Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymas

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Palukų slinkimą lemia daugelis priežasčių – stresas, sezonų kaita, genetika, įvairios ligos, vartojami medikamentai, mityba bei gyvenimo būdas. Siekdami geriausių ilgalaikių rezultatų, SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje taikome individualų kompleksinį plaukų slinkimo gydymą.

PLAUKŲ SLINKIMO GYDYMAS SU DR. CYJ. HAIR FILLER UŽPILDAIS

Dr. Cyj. Hair Filler  plaukų užpildai visame pasaulyje pripažinti, kaip vienos geriausių priemonių, skirtos plaukų slinkimo gydymui. Hialuronu, vitaminais ir aktyviaisiais peptidais praturtinti užpildai efektyviai stabdo plaukų slinkimą, atgaivina plauko folikulą, bei skatina plaukų augimą. Skirtingai nei kitos priemonės Dr. Cyj. Hair Filler  plaukų užpildai galvos skalpą veikia tiesiogiai, taip deguonis ir kraujas patenka tiesiai į plauko folikulą ir stimuliuoja aktyvų plaukų augimą. Procedūrų kursas yra parenkamas individualiai, dažniausiai rekomenduojama atlikti 3-4 procedūras, jas kartojant kas mėnesį.

PRP TERAPIJA GALVOS ODAI

PRP – aukštos trombocitų koncentracijos sistema praturtintos plazmos terapija, skirta stabdyti androgeninį vyrų ir moterų galvos plaukų slinkimą bei paskatinti naujų stipresnių ir sveikesnių plaukų augimą. Procedūros metu iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris yra centrifuguojamas, tokiu būdu atskiriame plazmą ir trombocitus, kurie itin plona adata yra suleidžiami į galvos odą. Trombocitai odoje išleidžia augimo faktorius, stimuliuoja aktyvesnę deguonies ir kraujo cirkuliacija tiesiai į plauko folikulą ir skatina sveikų plaukų augimą. PRP (Trombocitais praturtinta plazma) gali būti naudojama gryna arba su hialurono rūgšties preparatu.

MEZOTERAPIJA PLAUKAMS

Mezoterapija efektyviai stabdo endrogeninį vyrų ir moterų galvos odos plikimą bei plaukų slinkimą. Procedūros metu mikroinjekcijomis į galvos odą yra suleidžiami biologiškai aktyvių preparatų mišiniai, stiprinantys išorinę plauko struktūrą, stimuliuojantys sveiko plauko augimą bei prailginantys gyvavimo ciklą. SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje mezoterapija galvos odai yra atliekama su Prancūzijoje pagamintu U225 mezoterapiniu šautuvu, kuriuo galima nustatačius reikalingą injekcijų gylį, padaryti net iki 500 beskausmių dūrių per minutę. Didesnis injekcijų intensyvumas padidina ir mezoterapijos medžiagų kiekį bei pagerina jų pasiskirstymą ir pasisavinimą. Tai leidžia procedūrų skaičių sumažinti kone perpus, nei atliekant procedūrą įprastu adatiniu būdu.

JETPEEL GALVOS ODOS PILINGAS

Galvos odos pilingo metu su unikalia JetPeel technologija yra pašalinamos negyvosios odos ląstelės, riebalų perteklius ir bakterijos, užkimšusios plaukų folikulus. Atliekant beadatinę mezoterapiją tiesiogiai į plauko folikulus įvedamos naudingosios medžiagos, vitaminai ir mineralai. Procedūros metu stimuliuojama limfotaka, šalinamas susikaupęs stresas ir nerimas. Tik SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekamas JetPeel galvos odos valymas itin rekomenduojamas kaip paruošiamoji procedūra prieš kitas plaukų slinkimo gydymo procedūras. JetPeel galvos doos pilingą sauce atlikti ir nėštumo bei žindymo laikotarpiu.

KOMPLEKSINIS GALVOS ODOS GYDYMAS

Siekiant geriausių ilgalaikių rezultatų, spręsdami plaukų slinkimo, plikimo ar silpnų plaukų problemas, SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje taikome kompleksinį galvos odos gydymą, apimantį kraujo ištyrimą, JetPeel galvos odos pilingą bei mezoterapijos, PRP ar Dr. Cyj. Hair Filler procedūras. Gydytojui įvertinus galvos odos būklę, sudaromas individualus gydymo planas, kuris leidžia per trumpiausią laiką pasiekti geriausių rezultatų.

Noriu registruotis:
Plaukų slinkimo gydymas

Ar aš tinkamas kandidatas?

Plaukų slinkimo gydymas rekomenduojamas visoms moterims ir vyrams, susiduriantiems su androgeniniu plaukų plikimu, norintiems panaikinti ar sumažinti plaukų slinkimą ir paskatinti naujų plaukų augimą. Visiems, kurie nori džiaugtis sveikais, stipriais ir išpuoselėtais plaukais.

Plaukų gydymo procedūros (išskyrus JetPeel galvos odos pilingą) neatliekamos besilaukiančioms ar maitinančioms vaiką. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo – tuomet šios procedūros atlikimas svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą vyksta išsami gydytojo konsultacija, kurios metu jis įvertina plaukų ir galvos odos būklę. Kartu aptariate, kokias priemones šiuo metu naudojate ir kaip prižiūrite plaukus. Esant poreikiui rekomenduoja kraujo tyrimus ar įvertina jų rezultatus. Atsižvelgiant į visus išvardintus aspektus bei lūkesčius yra sudaromas individualus gydymo planas bei suplanuojamos procedūros.

Procedūros metu

Beskausmės procedūros metu, naudojant plonas adatėles ar mezoterapinį šautuvą mikrodūriais yra suleidžiamas pasirinktas preparatas, kuris tiesiogiai maitina plaukų folikulus, stimuliuoja kraujo ir deguonies cirkuliaciją galvos odoje.

Po procedūros

Plaukų slinkimo gydymas prieš-po

Galvos odos gydyme taikomos procedūros yra beveik neskausmingos ir neturi poprocedūrinio gijimo, todėl dažniausiai pacientai gali iš karto grįžti įprastas veiklas ar darbus. Pirmą parą po procedūros nerekomenduojama „trinkti“ galvos, lankytis pirtyse ar kitose garinėse patalpose. Taip pat, iš karto po procedūros galite jausti niežėjimą, sukeltą kraujo ir deguonies cirkuliacijos, bet kelių valandų bėgyje šie pojūčiai išnyksta.

 

YouTube player

 

Kainos

1 X Dr.CYJ plaukų užpildai20 min. 170 €
2 X Dr.CYJ plaukų užpildai20 min. 300 €
3 X Dr.CYJ plaukų užpildai20 min. 420 €
4 x Dr.CYJ plaukų užpildai20 min. 520 €
Galvos odos mezoterapija su U225 mezoinjektoriumi30 min. 79 €
PRP injekcijos galvos odai su U225 mezoinjektoriumi60 min. 250 €
JETPEEL - galvos odos pilingas, skatinantis plaukų augimą45 min. 69 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup