JETPEEL – galvos odos pilingas, skatinantis plaukų augimą

JETPEEL – galvos odos pilingas, skatinantis plaukų augimą

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama neinvazinė galvos odos būklę gerinanti procedūra. JetPeel moderni ir inovatyvi technologija, jei norite išvalyti galvos odą, pagerinti kraujo cirkuliaciją, pagreitinti sveikų plaukų augimą bei stabdyti slinkimą. Atliekamas giluminis galvos odos valymas / šveitimas. Jo metu specialiu aplikatoriumi 200 m / s greičiu aukšto slėgio mikronizuota deguonies srove SkinCéll estetinės dermatologijos klinikos specialistas nušveičia negyvas odos ląsteles, riebalų perteklių, bakterijas, užkimšusius plaukų folikulus. Taip sudaromos sąlygos sveikų bei stiprių plaukų augimui. Taip pat norint stabdyti plaukų slinkimą ir skatinti augimą svarbu naudoti aktyviąsias medžiagas.

JetPeel technologija suteikia galimybę tiesiogiai į plauko folikulus, įvesti naudingas medžiagas, vitaminus, mineralus, stiprinančius bei skatinančius plaukų augimą. Efektyviai stimuliuojama deguonies ir kraujo cirkuliacija tiesiogiai veikianti plaukų folikulus. Atpalaiduojanti procedūra gerina ne tik plaukų kokybę, spartina augimą, stabdo slinkimą, tačiau taip pat padeda pašalinti susikaupusį nerimą bei stresą.

JETPEEL - galvos odos pilingas, skatinantis plaukų augimą

Noriu registruotis:
JETPEEL – galvos odos pilingas, skatinantis plaukų augimą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūra tinka, jei:

  • Norite nušveisti galvos odą.
  • Pagreitinti sveikų plaukų augimą.
  • Stabdyti slinkimą.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias priemones naudojate kasdieninei  plaukų priežiūrai, kaip rūpinatės savo galvos oda bei kokius papildus ar vitaminus galbūt naudojate.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį.

Atliekant galvos odos šveitimą specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios ląstelės, pleiskanėlės. JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio.

Žmogaus odoje daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti aktyviąsias medžiagas, vitaminus, mineralus, stiprinančius bei skatinančius plaukų augimą. Atliekamas galvos skalpo masažas, efektyviai stimuliuojama kraujo cirkuliacija, pagerėja plaukų folikulų veikla, todėl skatinamas naujų sveikų plaukų augimas.

Po procedūros

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atlikto JetPeel galvos odos šveitimo oda tampa švari, pašalinamos negyvos odos ląstelės, susikaupę nešvarumai ir kitos nuo kosmetikos gaminių likusios dalelės. Švari galvos oda, gali priimti aktyviąsias medžiagas, vitaminus, taip pamaitinti plaukų folikulus ir sudaryti palankias sąlygas sveikų ir stiprių plaukų augimui.

Po šios procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

Kainos

JETPEEL - galvos odos pilingas, skatinantis plaukų augimą30 min. 69 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel