JETPEEL – veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą

JETPEEL – veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama neinvazinė JetPeel procedūra, skirta gerinti ir spręsti odos, linkusios į seborėjinį dermatitą, problemas. Šios inovatyvios JetPeel tecnhologijos būdu galima pasiekti puikiai toleruojamų ir matomų rezultatų, kadangi JetPeel tecnologija leidžia neagresyviai, tačiau veiksmingai pagerinti ir spręsti šią odos problemą. Svarbu tai, jog pašalinant negyvąsias odos ląsteles, nešvarumus bei pleiskanėles, nepažeidžiamas odos barjeras. Priešingai, prisotindami odą deguonies, mes ją aprūpiname naudingomis medžiagomis. Sureguliuojamas riebalų išsiskyrimas, sumažinamas niežėjimas ir patogeninių mikroorganizmų dauginimasis. Atitinkamai pagal šios odos problemą, parenkamos aktyviosios medžiagos, kurios beadatinės mezoterapijos būdu, be skausmo įvedamos į giliausius odos sluoksnius, taip aprūpinant odą naudingais vitaminais ir mikroelementais. Skatinama spartesnė regeneracija bei natūrali kolageno sintezė. Oda tampa glotnesnė, švaresnė bei lygesnė.

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą

Noriu registruotis:
JETPEEL – veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą

Ar aš tinkamas kandidatas?

  • Procedūra tinka visiems odos tipams.
  • Galima atlikti nėštumo metu.

Kontraindikacijos:

  • Ūminės virusinės ir infekcinės ligos (herpes).
  • Individualus šalčio netoleravimas.

Prieš procedūrą

Konsultacijos metu svarbu paminėti, kokias šį mėnesį atlikote procedūras. Taip pat labai svarbu papasakoti, kokias priemones naudojate kasdieninei odos priežiūrai ir kaip rūpinatės savo veido oda.

Procedūros metu

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliekama procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. JetPeel procedūrą sudaro keturi etapai.

Pirmajame etape limfodrenažo masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido sritį. Taip odos ląstelės yra prisotinamos deguonies, oda gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas.

Specialia JetPeel technologija 200 m / s greičiu mikronizuota deguonies srove nuo odos nušveičiamos negyvosios ląstelės, įvedamos porų nešvarumus tirpdančios bei odą skaistinančios rūgštys. JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti aktyviąsias medžiagas, vitaminus C, A + E, B-5, hialuroną, antibakterinius komponentus į giliausius odos sluoksnius bei paskatinti natūralią kolageno sintezę.

JetPeel procedūros pabaigoje atliekamas gilus 3D Fitness raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

Po procedūros

 

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą prieš-po JETPEEL - veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą prieš-po

Po SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje atliktos procedūros odos būklė akivaizdžiai pagerėja, tampa švelnesnė, glotnesnė, nuraminta. Sureguliuojamas riebalų išsiskyrimas, sumažinamas niežėjimas ir patogeninių mikroorganizmų dauginimasis. Pastebimas odos spalvos tolygumas, susitraukusios odos poros, lygesnis odos reljefas. Po šios procedūros padidėja kolageno, elastino bei fibrino kiekis, o tai lemia natūralią odos ląstelių regeneracijos stimuliaciją, lygesnę, švaresnę ir elastingesnę odą.

Po JetPeel veido valymo procedūros galite iš karto grįžti į įprastas veiklas ar darbus.

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

JETPEEL - veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą60 min. 89€
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel