Bioreporacija

Bioreporacija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Odos atjauninimo procedūrų pasiūla tiesiog milžiniška. Deja, nemaža jų dalis tikrąsias problemas tik maskuoja. Tokiais atvejais, kol išorinis poveikis džiugina, niekaip nepaveiktos tikrosios senėjimo priežastys toliau negailestingai ardo odos struktūrą giliuosiuose sluoksniuose. Bioreporacijos injekcijomis tiesiogiai veikiami tokių amžiaus požymių, kaip glembanti oda, pigmentacijos nelygumai ir slenkantys plaukai, atsiradimo procesai, tad po šių procedūrų atjaunėsite tikrąja ta žodžio prasme.

Bioreporacija yra naujos kartos biorevitalizacija, tai yra ta pati technika, tik praturtinta iki tol nenaudotais komponentais. Svarbiausias jų – peptidai, trumpos amino rūgščių grandinės, sujungtos peptidinėmis jungtimis. Vaizdžiai šnekant, jie yra iš mūsų kūno baltymų „plytų“, amino rūgščių, jau pastatytos sienos, tad suleistos į poodį jos daug efektyviau stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, mažina raukšles, naikina pigmentacijos nelygumus, didina elastingumą bei stimuliuoja hialurono ir kolageno sintezę. Injekcijos sudėtyje taip pat yra giliai drėkinančios aukščiausios kokybės išgrynintos hialurono rūgšties, 24 amino rūgštys, 14 vitaminų, turinčių oksidacinio streso pasekmių šalinimo poveikį bei 8 koenzimai ir mineralai, būtini optimaliai medžiagų apykaitai.

Maksimaliais rezultatais pacientai gali džiaugtis praėjus kelioms savaitėms po procedūrų, kurių priklausomai nuo esamos padėties ir pageidaujamo poveikio gali prireikti keleto. Bioreporacijos efektui pasiekus piką galima tikėtis tokių pokyčių: net švytinti dėl didelio sudrėkinimo oda, susinormalizavęs riebalų išskyrimas, sumažėjusios poros bei išbėrimai, atkurtas elastingumas ir stangrumas, išsilyginęs paviršius, išnykę patamsėjimai ir kitos pigmentacijos problemos, rožinės išnykimas. Šie rezultatai išlieka apie metus.

Noriu registruotis:
Bioreporacija

Ar aš tinkamas kandidatas?

Bioreporacija rekomenduojama, jei norite sustabdyti odos senėjimą, turite sausą, suglebusią, praradusią elastingumą ir skaistumą  odą. Ši procedūra lygina randelius, raukšles, puikiai tinka turint nelygų odos paviršių ir padidėjusią odos pigmentaciją.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau kelias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje bioreporacijos procedūros metu maža adata atliekamos injekcijos į vidurinį odos sluoksnį. Jų metu suleidžiamas bioreparantas į problemines zonas. Suleista vieta šiek tiek paburksta, suleidus į raukšlę ji atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrio. Prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Viso šio proceso rezultatas – pacientas labai greitai gali džiaugtis visapusiškai pagerėjusia odos būkle.

Po procedūros

Iš karto po bioreporacijos procedūros oda gali būti paraudusi, bet kelių valandų bėgyje oda nurimsta. Papulės, susidariusios injekcijų vietose, paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Tiesioginės saulės, soliariumo spindulių reikėtų vengti maždaug 14 dienų. Taip pat šiuo laikotarpiu nesilankykite pirtyse ir garinėse patalpose. Vasarą po procedūros būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2-jų iki 4-ių savaičių. Atsiranda „švytinčios odos“ efektas, t.y. atkuriama odos struktūra, palygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties oda stimuliuojama ir atsinaujina pati.

Kainos

Biorevitalizacija su JUVEDERM VOLITE®1 ml 260€
Biorevitalizacija su NEUVIA organic Hydro Deluxe2.5 ml 220€
Biorevitalizacija su AQUASHINE2 ml 170€
Biorevitalizacija su REDENSITY I1 ml 220€
Biorevitalizacija su BELOTERO Revive1 ml 250€
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel