Hialurono skaidymas (Hialuronidazė)

Hialurono skaidymas (Hialuronidazė)

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Estetinė medicina dar niekada nebuvo tokia populiari, prieinama ir palyginti nebrangi, kaip dabar. Šios tendencijos šaltinis – stulbinančiomis transformacijos savybėmis pasižyminti hialurono rūgštis, kurios injekcijos milijonams pacientų visame pasaulyje grąžina odos jaunystę, padeda koreguoti probleminių veido bruožų išvaizdą ir pašalina daugybę kitų netobulumų. 

Tačiau natūralu, kad atliekamų procedūrų kiekiams mušant rekordus, daugėja ir klaidų bei komplikacijų tikimybė. Kartais per drąsūs būna pageidavimai, kartais suklysta terapeutas, o kartais neprognozuojamai sureguoja organizmas. Viena iš hialurono populiarumo priežasčių – visiškas jo suskaidymas organizme, tačiau tai gali užtrukti ir metus ar net ilgiau. Tad pageidaujantiems greitesnių pokyčių galime pasiūlyti hialuronidazę – hialuroną akimirksniu pradedantį skaidantį enzimą, kurio injekcijomis galima lengvai sugrąžinti iki nesėkmingos intervencijos buvusį vaizdą. Maksimalus procedūros poveikis pasireiškia maždaug po paros.

Ši greita ir neskausminga procedūra yra labai saugi, nors retkarčiais pasitaiko vietinių alerginių reakcijų. Taip pat verta paminėti, kad jei hialuronidazės procedūra atliekama ne tam, kad visiškai ištirpdyti užpildą, o tik jį pakoreguoti, net kvalifikuočiausio specialisto rankomis atliktas darbas gali nebūti visiškai tikslus. Jei norima visiškai panaikinti užpildą, ypač paakių zonoje, po procedūros gali padidėti odos susiraukšlėjimas, gaunamas „subliuškusio baliono“ efektas. Tačiau jis išnyksta per keletą dienų ar savaičių.  Jei toje vietoje vėl norisi užpildo, rekomenduojama luktelti po hialuronidazės procedūros apie porą savaičių.

Hialuronidazė

Noriu registruotis:
Hialurono skaidymas (Hialuronidazė)

Ar aš tinkamas kandidatas?

Hialurono skaidymo procedūra tinka visiems, norintiems panaikinti netenkinančius hialurono užpildų procedūrų rezultatus, susidariusias granuliomas, preparato perteklių ar atsiradusią asimetriją.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nėra, tačiau konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Procedūros metu į norimas sritis suleidžiamas fermentas, natūraliai egzistuojantis žmogaus organizme – hialuronidazė, kuris skaido hialurono rūgštį ar po injekcijų susidariusias granuliomas. Hialurono rūgšties sankaupos dažniausiai ištirpsta per kelias valandas, retais atvejais procesas užtrunka iki 24 valandų.

Po procedūros

 

Hialurono skaidymas prieš-po Hialurono skaidymas prieš-po

Po hialurono skaidymo gali būti nežymus patinimas, susidaryti mėlynės suleidimo vietoje, tačiau jos greitai praeina. Tą dieną rekomenduojame gerti daugiau vandens, nenaudoti lūpų balzamų, lūpdažių ar kitų makiažo priemonių. Rezultatas matomas po 24 valandų.

 

YouTube player

 

Kainos

Hialurono skaidymas (Hyaluronidase)30 min. 150 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup