JETPEEL – veido odos procedūra, skirta jautriai, linkusiai į raudonį odai

JETPEEL – veido odos procedūra, skirta jautriai, linkusiai į raudonį odai

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama JetPeel neinvazinė veido odos valymo procedūra, skirta jautriai, į raudonį linkusiai odai. Jautriai odai, linkusiai į raudonį reikalingas saugus bei subtilus valymo būdas. Dėka naujosios kartos JetPeel valymo metodo, galima pasiekti efektyvių rezultatų nesukeliant odai diskomforto. Kadangi JetPeel technologija leidžia unikaliai pašalinti negyvąsias odos ląsteles, nešvarumus, nesukeliant jokio odos sudirgimo ar raudonio. Naudojamos veikliosios medžiagos tokios, kaip azelaino rūgštis, niacinamidas, kurios veikia priešuždegimiškai, taip pat gydo bėrimus, rožinę, slopina raudonį bei saugiai šviesina odą. Procedūra ramina sudirgusią ir jautrią odą, padeda apsisaugoti nuo UV sukeltų pažeidimų, skatina spartesnę odos regeneraciją.

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta jautriai, linkusiai į raudonį odai

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido odos procedūra, skirta jautriai, linkusiai į raudonį odai

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai.

Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį. Taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas, sureguliuojama kapiliarų mikrocirkuliacija.

Atliekant giluminį veido valymą, specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios ląstelės, įvedamos porų nešvarumus tirpdančios bei odą skaistinančios rūgštys. JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio.

Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti aktyvias gydomąsias medžiagas į giliausius odos sluoksnius.

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta jautriai, linkusiai į raudonį odai prieš-po

Po procedūros oda tampa švari, nuraminta ir švytinti. Pagerėja kapiliarų sienelių tonusas, stipriai sumažinamas lėtinis paraudimas bei maksimaliai atkuriamas drėgmės kiekis odoje.

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta jautriai, linkusiai į raudonį odai60 min. 89 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel