Lūpų putlinimas

Lūpų putlinimas

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Lūpų putlinimas arba įvairios kitos lūpų formos korekcijos atliekamos tada, kai žmogus nėra patenkintas jų forma, nori turėti putlesnes lūpas, atkurti buvusią jų išvaizdą, kuri keičiasi su amžiumi, arba pageidauja sustyguoti savo veido proporcijas, nori turėti storesnes lūpas. Dėl senėjimo proceso ir žalingų įpročių, kaip ir visa žmogaus oda, taip ir lūpos, praranda kolageną ir riebalus. Dėl to jos susiraukšlėja, tampa nelygios ir atrodo nebe taip, kaip jaunystėje.

Lūpų korekcija šiandien yra viena dažniausių procedūrų, kuri atliekama labai įvairaus amžiaus pacientams. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje lūpų putlinimas atliekamas net keliais skirtingais būdais, kuriuos pacientas pasirenka konsultacijos pas gydytoją metu.

 

 

Noriu registruotis:
Lūpų putlinimas

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkama kandidatė šiai procedūrai – geros bendros sveikatos moteris. Jeigu turite herpio infekciją lūpų srityje, sergate diabetu arba vilklige, turite randų, problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiška, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

 

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet, įvertinus lūkesčius bei esamą lūpų būklę, aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis, atliekama odos dezinfekcija bei nuskausminimas, naudojant nuskausminamąjį kremą. Neskausminga lūpų korekcijos procedūra atliekama plona adata su hialurono rūgšties užpildu.

Rezultatai pastebimi iš karto po procedūros – lūpos tampa putlesnės ir įgauna natūraliai rausvesnę spalvą, lygėja smulkiosios raukšlelės, o pakėlus lūpų kampučius, atjaunėja ir veidas. Kadangi hialurono rūgštis pasižymi savybe itin gerai pritraukti vandens molekules, yra atkuriamas lūpų drėgmės balansas, suteikiamas ilgalaikis drėkinimas bei dingsta dažnai išsausėjusioms lūpoms būdingas šerpetojimas.

Po procedūros

 

Lūpų putlinimas prieš-po Lūpų putlinimas prieš-po

Po lūpų modeliavimo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus, tik reikėtų laikytis gydytojo rekomendacijų:

Pirmą dieną po procedūros neliesti lūpų rankomis, nenaudoti lūpų balzamų, lūpdažių ar kitų makiažo priemonių.

Maždaug 12 valandų po procedūros nevartokite alkoholio, venkite įtempimo reikalaujančių veido išraiškų, nesportuokite. Nerūkykite 3-4 valandas po procedūros.

Galite šaldyti lūpas ledu ar šaltais kompresais.

3 dienas po procedūros tepkite lūpas gydomaisiais „A+D“ ar „Bepanten+“ tepaliukais.

Gerkite daugiau vandens.

Dvi savaites po procedūros venkite tiesioginių saulės spindulių, žemesnės nei 0 laipsnių temperatūros, nesilankykite soliariumuose, pirtyse ir garinėse patalpose.

 

YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

Lūpų modeliavimas0,55 ml / 1 ml45 min. 250 € - 320 €
* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml)
* Naudojame Juvederm , Restylane , Teosyal , Belotero ir kitus sertifikuotus hialurono užpildus.
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel