Smakro formavimas

Smakro formavimas

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Švelniomis linijomis aiškiai išreikštas tobulos formos smakras – daugelio siekiamybė, ypač vyresniame amžiuje. Bėgant metams silpsta už odos elastingumą, tūrį ir struktūrą atsakingų medžiagų (kolageno, elastino, hialurono rūgšties) sintezė bei retėja kaulai, todėl apatinis veido trečdalis slenkasi atgal, po smakru atsiranda klosčių, banguoja žandikaulio linija, smakras įdumba ir netenka formos. Tačiau yra gana paprastas būdas šiuos procesus atsukti atgal – tai smakro formavimo hialurono injekcijomis procedūra.

Šio tipo procedūroms naudojama į sterių gelį paversta laboratorinės kilmės tinklinės struktūros hialurono rūgštis. Ši medžiaga – viena universaliausių gamtoje, vis nenustojanti stebinti savo išskirtinėmis savybėmis. Hialurono randama daugumos Žemės organizmų kūnuose, kur jis atlieka galybę funkcijų, tarp kurių – mums itin aktualios savybės suteikti odai tūrio, elastingumo ir jaunatviškumo. 

Tiksliai suleisti nedideliais kiekiais odos užpildai padeda saugiai ir efektyviai pasiekti optimalių rezultatų pagal individualius paciento pageidavimus ir prigimtines veido savybes. Šiomis procedūromis galima keisti smakro dydį, ilgį, formą ir vientisumą su žandikaulio liniją, išlyginti marionetės raukšles ir dvigubą pagurklį. Puikiai veido estetiką išmanantys „Skincell“ specialistai sukurs proporcingą vaizdą, kuris natūraliai ir subtiliai Jus atjaunins. Rezultatais galėsite džiaugtis 9–18 mėnesių.

Smakro formavimas Smakro formavimas

Noriu registruotis:
Smakro formavimas

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis. Procedūra SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama plonyte adata arba kaniule, naudojant deformacijoms atsparų, didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties užpildą, kuris suleidžiamas į paodį. Procedūra neskausminga, kadangi hialurono užpildo gelis yra kartu su lidokainu, todėl  papildomai nuskausminti nėra būtina. Atlikus procedūrą rezultatas matomas iš karto ir, priklausomai nuo preparato specifikacijos, išlieka iki 24 mėnesių.

Po procedūros

 

Smakro formavimas prieš-po Smakro formavimas prieš-po

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

 

YouTube player

Kainos

Smakro formavimas60 min. 350 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel