JETPEEL – veido odos procedūra, skirta visiems odos tipams

JETPEEL – veido odos procedūra, skirta visiems odos tipams

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama JetPeel veido valymo procedūra skirta puoselėti ir išlaikyti sveikos odos fiziologines savybes bei padėti  išspręsti daugelį odos problemų. Ši procedūra skiriasi nuo kitų procedūrų tuo, kad yra daug švelnesnė ir malonesnė, bei itin saugi, kadangi  procedūros metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. Naujoji JetPeel technologija – itin greitas ir efektyvus, neskausmingas, saugus bei gilus ląsteliniame lygmenyje vykstantis odos valymas. Tinka visiems odos tipams, net ir pačioms jautriausioms odoms!

Padeda kovoti su šiomis problemomis:

 • Po aknės atsiradusiais randeliais.
 • Spuogais ir išsiplėtusiomis poromis.
 • Odos užterštumu.
 • Senėjimo požymiais.
 • Smulkiomis raukšlelėmis.
 • Veido odos papilkėjimu.
 • Dehidratacija.
 • Pigmentacija.
 • Rožinės uždegimu.
 • Seborėja.
 • Galvos odos pleiskanojimu.
 • Vitaminų trūkumu.
 • Odos suglebimu.
 • Sumažėjusiu veido raumenų tonusu.

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta visiems odos tipams

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido odos procedūra, skirta visiems odos tipams

Ar aš tinkamas kandidatas?

 • Procedūra tinka visiems odos tipams.
 • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

 • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
 • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekamą JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai. Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį, taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas.

Atliekant giluminį veido valymą, specialia JetPeel technologija  200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios odos ląstelės, pašalinami nešvarumai, išvalomi komedonai, sureguliuojamas riebalų išsiskyrimas.

jetpeel odos valymas

JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti pagal problemą ir poreikį norimas aktyviąsias medžiagas, kompleksus odos problemai spręsti, vitaminus C, A + E, B-5 bei hialuroną, antibakterinius komponentus į giliausius odos sluoksnius. Skatinama greitesnė ląstelių regeneracija bei kolageno ir elastino sintezė.

jetpeel odos valymas 2

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

 

jetpeel veido odos procedūra skirta visiems odos tipams prieš-po jetpeel veido odos procedūra skirta visiems odos tipams prieš-po

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos procedūros gražia ir sveika oda galima džiaugtis be chirurginių, injekcinių ar lazerio intervencijų. Natūraliai atkurtas drėgmės balansas, tolygesnė odos spalva, sumažėjusios raukšlelės, lygesnis reljefas ir švari oda džiugins iškart po procedūros!

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido valymo procedūra, skirta visiems odos tipamsNuolaida pirmam kartui!60 min. 89 € 69 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel