JetPeel – nauja tendencija grožio pasaulyje! Lietuvoje vienintelėje estetinės dermatologijos klinikoje SKINCÉLL atliekamas inovatyvus, neinvazinis ir švelnus odos gydymas.  JetPeel procedūra skirta puoselėti ir išlaikyti sveikos odos fiziologines savybes bei padeda išspręsti daugelį odos problemų, tokių kaip aknė, seborėjinis dermatitas, rozacea, pigmentacija, dehidratacija, mimikos raukšlės ir kita.

JETPEEL TECHNOLOGIJA

JetPeel odos gydymo metu 200 m/s greičiu odą veikianti mikronizuoto deguonies srovė, netraumuodama odos, neadatiniu būdu pasiekia giliuosius odos sluoksnius. Žmogaus odoje yra daug terpių (plaukų folikulų, prakaito liaukų), taip pat mikrokanalų, kurie atsiveria ląstelių lygmenyje. Šie kanalai pralaidūs vandeniui ir dujoms. Jų vidutinis skaičius yra nuo 50 iki 400 (ant veido iki 300). JetPeel naudojama technologija atveria odos mikrokanalus per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti pagal poreikį norimas aktyviąsias medžiagas, kompleksus odos problemai spręsti, vitaminus C, A + E, B-5 bei hialuroną, antibakterinius komponentus į giliausius odos sluoksnius. Skatinama greitesnė ląstelių regeneracija bei kolageno ir elastino sintezė.

JETPEEL – veido ovalą dailinanti procedūra
JETPEEL – veido ovalą dailinanti procedūra

PROCEDŪROS EIGA

Valandos trukmės JetPeel procedūrą sudaro 4 etapai. 

1 ETAPAS: Limfodrenažo masažas. Malonus ir atpalaiduojantis masažas paskatina kraujo tekėjimą į norimą veido zoną, taip odos ląstelės yra prisotinamos deguonimi, oda yra gausiai drėkinama bei tonizuojama, vyksta aktyvus detoksikacijos procesas. 

2 ETAPAS: Giluminis veido valymas. Atliekant giluminį veido valymą, patentuota JetPeel technologija, neliečiant ir netraumuojant odos, yra pašalinamos negyvosios odos ląstelės, įvedamos porų nešvarumus tirpdančios bei odą skaistinančios rūgštys. 

3 ETAPAS: Beadatinės mezoterapija. Neinvaziniu būdu pagal poreikį į giliuosius odos sluoksnius yra įvedami vitaminai, hialuronas, antibakteriniai komponentai ir kiti mikroelementai. 

4 ETAPAS: 3D raumenų masažas. JetPeel procedūros pabaigoje yra atliekamas gilus 3D raumenų masažas, suteikiantis akivaizdų patempimo efektą, idealiai stangrinantis ir lyginantis odą bei raukšles.

JETPEEL – veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą
JETPEEL – veido odos procedūra, skirta odai linkusiai į seborėjinį dermatitą

JETPEEL PROCEDŪROS PRIVALUMAI

NESKAUSMINGA. JetPeel procedūra yra visiškai neskausminga. Procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. Procedūra tinka net itin jautriai odai.

NĖRA POPROCEDŪRINIO GIJIMO. JetPeel  – 100% neinvazinis odos gydymas, kuris netraumuoja ir nepažeidžia odos, todėl nėra jokio poprocedūrinio gijimo, galima iš karto grįžti į įprastą rutiną.

IŠ KARTO MATOMI REZULTATAI. Po JetPeel procedūros oda būna nepriekaištingai švari, gausiai sudrėkinta, su matomu patempimo ir spindėjimo efektu.

SAUGI NĖŠTUMO IR ŽINDYMO LAIKOTARPIU. JetPeel yra viena iš nedaugelio procedūrų, kurią yra visiškai saugu atlikti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

MOKSLINIAIS TYRIMAIS ĮRODYTAS EFEKTYVUMAS

Leipcigo universiteto dermatologijos laboratorijos, venerologijos ir alergologijos klinikos įrodė, kad JetPeel technologija yra vienas patikimiausių veikliųjų medžiagų įvedimo į odą būdų. Histologiniai duomenys patvirtina, kad JetPeel naudojama technologija atveria odos mikro kanalus, per kuriuos skystis į audinį patenka iki 4,5 mm gylio. Tai suteikia galimybę JetPeel sistemai, nepažeidžiant odos barjero, be skausmo įvesti aktyvias medžiagas į giliausius odos sluoksnius bei paskatinti natūralią kolageno sintezę. Atliktuose tyrimuose matoma, kad jau per pirmąsias 10 sekundžių vyksta pokyčiai odoje. Po procedūros akivaizdžiai padidėja kolageno, elastino bei fibrino kiekis, kas lemia natūralią odos ląstelių regeneracijos stimuliaciją, lygesnę, švaresnę ir elastingesnę odą.

JETPEEL – veido odos procedūra, skirta visiems odos tipams

Noriu užsisakyti