HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Apie procedūrą

Kainos

Apie procedūrą

HIFU – tai didelio intensyvumo fokusuoto ultragarso technika, naudojama veido ir kaklo odos atjauninimui be chirurginės intervencijos. Šios neskausmingos procedūros metu ultragarso energija nukreipiama į poodį, kuriame per itin trumpą laiką pakyla ląstelėms nekomfortiška temperatūra. Šis procesas iššaukia aktyvią už odos struktūrą atsakingo baltymo kolageno gamybą, todėl oda tampa lygesnė ir stangresnė. Ultragarsinė energija nukreipiama tiksliai į už kolageno gamybą atsakingą poodžio sluoksnį, taip odos paviršius ir kiti audiniai nepatiria jokio neigiamo poveikio. Po procedūros nereikalingas atstatomasis laikotarpis. 

HIFU procedūros atliekamos norintiems be chirurginės intervencijos sumažinti raukšles, išlyginti odos paviršių, sustangrinti kaklo odą ir dekoltė zoną, kilstelėti skruostus, antakių liniją ir akių vokus bei paryškinti žandikaulio liniją. Maksimalūs rezultatai išryškėja po kurio laiko (iki 12 savaičių), ir atrodo labai natūraliai, nes jiems pasiekti buvo suaktyvinti paties organizmo resursai. Ilgalaikis poveikis pasiekiamas kartojant procedūrą, kai kolageno gamyba odoje vėl sulėtėja iki paciento amžiui būdingo lygio (kas 1-2 metus). Optimalių rezultatų gali tikėtis vyresni nei 30 metų amžiaus pacientai su vidutiniais odos senėjimo požymiais. Stipriau fotosenėjimo ir amžiaus paveiktos odos jauninimas pasiekiamas per keletą HIFU procedūrų seansų.

Kainos

Kaktos sritis AKCIJA! 30min. 250 Eur 200 Eur
Paakiai AKCIJA! 30min. 250 Eur 200 Eur
Apatinė veido dalis (žandikaulio linija, žandai) AKCIJA! 30min. 350 Eur 300 Eur
Pagurklis AKCIJA! 30min. 250 Eur 150 Eur
Kaklas AKCIJA! 30min. 350 Eur 250 Eur
Dekoltė AKCIJA! 30min. 400 Eur 250 Eur
Visas veidas AKCIJA! 60min. 800 Eur 450 Eur
Veidas + pagurklis + kaklas AKCIJA! 90min. 1400 Eur 650 Eur

Noriu registruotis:
HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel