Sutrikus venų funkcijai pradeda tinti galūnės, tačiau Icoone procedūros akimirksniu pagerina kraujotaką bei pašalina skysčių perteklių iš audinių.

Jei atgal į širdį kraują parnešanti kraujotaka sutrinka, širdies darbas dėl veninio nepakankamumo taip pat prastėja, nes užsikemša delikati mūsų vidinio akveduko sistema, aprūpinanti kūną deguonimi bei maisto medžiagomis ir išvalanti jį nuo atliekų. Ši būklė dažnai sukelia limfedemą, arba galūnių patinimą, kuris dėl užsistovėjusių skysčių ypatingai jaučiamas periferinėse galūnėse. Tai nėra tik estetinė problema, medicininiu požiūriu sutrikusi kraujotaka „dusina” audinius.

Kas sukelia limfedemą ir venų nepakankamumą?

Venos – tai kraujagyslės, pernešančios deguonies neturintį kraują iš periferijos į širdį, o esant venų nepakankamumui, šiam kraujui sunku grįžti. Šią problemą sukelia:

⦁ veninių vožtuvų funkcijos defektai, kurie nebefunkcionuoja, tarkim, ​venų varikozės ​​atveju, todėl patinsta kraujagyslės, kuriose kaupiasi stovintis kraujas;

⦁ pernelyg didelis venų apkrovimas, atsirandantis dėl pernelyg ilgo sėdėjimo. Dėl to sutrinka periferinė, limfos ir kraujo mikrocirkuliacija, kuri padeda kraujui nukeliauti atgal į širdį.

Ar visada limfedema vystosi dėl audinių patinimo, sukeliamo besikaupiančių skysčių? Kartais pati limfedema užspaudžia venas ir sukelia jų nepakankamumą, tačiau dažnai būna, kad patinimas kyla dėl kraujotakos sutrikimų. Kraujotakai susilpnėjus kraujas bei limfa užsistovi, o susikaupę skysčiai audiniuose tik dar labiau blogina situaciją.

 Dėl to kūnas tinsta, kojos pasunkėja. Šios dvi būklės, kojų limfedema ir venų nepakankamumas, dažniausiai pasireiškia vienu metu. 

Venų nepakankamumo ir limfedemos gydymas Icoone procedūromis

linfedema

Be jokios abejonės, pirmas žingsnis geresnės sveikatos link turi būti savo gyvenimiškų įpročių gerinimas – tai yra reikia mažiau sėdėti, nešioti kompresines kojines, mažinančias kojų patinimą ir skausmą. Tačiau dažnai šių pastangų nepakanka. Tokiais atvejais efektyviai padeda unikalios masažinės Icoone procedūros kurios gydo limfedemą mažindamos venų nepakankamumą.

Didžiausią poveikį daranti šios sistemos dalis – ergonomiški antgaliai su mikrostimuliatoriais, kurie masažuoja odą siųsdami į ją ​iki 21 600 multimikroalveolinių stimuliacijų per minutę​. Šie signalai pasiekia giliausius odos sluoksnius, veikia kapiliarus, simpatinę ir limfinę sistemas.

Su Icoone pasiekiami rezultatai:

⦁ reaktyvuojama mikrocirkuliacija;

⦁ pagerinamas audinių aprūpinimas deguonimi;

⦁ skatinamas limfos grįžimas į kraujotaką;

⦁ nuimamas audinių patinimas. Šis poveikis matomas išart ir yra ilgai išliekantis.
Procedūros atliekamos su įvairiausiais antgaliais, kuriuos galima pritaikyti visoms kūno vietoms, jais galima masažuoti net jautriausias zonas.  Rezultatus pastebėsite  iškart – kojos taps lengvesnės, atslūgs jų patinimas bei praeis skausmas.

Noriu užsisakyti