Metams bėgant veido oda tįsta žemyn, praranda savo stangrumą. Tokį poveikį taip pat patiria ir greitai lieknėjantys, nes šio proceso metu ištuštinamas poodis, ir oda nukąra. Tai ypač pastebima pilvo srityje. Tonusą praradusi veido ir kūno oda iškart atrodo pasenusi, jos kontūrai praranda aštrumą. Norint išvengti šio poveikio odą būtina tonizuoti, tačiau, deja, tai nėra taip paprasta, kaip tonizuoti raumenis, kuriems pakanka fizinių pratimų.

Odos tonusą prarandančios kūno vietos

icoone odos stangrinimas

Oda nukąra šiam didžiausiam mūsų kūno organui praradus palaikančią struktūrą, kuriamą giliau esančiuose audiniuose. Žmogaus oda nėra tik viršutinis kūno sluoksnis. Didelę konstrukcinę jos dalį sudaro poodiniai audiniai. Kai kolageno ir elastino skaidulos, išsidėsčiusios poodiniame audinyje ir palaikančios odą kaip karkasas, tampa plonesnės, trapesnės ir mažiau paslankios, arba kai audiniai ištuštėja dėl staigaus svorio netekimo, oda „atsipalaiduoja“, ir šis efektas itin ryškus kai kuriose kūno vietose:

veidas per laiką praranda tonusą, nes poodiniame jungiamajame audinyje gaminama vis mažiau ir mažiau kolageno; smakras ir skruostai dažnai įdumba;
kaklas yra zona, kurioje oda yra labai trapi ir plona, todėl čia senėjimo požymių atsiranda bene greičiausiai, ir dažnai kaklą amžius paženklina ir atpalaiduoja odą šioje zonoje pirmiau nei ant veido;
pilvas taip pat yra vienas pirmųjų odos senėjimo aukų, ypač jei prarandama daug svorio per trumpą laiką, tačiau tokio staigaus audinių ištuštėjimo poveikis gali paveikti ir rankų bei kojų odą.

Odos stangrinimas su LED ir lazerio spinduliais

icoone odos stangrinimas

Siekiant grąžinti odai tonusą ir stangrumą, Icoone procedūros yra tokios pat veiksmingos, kaip svarmenų kilnojimas raumenims. Icoone procedūrų poveikis išgaunamas naudojant inovatyvią ergonomiškų aparato antgalių su mikrostimuliatoriais technologiją. Masažuojant odą multimikroalvolinėsstimuliacijos signalais efektyviai veikiami giliausi odos sluoksniai.

Odos sluoksniai yra labai glaudžiai susiję tarpusavyje pagal savo struktūrą ir funkciją, ir masažuojant kūną su Icoone antgaliais išgaunama daugybė šių, mokslinėje literatūroje aprašytų, odos laisvėjimą stabdančių poveikių:

⦁ odos mikrocirkuliacijos pagerinimas stimuliuoja elastino ir kolageno gamybą fibroblastuose;
⦁ elastino ir kolageno skaidulos tampa elastingesnės ir paslankesnės;
⦁ audinys akimirksniu tampa stangresnis, žymiai pagerėja jo tonusas.

Be to, sėdmenyse ir kai kuriose kitose kūno vietose, Icoone procedūrų poveikį galima dar labiau sustiprinti skleidžiant šviesos diodų (LED) ir lazerio spindulius, suteikiančius dar ryškesnį pakėlimo efektą. LED ir lazerio šviesa, kartu su mikrostimuliacija, sustiprina fibroblastų aktyvavimo poveikį, tad jie pradeda gaminti dar daugiau elastino ir kolageno, todėl procedūrų rezultatai išlieka dar ilgiau. Kūnas iškart įgauna tonusą, oda akimirksniu tampa stangresnė, ir visa tai pasiekiama per malonios ir atpalaiduojančios procedūros seansą.

Noriu užsisakyti