Mezoterapija

Mezoterapija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Mezoterapija – su inovatyviu U225 mezoterapiniu šautuvu atliekama beskausmė invazinė procedūra, kuri atkuria odos drėgmės balansą ir praturtina odą vitaminais, mineralais bei įvairiomis naudingosiomis medžiagomis, skatinančiomis odos atsinaujinimą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mezoterapija rekomenduojama visiems norintiems atgaivinti pavargusią, papilkėjusią ar rūkalių odą, atstatyti odos drėgmės balansą bei sumažinti esamas raukšles. Procedūra skatina odos atsinaujinimą, suaktyvina kolageno sintezę, skaistina ir šviesina odą, mažina pigmentaciją, smulkiąsias raukšleles ir užpildo raukšleles paakiuose. Ypatingai mezoterapijos procedūra rekomenduojama tiems, kurių oda yra išsausėjusi, dehidratavusi nuo saulės odai.

Procedūra neatliekama nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Taip pat, turintiems problemų su kraujo krešėjimu, netoleruojantiems mezoterapijos kokteiliuose esančių medžiagų. Procedūros atlikimas yra svarstytinas, jei injekcijų vietose yra bėrimai ar kiti odos pažeidimai, jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų dėl kraujo krešumo. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Pieš mezoterapijos procedūrą specialistas įvertina odos būklę ir parenka odai labiausiai tinkantį naudingųjų medžiagų kokteilį. Kartu su pacientu aptaria jo privalumus ir naudą. Prieš procedūrą oda yra nuvaloma ir dezinfekuojama.

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nėra, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje mezoterapija yra atliekama su Prancūzijoje pagamintu U225 mezoterapiniu šautuvu, kuriuo galima nustatyti reikalingą injekcijų gylį ir padaryti net iki 500 beskausmių dūrių per minutę. Didesnis injekcijų intensyvumas padidina ir mezoterapijos medžiagų kiekį bei pagerina jų pasiskirstymą ir pasisavinimą. Tai leidžia procedūrų  skaičių sumažinti kone perpus, nei atliekant procedūrą įprastu adatiniu būdu. Procedūros metu į viršutinį odos sluoksnį mikroinjekcijomis yra suleidžiami veikliųjų preparatų mišiniai, spartinantys odos ląstelių regeneraciją bei atkuriantys sveiką odos tekstūrą. Amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai intensyviai drėkina odą, mažina smulkiąsias raukšles bei tolygina odos spalvą. Mezoterapijos poveikis pastebimas iš karto po procedūros – oda tampa skaistesnė ir jaunesnė.

Po procedūros

Po beveik neskausmingos mezoterapijos procedūros galite iš karto grįžti į darbus ar įprastas veiklas. Nors poprocedūrinio gijimo laikotarpio nėra, tačiau oda gali būti šiek tiek paraudusi, bet kelių valandų bėgyje ji nurimsta, retesniais atvejais paraudimas gali laikytis iki 24 val. Taip pat, injekcijų vietose gali susidaryti nedidelės, žirnio dydžio, mėlynės, kurios greitai išnyksta bei galima jas lengvai užmaskuoti. Po procedūros rekomenduojama 14 dienų vengti tiesioginės saulės, nesideginti soliariume, nesilankyti pirtyse ir kitose garinėse pirtyse. Vasarą po procedūrų būtinai naudokite priemones su SPF apsauga.

Akivaizdžiai pagerėjusią odos būklę pastebėsite jau po pirmo karto, tačiau siekiant geriausių ilgalaikių rezultatų, rekomenduojama atlikti 5-10 mezoterapijos procedūrų kursą. Seansų skaičius ir dažnumas priklauso nuo individualios odos bei organizmo būklės, amžiaus ir gyvenimo būdo.

Kainos

Veidui 30 - 60 min. 79 €
Plaukams 30 min. 70 €

Noriu registruotis:
Mezoterapija

Ačiū! Jūsų pranešimas išsiųstas

Kažkas negerai. Bandykite dar kartą

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel