HIFU procedūra – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

HIFU procedūra – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Kuo didesnė jauninančių grožio procedūrų paklausa, tuo daugiau pažangos estetinės medicinos technologijose. Turbūt sėkmingiausiai pastaruoju metu jas plėtojančioje Pietų Korėjoje visai neseniai gimęs išradimas,kurį patvirtino FDA organizaciją (JAV), ultragasinis odos stangrinimo ir mikromasažo aparatas HiFULDM, jau „Skincell“ klinikoje. Juo atliekamos neinvazinės veido, kaklo ir dekoltė zonos odos jauninimo bei atstatymo procedūros sujungiant į harmoningai veikiančią visumą HIFU (didelio intensyvumo fokusuotas ultragarsas) ir HILDM (dinaminis skirtingo dažnio ultragarso bangomis atliekamas vietinis poodžio mikromasažas) technikas.

Kaip ir kodėl tai veikia?

 

HIFU metodikos pagrindas – tiksliai į poodį nukreiptos fokusuotos ultragarso bangos, kurios staigiai pakelia taškinę audinio temperatūrą. Ląstelėms pasiekus atitinkamą šilumos lygį, jos pradeda irti. Kaip tik ši kontroliuojama minimali žala ir yra poveikio šaltinis, nes gydamas ir atsistatydamas organizmas mobilizuoja visus savo išteklius ir gausiai papildo odos struktūrą palaikančio kolageno išteklius, stimuliuoja elastino skaidulų gamybą, suaktyvina atsinaujinimo procesus, dėl kurių grįžta odos elastingumas ir stangrumas bei jaunatvinis švytėjimas. Revoliucinis yra HIFU veikimas optimaliame odos gylyje nedarant jokio poveikio ir nesukeliant nemalonių pojūčių jos paviršiuje procedūros metu bei akivaizdus ir labai natūraliai atrodantis atjaunėjimas praėjus kuriam laikui (iki 12 savaičių).

HiLDM technika atliekamas lokalizuotas dinaminis poodžio mikromasažas padės efektyviai ir iškart pastebimai pašalinti tokias odos problemas, kaip paraudimas, aknė ir po jos likę randeliai, smulkios raukšlelės. Masažas atliekamas skleidžiant 1, 3, 10 ir 17 MHz dažnių ultragarso bangas (keičiant jas tarpusavyje iki 10 000 kartų per sekundę) į poodį, kur jos veikia skirtingus sluoksnius. Kuo žemesnis dažnis, tuo giliau jis prasiskverbia. Žemiausios, 1 MHz, bangos pasiekia apatinį raumenų sluoksnį (30 mm gylyje), tad masažas veikia visą jungiamąjį audinį. Šis masažas gerina ląstelių medžiagų apykaitą ir membranų atstatymo funkciją, stimuliuoja kolageno sintezę, kraujotaką ir limfos judėjimą, slopina kolageną ardančių fermentų veiklą, turi priešuždegiminį ir greitesnio žaizdų gijimo poveikį, todėl be daugybės kitų indikacijų puikiai tinka reabilitacijai po plastinės chirurgijos operacijų.

Rezultatai:

 

 • Stangresnė veido, kaklo ir dekoltė zonos oda;
 • Lygesnis odos paviršius;
 • Išnykę paraudimai;
 • Išryškėję veido kontūrai;
 • Lygesnis odos atspalvis;
 • Geresnis drėgmės balansas;
 • Elastingesnė oda;
 • Aknės ir po jos likusių randelių išnykimas;
 • Greitesnis gijimas po plastinių operacijų.
Panašumai ir skirtumai su kitomis procedūromis

 

Panašų poveikį turi ir rezultatus duoda daugybė rinkoje siūlomų procedūrų – nuo chirurginio veido pakėlimo iki ulterapijos, tačiau didžiausiai HiFULDM pranašumai yra šie:

 

 • Daugeliu atvejų užtenka vienos HIFU procedūros (nors maksimalaus poveikio gali tekti kiek palaukti, jis nėra momentinis);
 • HIFU procedūra visiškai neskausminga, po jos nelieka žymių (kartais veidas atrodo sveikai paraudęs), nereikalingas joks atstatomasis laikotarpis;
 • Per laiką išryškėjančiam pageidaujamam efektui pasiekti suaktyvinami paties organizmo resursai, tad rezultatai atrodo labai natūraliai ir be specialios priežiūros laikosi 1-3 metus, kol kolageno ir elastino sintezė grįžta į paciento amžiui būdingą lygį.

Noriu registruotis:
HIFU procedūra – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Ar aš tinkamas kandidatas?

