JETPEEL – veido odos procedūra nuotakoms

JETPEEL – veido odos procedūra nuotakoms

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

Kad ilgai ir laimingai prasidėtų švytint

Išsiilgusiems saulės vasara – atostogų, ledų ir basučių metas, bet kai kurie iš mūsų jos laukia dėl gerokai romantiškesnės priežasties – savo vestuvių. Ir nesvarbu, ar jaunieji savo šventę planuoja jau nuo vaikystės, ar siekia paprastumo, visiems be išimties norisi, kad naujos šeimos kelias prasidėtų kuo sklandžiau. Tik pasiruošimo procese labai dažnai paaiškėja, kad nepriklausomai nuo to, kada buvo pradėta ruoštis šiam svarbiam įvykiui, kuo arčiau kalendoriuje širdele apibraukta data – tuo daugiau detalių reikalauja dėmesio. O detalių – begalė, ir visos tokios svarbios…Šiame sūkuryje dažnai lieka pamiršta veido oda, kurią, streso dar labiau nualintą, planuojama paslėpti makiažu, nes kitų variantų tiesiog nėra. Juk rūpinimasis oda – nuolatinis, ilgalaikis procesas. Injekcijos ir kitos invazinės procedūros – rizikingas žingsnis dėl retų, bet vis tik pasitaikančių, nepageidaujamų poveikių. Laimei, moderniems jauniesiems, kuriems rūpi natūralus jų veido odos grožis ir spindesys, galime pasiūlyti šiuolaikinių aeronautikos technologijų pagrindų sukurtas „JetPeel“ veido procedūras.

JETPEEL - veido odos procedūra

Po šiuo gan grėsmingai skambančiu pavadinimu iš tiesų slepiasi maloniai vėsių aukšto slėgio deguonies srovių nešamų mikronizuotų valomųjų, maitinančių ar gydančių medžiagų įvedimas į dermos sluoksnį. Šis procesas visiškai nepažeidžia epidermio, t.y. išorinio odos sluoksnio, o veikliosios medžiagos taikliai nugabenamos į 4,5 mm gylį, kur jos veikia optimaliausiai. Mikroskopiniai individualiai pagal poreikį parinkto serumo lašeliai per oro srovių atvertus plaukelių folikulus, prakaito liaukas ir odos mikrokanalus saugiai patenka į šią be adatų ar kitų chirurginių intervencijų neprieinamą terpę bei pradeda veikti akimirksniu. Galutinis procedūros efektas išryškėja per keletą valandų, bet švaria, iš vidaus sudrėkinta ir švytinčia oda galėsite puikuotis iškart. Šios procedūros tokios švelnios, kad jomis gali mėgautis ir tokių problemų, kaip aknė ar rožinė, užklupti jaunieji, o atitinkamomis gydančiomis medžiagomis praturtintas serumas padės šiuos nemalonumus įveikti.

„JetPeel“ – daugiafunkcė sistema, kuria vienos procedūros metu galima išgauti daugybę poveikių:

 • Limfos nutekėjimo gerinimas;
 • Negyvų ląstelių pašalinimas;
 • Toksinų pašalinimas;
 • Giluminis ir rūgštinis valymas;
 • Riebalavimosi ir prakaitavimo normalizavimas;
 • Odos prisotinimas vitaminais, maitinančiomis ir atstatančiomis medžiagomis;
 • Neinvazinis medikamentų įvedimas (nuskausminančių, priešuždegiminių ir kt. preparatų);
 • Galvos odos pleiskanojimo stabdymas ir plaukų augimo stimuliavimas.

Ikigarsiniu 200 m/s greičiu, tačiau švelniai, tiksliai ir efektyviai veikiančios „JetPeel“ srovės jau po pirmos procedūros padės akivaizdžiai išspręsti šias odos problemas:

 • Sumažėjęs elastingumas;
 • Smulkios raukšlės;
 • Išsausėjimas;
 • Odos atspalvio netolygumai;
 • Patamsėję, patinę paakiai;
 • Žalingas saulės poveikis;
 • Senėjimo požymiai;
 • Padidėjęs odos riebalavimasis;
 • Užsikimšusios ar padidėjusios poros;
 • Aknė, po jos likę randeliai;
 • Rožinės uždegimas.

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido odos procedūra nuotakoms

Ar aš tinkamas kandidatas?

 • Procedūra tinka visiems odos tipams.
 • Galima atlikti net pačią tuoktuvių dieną, nes „JetPeel“ nepalieka jokių nemalonių ar nepageidaujamų požymių
 • Galima atlikti nėštumo metu

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekamą JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai. Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį, taip odos ląstelės prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas.

Atliekant giluminį veido valymą, specialia JetPeel technologija  200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios odos ląstelės, pašalinami nešvarumai, išvalomi komedonai, sureguliuojamas riebalų išsiskyrimas.

JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti pagal problemą ir poreikį norimas aktyviąsias medžiagas, kompleksus odos problemai spręsti, vitaminus C, A + E, B-5 bei hialuroną, antibakterinius komponentus į giliausius odos sluoksnius. Skatinama greitesnė ląstelių regeneracija bei kolageno ir elastino sintezė.

Procedūros sukeliamą pojūtį klientai apibūdina kaip sėdėjimą priešais galingą ventiliatorių, taigi karštą vasaros dieną, kai ne už kalnų viena svarbiausių dienų gyvenime, maloni procedūra, atliekama patyrusių specialistų, padės atsipalaiduoti, susikaupti ir, žinoma, akivaizdžiai pagražėti. Tad nuoširdžiai linkime Jums pačios gražiausios šventės ir harmoningo šeimyninio gyvenimo, o kad ant jo slenksčio švytėtumėte ne tik iš laimės, bet ir natūralaus savo grožio, pasirūpinsime mes, pasitelkę „JetPeel“.

Po procedūros

 

 

JETPEEL - veido odos procedūra nuotakoms prieš-po JETPEEL - veido odos procedūra nuotakoms prieš-po

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos procedūros gražia ir sveika oda galima džiaugtis be chirurginių, injekcinių ar lazerio intervencijų. Natūraliai atkurtas drėgmės balansas, tolygesnė odos spalva, sumažėjusios raukšlelės, lygesnis reljefas ir švari oda džiugins iškart po procedūros!

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido procedūra nuotakoms60min. 89€
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup