Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas

Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Griežta žandikaulio linija, būdinga beveik visiems jaunystėje bei būtina harmoningai veido proporcijų visumai, priimama kaip savaime suprantamas dalykas, kol jos kontūrai dėl amžiaus įtakos nepradeda keistis. Estetinėje dermatologijoje prasidėjus biologiškai suskaidomų laikinų odos užpildų erai šią problemą visiškai nesunku pašalinti minimaliai invazinėmis, greitomis ir saugiomis žandikaulio linijos ir kampo kontūravimo procedūromis. 

Šio tipo procedūroms naudojama į sterių gelį paversta laboratorinės kilmės tinklinės struktūros hialurono rūgštis. Ši medžiaga – viena universaliausių gamtoje, vis nenustojanti stebinti savo išskirtinėmis savybėmis. Hialurono randama daugumos Žemės organizmų kūnuose, kur jis atlieka galybę funkcijų, tarp kurių – mums itin aktualios savybės suteikti odai tūrio, elastingumo ir jaunatviškumo. 

Aukštos kvalifikacijos „Skincell“ specialistų tinkamai parinktos rūšies užpildai, labai tiksliai suleisti į strategiškai optimalius žandikaulio taškus, sukurs itin jaunatvišką ir estetišką apatinės veido dalies vaizdą. Po šių procedūrų išsilygina pavytusi oda ir iš jos susidariusios klostės, išryškėja žandikaulio linija, nyksta marionetės raukšlės ir dvigubas pagurklis, veidas atrodo jaunesnis ir gaivesnis. Pacientų veido pokyčiai po patyrusių mūsų terapeutų intervencijų būna subtilūs ir labai natūralūs, jie išlieka 6–12 mėnesių.

Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas

Noriu registruotis:
Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis. Procedūra SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama plonyte adata arba kaniule, naudojant deformacijoms atsparų, didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties užpildą, kuris suleidžiamas į paodį. Procedūra neskausminga, kadangi hialurono užpildo gelis yra kartu su lidokainu, todėl  papildomai nuskausminti nėra būtina. Atlikus procedūrą, rezultatas matomas iš karto ir, priklausomai nuo preparato specifikacijos, išlieka iki 24 mėnesių.

Po procedūros

 

Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas prieš-po Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas prieš-po

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

 

Kainos

Žandikaulio linijos, kampo kontūravimas1 ml / 2 ml / 3 ml 350 € / 550 € / 750 €
* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml)
* Naudojame Juvederm , Restylane , Teosyal , Belotero ir kitus sertifikuotus hialurono užpildus.
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel