3D veido kontūravimas hialurono rūgšties užpildais

3D veido kontūravimas hialurono rūgšties užpildais

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Makiažo meistrų ilgus dešimtmečius didžiausia paslaptimi laikyta veido kontūravimo, arba veido bruožų perkūrimo naudojant išryškinimo bei maskavimo priemones, technika dėl neįtikėtinų savo transformavimo savybių socialinių tinklų eroje sprogo lyg bomba. Dramatiškai kontūruotų veidų kasdienybėje matyti vis rečiau, nes tendencijos vis labiau krypsta link natūralumo, bet paryškinti geriausius savo bruožus, paslėpti trūkumus ar amžiaus pėdsakus visiškai nepastebimai ir labai organiškai norisi daugeliui. Tam puikiai tinka nechirurginis 3D veido kontūravimas minimaliomis galingų jauninančių savybių turinčios hialurono rūgšties injekcijomis.

Šiomis procedūromis galima koreguoti smilkinių, skruostų, smakro, nosies, žandikaulio ir lūpų formas suteikiant jiems natūralią, gaivią išvaizdą bei veido simetriją gerinančias proporcijas. 3D kontūravimo tikslas yra kuo mažiau keičiant tikruosius bruožus sukurti harmoniją, pabrėžti geriausias unikalias savybes bei nuo jų atsispindinčios šviesos ir krentančių šešėlių pagalba sukurti jaunatvišką veidą be jokių nuovargio žymių. Tikslus procedūros planas sudaromas kiekvienam pacientui individuliai konsultacijos metu, per kurią patyrę „Skincell“ specialistai kruopščiai išanalizuoja esamą situaciją bei lūkesčius. Atstatomasis laikotarpis po 3D veido kontūravimo būna minimalus, o rezultatais galima džiaugtis 12-18 mėnesių.

Noriu registruotis:
3D veido kontūravimas hialurono rūgšties užpildais

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu  aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis. Procedūra SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama plonyte adata arba kaniule, naudojant deformacijoms atsparų, didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties užpildą, kuris suleidžiamas į paodį. Procedūra neskausminga, kadangi hialurono užpildo gelis yra kartu su lidokainu, todėl  papildomai nuskausminti nėra būtina. Atlikus procedūrą, rezultatas matomas iš karto ir, priklausomai nuo preparato specifikacijos, išlieka iki 24 mėnesių.

Po procedūros

Iš karto po procedūros yra atstatomas prarastas audinių tūris ir sugrąžinama apimtis veidui tiksliai ten, kur ji buvo. Gilesnės raukšlės, įdubimai, pakritę skruostai ar nukarusi oda dingsta, o veido kontūrai įgauna natūralią apimtį.

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml)3 (ml) 750 Eur
4 (ml) 950 Eur
5 (ml) 1150 Eur
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel