JETPEEL – veido valymas, skirtas aknės gydymui

JETPEEL – veido valymas, skirtas aknės gydymui

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje JetPeel aknės gydymui skirta procedūra – tai vienintelė tokia alternatyvų neturinti procedūra, kurią  galima taikyti esant uždegiminiams procesams odoje, spuogams (aknei) gydyti. Svarbu tai, jog deguonis pasižymi antiseptiniu poveikiu. Aprūpinant odą deguonimi, dingsta odos papilkėjimas, o tai ypač svarbu užterštoms odoms.

Aukšto slėgio mikronizuota deguonies srovė 200 m / s greičiu nušveisdama viršutinio sluoksnio negyvas odos ląsteles neleidžia užsikimšti riebalinėms liaukoms, taip sumažinama spuogų atsiradimo galimybė. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje naudojame patentuotus JetPeel kompleksus nuo aknės, kurių sudėtyje gausu veikliųjų ingredientų, natūralių augalinių ekstraktų ir rūgščių.

Tikrasis alavijas puikiai gydo ir atgaivina. Jo sultyse esančios medžiagos skatina odos atsinaujinimą. Taip pat tai puikus antiseptikas. Fitino rūgštis – natūralus antioksidantas, taip pat puikiai skaistina, drėkina ir padeda sureguliuoti riebalų išsiskyrimą. Acnacidolis – unikalus antibakterinis ir balansuojantis junginys, efektyviai sutraukia poras ir padeda apsisaugoti nuo spuogų.

Veido valymo metu ištirpinami porų nešvarumai, išvalomi komedonai, veikiant keratolitiškai ir antimikrobiškai mažinamas P.acnes bakterijų skaičius. Skatinama elastino ir kolageno sintezė. Odos būklė akivaizdžiai pagerėja, tampa lygesnė, skaistesnė, pašviesėja dėmelės, odos reljefas tampa lygesnis.

JETPEEL - veido valymas, skirtas aknės gydymui

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido valymas, skirtas aknės gydymui

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai.

Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį, taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas.

Atliekant giluminį veido valymą, specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios odos ląstelės, įvedamos porų nešvarumus tirpdančios bei odą skaistinančios rūgštys ir specialūs kompleksai nuo aknės. Šie komplektai specialiai sukurti giliai valyti odą, reguliuoti riebalų išsiskyrimą ir atkurti pusiausvyrą linkusioje į spuogus odoje.

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai  pralaidūs vandeniui ir dujoms, jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, papildomai pagal odos poreikius ir problemą įvesti aktyviąsias medžiagas, vitaminus C, A + E, B-5, hialuroną, antibakterinius komponentus į giliausius odos sluoksnius. Dėka unikalios JetPeel technologijos, neatsiranda odos vientisumo pažeidimų, nesukeliamas šerpetojimas, neatsiranda odos spalvos pokyčių ar audinių uždegimų.

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

 

JETPEEL - veido valymas, skirtas aknės gydymui prieš-po JETPEEL - veido valymas, skirtas aknės gydymui prieš-po

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos procedūros odos būklė akivaizdžiai pagerėja. Oda tampa glotnesnė, švelnesnė bei skaistesnė. Susitraukia poros, išvalomi komedonai, mažinami postaknės randeliai, oda prisotinama deguonies, pašviesėja dėmelės, pagerėja odos reljefo vientisumas.

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido valymas, skirtas aknės gydymui60 min. 89 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel