JETPEEL – veido ovalą dailinanti procedūra

JETPEEL – veido ovalą dailinanti procedūra

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama JetPeel veido ovalą dailinanti procedūra skirta klientams norintiems ne tik stabdyti odos senėjimo procesus, bet ir efektyviai pasiekti matomo bei jaučiamo patempimo efekto. Naudingųjų mišinių sudėtyje esantis padidintas biopeptidų kiekis pagerina natūralų odos biologinį funkcionavimą. BTx-A by JetPeel naudojamas peptidas, pagamintas iš šešių amino rūgščių, – labai panašus į botulino toksino aktyvumą. Jis slopina senėjimo požymius bei sukuria ilgalaikį jaunatviškos ir lygios odos efektą. Aukščiausios kokybės komponentai sukuria efektyvų kompleksą, kuris atkuria jaunatviškos ir sveikos odos išvaizdą, suteikia ilgalaikį patempimo efektą!

JETPEEL - veido ovalą dailinanti procedūra

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido ovalą dailinanti procedūra

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai.

Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį, taip odos ląstelės yra prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas. Specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios ląstelės. JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms, jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti aktyvias medžiagas BTx-A by JetPeel, kurių veikimas panašus į botulino toksino. Jos po truputį blokuoja raumenų susitraukimą, mažina smulkiąsias ir giliąsias raukšles. Papildomai pagal odos būklę, jei reikia  įvedinėjami vitaminai C, A + E bei hialuronas, antibakteriniai komponentai į giliuosius odos sluoksnius. Skatinama natūrali kolageno sintezė bei atkuriamas drėgmės balansas.

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

Po procedūros  išsilygina odos reljefas, matoma švytinti ir švari lyg nupoliruota oda, pašviesėja paakiai, pagerėja raumenų tonusas, sumažėja mimikos raukšlelės, odos paburkimas. Po šios procedūros padidėja kolageno, elastino bei fibrino kiekis, o tai lemia natūralią odos ląstelių regeneracijos stimuliaciją, lygesnę, švaresnę ir elastingesnę odą.

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido ovalą dailinanti procedūra60 min. 89 €
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel