JETPEEL prieš makiažą (EXPRESS)

JETPEEL prieš makiažą (EXPRESS)

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

JetPeel Express procedūra skirta, jei norite greitai bei efektyviai atnaujinti ir sugrąžinti odai spindesį bei švytėjimą. Tai greita ir efektyvi procedūra, neturinti lygių poveikio atžvilgiu. Saugi bei maloni deguonies terapija ir gilus valymo metodas, tinkantis ypatingai giliam odos drėkinimui, probleminės odos atgaivinimui, siekiant švarios, skaisčios ir švytinčios odos efekto. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje ši procedūra atliekama, kai reikia tobulos, išpuoselėtos odos prieš makiažą. Tą pačią dieną galite džiaugtis ypatingai spindinčia, išpuoselėta ir sveikai atrodančia oda.

Rekomenduojame atlikti prieš svarbų vakarėlį ar renginį.

JETPEEL prieš makiažą

Noriu registruotis:
JETPEEL prieš makiažą (EXPRESS)

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekamą JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai. Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį. Taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas.

Atliekant giluminį veido valymą specialia JetPeel technologija  200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios odos ląstelės, pašalinami nešvarumai, išvalomi komedonai, sureguliuojamas riebalų išsiskyrimas, oda tarsi nupoliruojama.

Beadatinės mezoterapijos būdu veikianti aukšto slėgio deguonies srovė, patentuota  JetPeel sistema  200 m / s greičiu geba į giluminius odos sluoksnius įvesti pagal poreikį pasirinktus skirtingus komponentus, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Taip pat oda prisotinama vitaminų C, A + E  bei hialiurono, antibakterinių komponentų ir kitų mikroelementų, kurie apsaugo nuo odos senėjimo, skaistina odą, apsaugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, turi antioksidantinį poveikį. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra visiškai neskausminga. Neatsiranda odos vientisumo pažeidimų, procedūra nesukelia šerpetojimo, odos spalvos pokyčių ar uždegimų. Tai ypač svarbu, jei rezultato reikia tą pačią ar kitą dieną.

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

 

JETPEEL prieš makiažą prieš-po JETPEEL prieš makiažą prieš-po

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos procedūros gražia ir sveika oda galima džiaugtis be chirurginių, injekcinių ar lazerio intervencijų. Natūraliai atkurtas drėgmės balansas, tolygesnė odos spalva, sumažėjusios raukšlelės, lygesnis reljefas ir švari oda džiugins iškart po procedūros!

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - prieš makiažą (EXPRES)30 min. 69 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel