3D veido kontūravimas hialurono rūgšties užpildais

3D veido kontūravimas hialurono rūgšties užpildais

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Norint turėti jaunatvišką ir skaisčią išvaizdą, dažnai vien tik atskirų raukšlių gydymo nepakanka. Siekiant atsverti sunkio jėgos poveikį ir atjauninti veidą, rekomenduojama atkurti tikrąją jo apimtį. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikos gydytojai naudoja autorinę audinių užpildų techniką, kuri, sukurdama efektingą 3D liftingo ir kontūravimo efektą, suteikia veido ovalui ilgalaikę apimtį ir taisyklingas proporcijas.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu  aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis. Procedūra SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama plonyte adata arba kaniule, naudojant deformacijoms atsparų, didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties užpildą, kuris suleidžiamas į paodį. Procedūra neskausminga, kadangi hialurono užpildo gelis yra kartu su lidokainu, todėl  papildomai nuskausminti nėra būtina. Atlikus procedūrą, rezultatas matomas iš karto ir, priklausomai nuo preparato specifikacijos, išlieka iki 24 mėnesių.

Po procedūros

Iš karto po procedūros yra atstatomas prarastas audinių tūris ir sugrąžinama apimtis veidui tiksliai ten, kur ji buvo. Gilesnės raukšlės, įdubimai, pakritę skruostai ar nukarusi oda dingsta, o veido kontūrai įgauna natūralią apimtį.

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml) 3 (ml) 750 Eur
4 (ml) 950 Eur
5 (ml) 1150 Eur

Noriu registruotis:
3D veido kontūravimas hialurono rūgšties užpildais

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel