Tamsių ir įdubusių paakių korekcija, gilaus „ašarų latako“ korekcija

Tamsių ir įdubusių paakių korekcija, gilaus „ašarų latako“ korekcija

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje įdubusių ir patamsėjusių paakių korekcija atliekama hialurono rūgšties užpildais. Tai medicininis ir efektyvus sprendimas, skirtas paakių gydymui, kurio rezultatai matomi iš karto ir išlieka net iki 12-18 mėnesių.

Beveik kas antras žmogus sulaukęs 30 metų amžiaus turi nusiskundimų dėl patamsėjusių ratilų aplink akis. Tūrio praradimas po akimis, tarp apatinio akies voko ir skruosto, lemia įdubimų ir veido odos patamsėjimo atsiradimą, o tai sudaro ne tik optinę nuovargio iliuziją, bet ir sendina. Nors moterys dažnai paakių zoną maskuoja storu makiažo sluoksniu, tačiau tai problemos nesprendžia, tik dar labiau ją pagilina.

Tamsių ir įdubusių paakių, gilaus „ašarų latako“ korekcija

Noriu registruotis:
Tamsių ir įdubusių paakių korekcija, gilaus „ašarų latako“ korekcija

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros sveikatos pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie  galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet, įvertinus paakių būklę, aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis. Hialurono rūgšties užpildas leidžiamas naudojant kaniulę (lanksčią, buką adatą), tai sumažina mėlynių atsiradimo riziką ir skausmo lygį, todėl papildomai nuskausminti nėra būtina. Procedūros metu padaromi tik du mikrodūriai.

Po procedūros

 

Tamsių ir įdubusių paakių, gilaus „ašarų latako“ korekcija prieš-po Tamsių ir įdubusių paakių, gilaus „ašarų latako“ korekcija prieš-po

Teigiamus pokyčius pastebėsite iš karto. Jau po pirmos procedūros net 97 % pacientų paakių oda tampa stangresnė, šviesesnė ir skaistesnė. Geriau aprūpinus odą deguonimi, dingsta nuovargio požymiai, paakių oda įgauna sveiką ir jaunatvišką išvaizdą. Į darbus ar įprastas veiklas galite grįžti iš karto po procedūros, nėra jokio gijimo laikotarpio, o rezultatas išlieka apie 12-18 mėnesių.

 

YouTube player

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

Tamsių/įdubusių paakių, gilaus „ašarų latako“ korekcija60 min. 350 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup