Bioreporacija

Bioreporacija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Bioreporacija – tai odos atjauninimo ir funkcijų atkūrimo procedūra.

Procedūros metu naudojami kompleksiniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu, kurie yra papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir aminorūgštimis.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Bioreporacija rekomenduojama, jei norite sustabdyti odos senėjimą, turite sausą, suglebusią, praradusią elastingumą ir skaistumą  odą. Ši procedūra lygina randelius, raukšles, puikiai tinka turint nelygų odos paviršių ir padidėjusią odos pigmentaciją.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau kelias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje bioreporacijos procedūros metu maža adata atliekamos injekcijos į vidurinį odos sluoksnį. Jų metu suleidžiamas bioreparantas į problemines zonas. Suleista vieta šiek tiek paburksta, suleidus į raukšlę ji atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrio. Prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Viso šio proceso rezultatas – pacientas labai greitai gali džiaugtis visapusiškai pagerėjusia odos būkle.

Po procedūros

Iš karto po bioreporacijos procedūros oda gali būti paraudusi, bet kelių valandų bėgyje oda nurimsta. Papulės, susidariusios injekcijų vietose, paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Tiesioginės saulės, soliariumo spindulių reikėtų vengti maždaug 14 dienų. Taip pat šiuo laikotarpiu nesilankykite pirtyse ir garinėse patalpose. Vasarą po procedūros būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2-jų iki 4-ių savaičių. Atsiranda „švytinčios odos“ efektas, t.y. atkuriama odos struktūra, palygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties oda stimuliuojama ir atsinaujina pati.

Kainos

AQUASHINE odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūra 30 - 60 min. 170 €
NEUVIA organic Hydrodeluxe 30 - 60 min. 170 € - 200 €
* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml)

Noriu registruotis:
Bioreporacija

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel