysčių cirkuliavimo augant pilvukui.

Icoone procedūros – puiki nemalonių nėštumo padarinių prevencija

nėštumo padarinių prevencija

Kaip išvengti strijų nėštumo metu? Kokia yra geriausia strijų prevencijos technika? Kaip išvengti trūkinėjančių kapiliarų ir nuimti kojų patinimą? Pirmiausia, žinoma, patariama gerai drėkinti odą ir pakankamai judėti, kad audiniuose esantys skysčiai neužsistovėtų. Tačiau kitas puikus kovos būdas, kurį galima taikyti praėjus trims pirmiesiems nėštumo mėnesiams bei gimus kūdikiui – Icoone procedūros, greitai ir efektyviai padėsiančios nėštukėms bei naujosios mamytėms.

Didžiausią poveikį daranti šios sistemos dalis – ​​”Roboderm®„​​ technologija, kurią sudaro ergonomiški antgaliai su mikrostimuliatoriais. Jie masažuoja odą siųsdami į ją ​iki 21 600 multimikroalveolinių stimuliacijų per minutę​​. Šie signalai pasiekia giliausius odos sluoksnius, veikia kapiliarus, simpatinę ir limfinę sistemas. Nėštumo metu galima masažuoti visą kūną, išskyrus pilvo zoną. Šis švelnus neinvazinis masažas turi daugybę teigiamų poveikių:

pagerėja mikrocirkuliacija, sustiprėja kapiliarai bei užkertamas kelias jų trūkinėjimui;

sumažėja skysčių kaupimasis, pagerėja limfos nutekėjimas, sumažėja patinimas;

kojos tampa lengvesnės;

⦁ dėl pagerėjusios cirkuliacijos užkertamas kelias celiulitui ir lokalizuotų riebalų sankaupų formavimuisi;

⦁ po gimdymo padeda greičiau atgauti odos tonusą ir elastingumą;

padeda greičiau atgauti iki nėštumo turėtas kūno formas.

Žinodamos, kaip veiksmingai nemalonius reiškinius galima pašalinti su Icoone procedūromis, nėštukės gali mėgautis kūdikio laukimu nesijaudindamos dėl savo kūno pokyčių bei užsiimti malonia veikla, kuri suteiks daugiau laimės bei spindesio.

Noriu užsisakyti