Optimalių rezultatų gali tikėtis vyresni nei 30 metų amžiaus pacientai su vidutiniais odos senėjimo požymiais. Stipriau fotosenėjimo ir amžiaus paveiktos odos jauninimas pasiekiamas per keletą HIFU procedūrų seansų. Aknės ir jos paliktų randelių gydymas ultragarsiniu dinaminiu lokalizuotu mikromasažu atliekamas ir jaunesniems pacientams.

Kontraindikacijos

 

HIFU procedūros nerekomenduojama atlikto tose vietose, kuriose anksčiau atliktas patempimas estetiniais siūlais, yra implantų ar neseniai suleista užpildų. Jei gydomose zonose pacientai yra patyrę pūslelinės protrūkius, terapeutas gali rekomenduoti prieš HIFU procedūrą ir po jos prevenciškai pavartoti antivirusinių vaistų. HIFU procedūra nerekomenduojama nėščioms moterims, pacientams, turintiems atvirų žaizdų ir pažeidimų ant veido ir/ar kaklo, kamuojamiems itin sunkios formos ar cistinės aknės, gydomose zonose turintiems širdies stimuliatorius ar kitokius elektroninius implantus.

Procedūros metu

Įvertinęs gydomą zoną ir paciento sveikatos istoriją „Skincell“ klinikos specialistas pasižymės taškus, leisiančius kuo tiksliau paveikti šalinamus netobulumus. Tada oda padengiama ultragarsinėms procedūros skirtu geliu ir stulpeliais judinamu HIFU antgaliu pradedamas gydymas tiksliai nukreiptomis ir greitai skleidžiamomis ultragarso bangomis, kurios poodyje virsta šilumine energija. Kylančius pojūčius pacientai apibūdina kaip šiltą dilgčiojimą. Antgalis vedžiojamas po visą gydomą zoną kruopščiai reguliuojant poveikio gylį, kad rezultatai atitiktų individualius konkretaus paciento poreikius.

 

Po procedūros

HIFU procedūra labai gerai toleruojama. Po jos galima iškart grįžti prie įprastinės veiklos. Kartais gydytos zonos lieka kiek paraudusios ar patinusios, bet šis poveikis labai trumpalaikis. Keletą savaičių gali jaustis lengvas gydytos zonos tirpimas, padidėti odos jautrumas. Daliai pacientų po procedūros kyla galvos skausmas. Retais atvejais gali atsirasti mėlynių ar dingti jautrumas, šie požymiai išnyksta per keletą dienų.

 

Kad sumažinti galimų negeidaujamų reakcijų tikimybę, po procedūros pacientams rekomenduojama:

 

 • Vengti saulės, nes nudegus kyla hiperpigmentacijos ir kitų odos pažeidimų grėsmė. Jei saulės išvengti neįmanoma, naudokite kuo aukštesnio SPF apsauginį kremą. Grįžti prie įprastinio mėgavimosi saulės voniomis galėsite tada, kai oda pasieks maksimalų stangrumo lygį.
 • Nevartokite alkoholio, nes jis apkrauna kepenis, kurioms po procedūros tenka išskaidyti ultragarso ištirpdytus riebalus, ir skystina kraują, kas gali sukelti kraujavimą.
 • Nesikasykite, nes jautresnę odą labai lengva pažeisti, o tada kyla infekcijos tikimybė.
 • Gerkite daugiau vandens, nes taip spartės gijimas ir kūnui bus lengviau gaminti didesnį kiekį kolageno.
 • Venkite pirčių ir maudymosi karštame vandenyje, nes jis tirpdo odos išskiriamus riebalus ir ją sausina.

Kainos

Kaktos sritisAKCIJA!30min. 250 Eur 200 Eur
PaakiaiAKCIJA!30min. 250 Eur 200 Eur
SkruostaiAKCIJA!30min. 300 Eur 250 Eur
Apatinė veido dalis (Žandai + žandikaulio linija)AKCIJA!30min. 400 Eur 300 Eur
PagurklisAKCIJA!30min. 250 Eur 150 Eur
Apatinė veido dalis + pagurklisAKCIJA!60min. 450 Eur 350 Eur
KaklasAKCIJA!30min. 350 Eur 250 Eur
DekoltėAKCIJA!30min. 400 Eur 250 Eur
Visas veidasAKCIJA!60min. 800 Eur 450 Eur
Veidas + pagurklis + kaklasAKCIJA!90min. 1400 Eur 650 Eur
Veidas + pagurklis + kaklas + dekolteAKCIJA!120min. 1600 Eur 750 Eur
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel