JETPEEL – skaistinanti veido odos procedūra (Whitening Complex)

JETPEEL – skaistinanti veido odos procedūra (Whitening Complex)

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama neinvazinė JetPeel veido odą skaistinanti procedūra skirta efektyviai kovoti su pigmentacijos požymiais, šviesinti, skaistinti ir gerinti odos spalvos tolygumą. Šviesinamasis kompleksas (Whitening Complex) sukurtas specialiai gydyti įvairiems pigmentacijos požymiams, hiperpigmentacijai, žalingo saulės poveikio ar amžiaus dėmes. Su JetPeel technologija stiprios balinančios sudedamosios dalys, esančios patentuotame Whitening Complex-by JetPeel, slopina padidėjusius odos spalvos pigmentus, stabili vitamino C forma, atspari oksidacijai, skatina balinimą ir šviesinimą.  Gausios koncentracijos Whitening Complex akimirksniu pasiekia giliuosius odos sluoksnius, todėl jau po pirmos procedūros išvysite šviesesnę, skaistesnę ir tolygesnio atspalvio veido odą.

JETPEEL - skaistinanti veido odos procedūra

Noriu registruotis:
JETPEEL – skaistinanti veido odos procedūra (Whitening Complex)

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai.

Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį. Taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas. Specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios ląstelės ir nešvarumai.

JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai  pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti Whitening Complex aktyviąsias medžiagas, mišinius, kurie savo sudėtyje turi tokių balinimo ekstraktų kaip citrinų balzamas, stabilizuota  vitamino C forma, saldymedis. Tai junginiai, kurie stiprina šviesinimo poveikį ir slopina pigmentaciją. Taip pat pagal poreikį į giliausius odos sluoksnius įvedami vitaminai A + E, hialuronas, antibakteriniai komponentai.

JetPeel procedūros pabaigoje  atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

 

JETPEEL - skaistinanti veido odos procedūra prieš-po JETPEEL - skaistinanti veido odos procedūra prieš-po

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos JetPeel Whitening Complex procedūros jus džiugins mažiau pastebimos dėmelės, odos spalvos tolygumas, bus jaučiamas atkurtas odos drėgmės balansas Taip pat pagražės odos tekstūra ir išvaizda. Tolygesnis odos atspalvis ir švytėjimas bus matomas iškart po procedūros!

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - skaistinanti veido odos procedūra (Whitening Complex)60 min. 89 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup