Botulino injekcijos

Botulino injekcijos

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Botulino injekcijos – modernus ir saugus būdas, padedantis efektyviai išlyginti esamas raukšles, atsiradusias dėl veido raumenų hiperaktyvumo. Tai puiki prevencinė priemonė, užkertanti kelią priešlaikiniam senėjimui.

Botulino toksino funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumenims susitraukti. Taip yra pašalinamos ir sumažinamos veide esančios raukšlės bei užkertamas kelias naujų raukšlių formavimuisi.

Atlikus procedūrą SkinCéll klinikoje pirmieji rezultatai  išryškėja po 1-2 dienų, o geriausiai jie matomi po 2-3 savaičių, kai preparatas pilnai lokalizuojasi. Botulino toksino poveikis trunka apie 3-6 mėnesius (kartais net iki 12 mėn.). Tai priklauso nuo individualių organizmo savybių, injekuotos srities bei preparato. Siekiant geriausių rezultatų, raukšlių korekcijos procedūras rekomenduojama atlikti reguliariai bei derinti jas su kitomis užpildų, veido odos būklės gerinimo procedūromis.

Botulino injekcijos

Noriu registruotis:
Botulino injekcijos

Ar aš tinkamas kandidatas?

Botulino injekcijos jums tinkama procedūra, jei esate nepatenkinti mimikos raukšlėmis kaktoje, aplink akis ir norite jas pašalinti.

Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jei gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija.

Prieš procedūrą

SkinCéll klinikoje konsultacijos prieš procedūrą metu gydytoja, įvertinusi jūsų odos būklę, rekomenduos, kokio raukšlių gydymo reikėtų, dezinfekuos odą ir paruoš ją preparato suleidimui. Saugi ir neskausminga raukšlių lyginimo botulino toksinu procedūra trunka iki 30 min. O pirmuosius rezultatus pastebėsite jau po 1-2 dienų, tačiau geriausi rezultatai išryškėja po 2-3 savaičių, kai preparatas pilnai lokalizuojasi.

Procedūros metu

Botulino injekcijos atliekamos naudojant specialius švirkštus su itin plonomis adatomis. Botulinas yra leidžiamas labai mažomis ir tiksliomis dozėmis, todėl nesukeliami jokie nemalonūs pojūčiai.

Po procedūros

 

Botulino injekcijos prieš-po Botulino injekcijos prieš-po

Į darbus ar įprastas veiklas galite grįžti iš karto po procedūros, tik labai svarbu bent 4 valandas po procedūros galvą laikyti vertikalioje padėtyje.

Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholio, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

Botulino toksinas pradės veikti praėjus 2-3 dienoms po injekcijos ir poveikis bus matomas vidutiniškai 4-6 mėn. Pasibaigus injekcijos poveikiui dažnu atveju atprantama nuo pernelyg daug mimikų ir kartoti injekciją ne visada būtina, kadangi mimikos tampa ne tokios aktyvios ir raukšlės nebesiformuoja.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

Kaktos horizontalių raukšlių korekcija30 min. nuo 120 €
Raukšlių tarp antakių („rūpesčio“, „pykčio“) korekcija30 min. nuo 120 €
Raukšlelių apie akis („žąsies kojelės“) korekcija30 min. nuo 130 €
Vertikalios raukšlės aplink lūpas "Barkodas"30 min. nuo 90 €
Šypsenos korekcija "Gummy smile"30 min. nuo 90 €
Bruksizmo (griežimo dantimis) gydymas30 min. nuo 220 €
Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas30 - 45 min. 350 € - 550 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel