Šie defektai nusėja odą balsvomis juostelėmis ir įvairaus gilumo raukšlelėmis, tačiau strijas ir raukšles galima efektyviai pašalinti su Icoone.

Strijos kelia ypatingą susirūpinimą jaunoms mamytėms, nes nėštumo metu jų kūnai „išsitempia” dėl priaugto svorio, kuris vėliau nukrenta per keletą mėnesių gimus vaikeliui, tačiau dažnai lieka šią būklę primenančių bei odos išvaizdą bjaurojančių strijų. Nieko nuostabaus, kad tuomet svajojama apie lygią ir švelnią odą. Panaši situacija ir su raukšlėmis – jų neišvengiamai atsiranda su amžiumi, tačiau daugelis moterų norėtų jas panaikinti nuo savo veidų ir kitų kūno vietų, todėl ieško kuo efektyvesnių raukšlių naikinimo priemonių.

Kaip susidaro strijos ir raukšlės?

Ir raukšlės, ir strijos yra linijos odos paviršiuje, tačiau jos skiriasi savo išvaizda bei atsiradimo mechanizmu.

Strijos daugeliu atveju atsiranda dėl staigių kūno svorio ir apimčių pokyčių. Tokioje situacijoje kraujagyslės išsitempia ir į epidermį patenka mažiau deguonies, sutrūkinėja kolageno skaidulos (ypač jei oda nėra labai elastinga). Iš pradžių atsiradę odos dryžiai būna raudoni, vėliau pabaltuoja, oda tose vietose atrodo praradusi stangrumą. Strijų dažniausiai atsiranda ant pilvo, bet jų gali būti ir ant šlaunų, sėdmenų, krūtų ir rankų.

Raukšlės susidaro dėl laipsniško fibroblastų, jungiamojo audinio ląstelių, gaminančių elastiną ir kolageną, aktyvumo sumažėjimo. Elastinas ir kolagenas tarytum pastoliai palaiko odos struktūrą, ir kai su metais jų skaidulos tampa plonesnės ir greičiau pažeidžiamos, oda netenka tonuso ir yra išvagojama vis ryškėjančių raukšlių. Šį procesą taip pat spartina su amžiumi vis didėjanti odos dehidratacija. Labiausiai ramybės neduoda veidą nusėjusios raukšlės, tačiau bėgant metams jų atsiranda ant viso kūno.

Kaip gydyti strijas?

Techniškai strijos yra odos randai, kuriuose trūksta kolageno ir deguonies. Šias problemas galima lengvai išspręsti su Icoone mutimikroalveoline stimuliacija, unikalia inovatyvia metodika, mobilizuojančią odą ir poodinius audinius iki pačių giliausių. Tai atliekama specialiais antgaliais, kuriuose sumontuoti mikrostimuliatoriai, kurie lyg tūkstančiai mažyčių rankų masažuoja odą į ją pasiųsdami iki 21 600 mikrostimuliacijų per minutę. Jau po pirmosios Icoone procedūros pagerėja masažuotų vietų kraujotaka ir odos išvaizda akivaizdžiai pagerėja.

Icoone procedūrų veiksmingumas leidžia gydyti net švelniausią odą, nes šis būdas yra visiškai neinvazinis bei labai efektyvus. Strijas ant kartais besikreipiančių jaunų pacientų odos, kuri yra gerokai atsparesnė, galima gydyti su Icoone antgaliu, taip pat skleidžiančiu LED ir lazerio spindulius. Strijų gydymui naudojamas lazeris daro procedūrą dar efektyvesnę, nes šviesa sustiprina mikrostimuliacijos poveikį bei tiesiogiai aktyvuoja fibroblastus ir skatina juos gaminti dar daugiau kolageno. Su Icoone pasiekiami rezultatai akivaizdūs jau po pirmosios procedūros, odos kokybė iškart pastebimai pagerėja.

Koks yra efektyviausias veido raukšlių naikinimo būdas?

Icoone negailestingai įveikia veido grožį darkančias raukšles. Atliekant veido masažą su vos 7 mm pločio mikroantgaliu galima pasiekti bet kurią veido ir kaklo vietą. Ši neinvazinė procedūra be jokių pašalinių poveikių pagerina odos kraujotaką bei aktyvuoja fibroblastus, gaminančius elastiną ir kolageną. Po procedūros veido odos skaidulos pasidaro elastingesnės, o  raukšlės išsilygina vos po keleto mikromasažo minučių.

Noriu užsisakyti