Veidas, kaklas ir krūtys tonizuojami bei pakeliami veikiant juos mikromasažu, kuris prisotina audinius deguonies, juos atjaunina bei užpildo struktūrą palaikančiomis medžiagomis.

Žemės trauka veikia visus. Laikui bėgant audiniai smunka, nes netenka tonuso bei struktūros, ir veido oda taip pat neišvengiamai pasiduoda gravitacinam traukimui į apačią. Skruostai sukrinta, smakras sudvigubėja, vokai pasunkėja; tas pats atsitinka ir su dekoltė zona, kuri vis praranda savo grožį, kuriuo taip puikuodavotės nešiodamos atviras sukneles.

Veidas, krūtys ir dekoltė zona – pirmosios žemės traukos aukos

Šio „laisvojo kritimo“ priežastis – po oda esančio ir su ja glaudžiai susijusio organizmo ​jungiamojo audinio​ senėjimo​ procesas: metams bėgant mažėja elastino ir kolageno skaidulų skaičius, jos tampa mažiau elastingos ir silpsta jų struktūra. Dėl to prastėja iš šių skaidulų sudarytas odos karkasas, todėl oda praranda tonusą ir leidžiasi žemyn, ypač šiose trijose zonose:

veidas, kur audinių atsipalaidavimas pasireiškia dvigubu smakru, smuktelėjusiais skruostais, žemyn nusileidusiais lūpų kampučiais bei užkritusiais akių vokais;

kaklas ir dekoltė sritis, kurios praranda standumą ir tonusą, todėl vis rečiau norisi dėvėti sukneles didelėmis iškirptėmis;

krūtys, kurios dėl amžiaus, nėštumų, žindymo, hormonų stimuliacijos ir gravitacijos jėgos nenumaldomai svyra žemyn, ypač jei jos yra didelės.

Švelnus, bet veiksmingas pakėlimas su Icoone procedūromis


Nukąrę audiniai niekam neprideda patrauklumo ir jaunatviškumo. Daugelis iš mūsų esame bandę prieš veidrodį tiesiog patempti odą į viršų, kad pamatytumėm save po liftingo procedūros. Ir tikrai stebėtina, kaip toks paprastas veiksmas padeda lengvai nuo veido nusibraukti keletą metų. Tačiau nuogąstaujantieji, kad be chirurgo skalpelio pakelti veido, kaklo ir dekoltė zonos odos nepavyks, labai klysta.

 Su Icoone procedūromis antigravitacinis veido, kaklo ir krūtų pakilimas matomas iškart. „Roboderm ®“ technologija, pagrįsta multimikroalveoline stimuliacija inovatyviai ir unikaliai stimuliuoja organizmo resursus bei mobilizuoja odą ir poodinius audinius iki pačių giliausių.

Toks mikromasažas atliekamas specialiais antgaliais su mikrostimuliatoriais, kurie, lyg tūkstančiai mažyčių rankų, masažuoja odą nukreipdami į ją iki 21 600 mikrostimuliacijų per minutę bei sukelia daugybę teigiamų poveikių:

⦁ pagerėja kraujotaka;

⦁ suaktyvėja audinių prisotinimas deguonimi ir drenažas;

⦁ skatinami medžiagų apykaitos procesai;

⦁ fibroblastai gamina daugiau elastino ir kolageno;

⦁ oda atgauna gyvybingumą ir standumą.

Praktiškai šie poveikiai padeda pakelti veidą, kaklo zoną ir krūtis neinvaziniu būdu: praeina viršutinio voko patinimas, įgavęs tonuso palygėja dvigubas smakras, lūpos tampa natūraliai putlesnės, dekoltė zonos oda tampa lygesnė ir kompaktiškesnė, kaklo oda pasidaro standesnė, pakyla krūtys, pagerėja jų forma. Icoone procedūras rekomenduojame visiems, norintiems suteikti savo odai akivaizdaus ir ilgalaikio jaunatvinio spindėjimo nuo pačio pirmo seanso.

Noriu užsisakyti