JETPEEL – veido odos procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai

JETPEEL – veido odos procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama neinvazinė JetPeel procedūra – viena efektyviausių procedūrų, padėsianti atgaivinti dehidratavusią, išsausėjusią odą, kuriai trūksta drėgmės, spindesio bei elastingumo.

Vargina nemalonūs pojūčiai: išsausėjusi, šerpetojanti, tempianti, jautri oda?  Galite tai pamiršti! Dėka SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekamos naujos kartos veido procedūros su JetPeel technlogija, oda stipriai sudrėkinama, tampa elastingesnė, minkštesnė bei švelnesnė. Atkuriamas odos apsauginis barjeras, sureguliuojamas ir atkuriamas drėgmės balansas, oda prisotinama deguonies. Oda drėkinama ir matinama pasiekiant giliuosius odos sluoksnius. Vyksta terapija nuo senėjimo, sumažėja smulkios ir vidutinės raukšlės. Matomas ir jaučiamas pailsėjusios, sudrėkintos, sveikos, švytinčios odos efektas.

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido odos procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai.

Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį. Taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas. Atliekant giluminį veido valymą, specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios ląstelės. Spręsdamas pagal odos būklę SkinCéll estetinės dermatologijos klinikos specialistas parenka nešvarumus porose tirpdančias bei odą skaistinančias rūgštis.

JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti aktyvias drėkinamąsias medžiagas, vitaminus į giliausius odos sluoksnius bei atkurti odos apsauginį sluoksnį, kad drėgmė neišgaruotų.

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

 

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai prieš-po JETPEEL - veido odos procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai prieš-po

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama JetPeel veido odos procedūra neinvaziniu būdu giliai ir efektyviai drėkina odą ir formuoja apsauginį lipidinį sluoksnį, kuris užkerta kelią transepiderminiui drėgmės praradimui. Šios procedūros metu naudojamos priemonės padeda kovoti su odos sausumu. Pats svarbiausias – giliųjų odos sluoksnių drėkinimas, suaktyvinant oksidaciją ir kitus metabolizmo procesus bazalinėse odos ląstelėse. Taip pat labai svarbus etapas – odoje sukauptos drėgmės išsaugojimas, procedūros metu sumažėja transepiderminis drėgmės praradimas ir padidėja atsparumas žalingiems aplinkos faktoriams. Skatinama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, todėl stiprinamas jungiamasis odos audinys, padidėja odos stangrumas ir elastingumas.

Procedūra ne tik atkuria drėgmės balansą bei pašalina negyvas odos ląsteles, bet ir mažina poras, oda tampa švelni ir švytinti.

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido procedūra, skirta sausai ir dehidratuotai odai60 min. 89 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel