ENDYMED INTENSIF mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas radiodažniu

ENDYMED™️ INTENSIF mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas radiodažniu

Apie procedūrą

Prieš procedūrą

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

ENDYMED™️ INTENSIF yra minimaliai invazinė procedūra, sujungianti mikroadatų terapiją su radiodažnine technologija siekiant maksimaliai pagerinti odos paviršiaus būklę. Savo efektyvumu mikroadatinės ir radiodažninės technologijų derinys žengia koja kojon su chirurginėmis korekcijomis, tačiau kainuoja mažiau, nekelia jokios rizikos bei nereikalauja atstatomojo periodo. Teisybės dėlei paminėsime, kad maksimaliam poveikiui reikės keleto procedūrų serijos, bet kažin ar tai gali rimtai nusverti visus kitus šios inovatyvios technologijos pranašumus. 

Mikroadatų technika odos korekcijos pradėtos daryti dar 1995 metais, tačiau ilgą laiką tai buvo labiau alternatyvi metodika, nusivylusiems tradicinėmis priemonėmis. Vis tik auksas ir pelenuose žiba, todėl pastaraisiais metais procedūros populiarumas išaugo iki padangių ir jos nauda bei efektyvumu neabeboja niekas, ją išbandęs. Mikroadatinės ir radiodažninės metodikų suderinimas tapo kone revoliuciniu įvykiu estetinėje medicinoje, kuriuo itin džiaugiamės galėdami pamaloninti ir “SkinCell” klinikos pacientus.  

endymed intensif

Kaip ir kodėl tai veikia?

 

Poveikio mechanizmą geriausiai aptarti atskiriant du komponentus – mikroadatų ir radiodažnių technikas. Pirmiausia apie tai, kaip veikia mikroadatos. 

Atliekant procedūrą prie ENDYMED aparato prijungiamas mikroadatinis antgalis INTENSIF. Mikroadatos šiame antgalyje yra neizoliuotos, jos labai efektyviai švelniais pulsuojančiais judesiais nugabena aparato skleidžiamą radijo dažnių sukeliamą šilumą į optimalų poodinį sluoksnį. Adatėlių įsiskverbimo gylį galima reguliuoti nuo 0,5 mm iki 5 mm, tad šią technologiją galima efektyviai pritaikyti įvairiose kūno vietose. Adatėlės padengtos grynu auksu, todėl užtenka daug mažiau durių, kad pasiekti maksimalų poveikį. Be to, adatėlės yra išties mikroskopinės, vos 300 mikronų pločio (nenaudėlių uodų straubliukai yra 3 kart platesni, net 900 mikronų), dėl to procedūros pojūtis nesukelia jokio diskomforto. Kūnas, pajutęs dūrius, mobilizuoja savo pajėgas žaizdelių gydymui. Taip skatinamas natūralus atstatymo procesas, kurio metu aktyviai atkuriamos amžiaus ir kitų faktorių pažeistos ląstelės, stimuliuojama kolageno gamyba, nyksta smulkios ir gilesnės raukšlės, akivaizdžiai pagerėja paviršiaus tekstūra. 

 

endymed intensif

Panašumai ir skirtumai su kitomis procedūromis

 

Pastaruoju metu nemažai grožio medicinos pacientų pirmenybę teikia ne favorito titulo netenkančiam botoksui, o vis dažniau renkasi mikroadatų procedūras. Abi šios technologijos padeda pasiekti stulbinančių rezultatų norint sugrąžinti jaunatvišką odos išvaizdą, tačiau jų veikimo principas yra visiškai kitoks. Suleistas po oda botoksas (bakterijų išskiriamas botulino toksinas, paralyžiuojantis raumenis) neturi jokio poveikio odos paviršiui, o raukšles išlygina apribodamas raumeninių skaidulų judėjimą taip neleisdamas joms progresuoti. 

Mikroadatinė technologija veikia visiškai kitaip: ji stimuliuoja naujų sveikų ląstelių gamybą. Po šių procedūrų oda atsinaujina, ji tampa lygesnė, tiesiogine to žodžio prasme jaunesnė. Ir raukšlės nėra vienintelė problema, kurią galima pašalinti mikroadatomis – taip pat efektyviai galima gydyti randus, strijas bei kito pobūdžio reljefo ir pigmentacijos nevienodumus. 

Taigi nepaisant to, jog abi procedūros itin efektyvios, mikroadatos turi keletą akivaizdžių pranašumų, kurių botokso injekcijomis pasiekti nepavyks. Tad jei susirūpinimą kelia ne tik raukšlelių atsiradimas, ENDYMED INTENSIF gali būti labiau tinkanti kompleksinė procedūra. “SkinCéll” klinikos dermatologai maloniai ir profesionaliai patars, kurios procedūros padės pasiekti optimaliausių pokyčių. 

ENDYMED™️ INTENSIF rezultatai

Dėl visiškai unikalaus principo veikimo technologijos ENDYMED INTENSIF procedūros yra gerokai veiksmingesnės už įpastas mikroadatines odos korekcijas. Jos atliekamos greičiau ir yra beveik beskausmės. Be to, ENDYMED INTENSIF procedūras galima taikyti ne tik veido, bet ir bet kurios kitos kūno vietos odos būklės gerinimui. Jos rekomenduojamos norintiems pasiekti šių rezultatų:

 • Išnykusios giliosios raukšlės;
 • Sumažėję randeliai, likę po aknės;
 • Sugiję potrauminiai randai;
 • Išnykusios strijos;
 • Sumažėjusios poros;
 • Išnykęs celiulitas;

 

Noriu registruotis:
ENDYMED™️ INTENSIF mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas radiodažniu

Prieš procedūrą

Prieš atliekant ENDYMED INTENSIF procedūrą, kad poveikis būtų maksimalus, pacientams rekomenduoja imts keleto atsargumo priemonių ir vengti:

 • Ilgo deginimosi saulėje (likus 24 val. iki procedūros);
 • Naudoti priemones su tretinoinu (RETIN-A) (likus 12 val. iki procedūros);
 • Naudoti kosmetiką (procedūros atlikimo dieną).

Į kliniką pacientų prašoma atvykti švariai nuvalyta oda, o vyrams – dar ir nusiskutus barzdą. Jei procedūrai rezervuotu laiku iškyla spuogelių, suaktyvėja egzema ar atsiranda pūslelinė, praneškite apie tai konsultuojančiam “SkinCéll” specialistui, kuris nuspręs, ar būklė suderinama su mikroadatine intervencija. 

Po procedūros

Po ENDYMED™️ INTENSIF procedūros susidaro įspūdis, kad per ilgai buvote saulėje. Pacientai dažnai apibūdina pojūtį odos paviršiuje kaip kaitimą ir įsitempimą. Šios reakcijos yra tikėtinos, trumpalaikės ir visiškai nepavojingos. Oda taip pat gali parausti, bet vėlgi neilgam, procedūros sukeltas raudonis dažniausiai praeina per keletą valandų. 

Tris dienas po ENDYMED™️ INTENSIF mikroadatų procedūros odą valyti ir prižiūrėti reikia itin atsargiai, tik pačiomis švelniausiomis priemonėmis. Praėjus šiam laikotarpiui galite grįžti prie įprastinių odos priežiūros ritualų. Štai dar keletas patarimų, kurių rekomenduojama laikytis 72 valandas po procedūros:

 • Prieš valydami odą būtinai nusiplaukite rankas. Mikroadatomis gydytas vietas valykite tik su pačiais švelniausiais valikliais ir kambario temperatūros vandeniu. Po plovimo nusausinkite odą lengvai tapšnodami rankšluosčiu. 
 • Po procedūros gali likti odos sausumo pojūtis. Šią problemą geriausiai pašalinti hialurono rūgštimi, kuri ne tik puikiai sudrėkins odą, bet ir paskatins mikroskopinių žaizdelių gijimą bei paryškins procedūros efektą. 
 • Pacientams patariama nenaudoti makiažo. Norint išvengti odos sudirgimo ir spuogelių geriausia, jei oda bus švari.
 • Specialistai pataria po procedūros taip pat vengti Saulės. Jei to padaryti neįmanoma, galite odą apsaugoti ne mažesnio nei 30 SPF kremu nuo saulės be chemikalų, tačiau jį galima tepti tik praėjus 24 valandoms po procedūros. 
 • Pacientams po procedūros rekomenduojama vengti sunkios veiklos, sporto užsiėmimų, pirčių, skutimosi ir plaukiojimo. Šios veiklos gali palengvinti bakterijų patekimą į odą ir sukelti neigiamų pasekmių. 

ENDYMED™️ INTENSIF mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas radiodažniu prieš-po

Pacientams taip pat patariama tris paras nenaudoti odos priežiūros priemonių su:

 • Alfa hidroksido rūgštimi;
 • Beta hidroksido rūgštimi;
 • Retinoliu (vitaminu A);
 • Vitaminu C;
 • Abražyvinėmis (šveičiamosiomis) dalelėmis;
 • Aktyviais komponentais. 

Kiek reikia procedūrų maksimaliam efektui pasiekti?

Optimalų procedūrų skaičių “SkinCéll” klinikos specialistas  nustato kiekvienam pacientui individualiai, tačiau dažniausiai rekomenduojami 2-3 apsilankymai. Akyvaizdžius pokyčius pastebėsite jau po antrojo apsilankymo. 

Odos būklė kurį laiką vis gerės net ir baigus procedūras, nes mikroadatinės radiodžnių intervencijos užkuria odoje net keletą procesų, kurie vėliau stimuliuoja vieni kitus jau be jokios išorinės pagalbos. 

 

YouTube player

Kainos

Veidas60 min 250 €
Dekoltė45 min 250 €
Kaklas45 min 220 €
Plaštakos40 min 200 €
Veidas + Kaklas90 min 350 €
Veidas + Dekoltė90 min 350 €
Veidas + Kaklas + Dekoltė90 min 400 €
Veidas + Kaklas + Dekoltė + Plaštakos120 min 460 €
Strijų mažinimas45 min 220 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel