Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais

Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais

Apie procedūrą

Ar aš tinkamas kandidatas?

Prieš procedūrą

Procedūros metu

Po procedūros

Kainos

Apie procedūrą

SkinCéll estetinės dermatologijos klinikoje veido kontūravimą atliekantys patyrę gydytojai dermatologai su hialurono užpildais gali natūraliai paryškinti jūsų skruostikaulių liniją ir užkirsti kelią veido ovalo kitimui.
Hialurono injekcijos atkuria gravitacijos paveiktą zoną, užfiksuoja audinius ir sumažina jų kritimą žemyn, todėl taip pat sumažėja nosies / lūpų (nasolabialinės) raukšlelės.

Taip pat ši procedūra idealiai tinka jauniems žmonėms, kurie turi įdubas skruostų vietoje ar neišreikštus skruostus ir nori simetriškesnio veido.

Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais

Noriu registruotis:
Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkamas kandidatas šiai procedūrai – geros bendros būklės pacientas. Jeigu tuo metu turite herpio infekciją, sergate diabetu, vilklige ar autoimunine liga, turite problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau septynias dienas iki procedūros reikėtų nevartoti kraują skystinančių vaistų, vitamino C. Procedūros dieną negerkite kavos ir kitų, kraują skystinančių, gėrimų. Taip pat konsultacijos metu svarbu paminėti, jei sergate kokiomis ligomis ar geriate vaistus.

Procedūros metu

Prieš procedūrą vyksta išsami konsultacija, kurios metu aptariama, kokie galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Tuomet aptariamas būsimas rezultatas, parenkamas tinkamas preparatas ir jo kiekis. Procedūra atliekama plonyte adata arba kaniule, naudojant deformacijoms atsparų, didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties užpildą, kuris suleidžiamas į paodį. Procedūra neskausminga, kadangi hialurono užpildo gelis yra kartu su lidokainu, todėl papildomai nuskausminti nėra būtina. Atlikus procedūrą, rezultatas matomas iš karto ir, priklausomai nuo preparato specifikacijos, gali išlikti apie 1-2 metus.

Po procedūros

 

Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais prieš-po Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais prieš-po

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

 

YouTube player

 

Žiūrėti prieš/po video

Kainos

Skruostų korekcija hialurono rūgšties užpildais1 ml / 2 ml / 3 ml45 min. 350 € / 550 € / 750 €
* Procedūros kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio (ml)
* Naudojame Juvederm , Restylane , Teosyal , Belotero ir kitus sertifikuotus hialurono užpildus.
Grįžti atgal Registracija

Džiaugiuosi atradusi Jus!Tai - vieta,kurioje jaučiuosi rami dėl būsimo rezultato atliekant procedūras.Klinikoje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai,turintys tobulą suvokimą į subtilų estetinį vaizdą.

Greta Zarembienė

Nuostabi klinika! Profesionalumas, atidumas, rezultatai! Ko daugiau reikia? Juk svarbiausia kaip jautiesi ir atrodai! Rekomenduoju !

Julija Žižė

Vienareikšmiškai rekomenduoju! Patyrę specialistai, kokybiškos paslaugos, nuostabi aplinka!

Viktorija Siegel

Facebook popup